Śląskie Neurolog

Lek.Daria Błaszkiewicz Specjalista Neurolog
Michała Drzymały 55
41-407 Imielin

Pani doktor jest wzorem lekarza. Zachowuje się jak zwykły człowiek i rozumie problemy zwykłego człowieka. Nie jest nadęta i nie chodzi z głowa zadartą do góry jak niektórzy. Traktuje ludzi bardzo dobrze, po ludzku no i potrafi słuchać. To jest lekarz z powołania. Tacy lekarze powinni być podawani jako przykład dla młodych medyków. Polecam panią Doktor przez duże D.

Opinia dodana przez: Zadowolony

Szpital Miejski Murcki
Sokołowskiego 2
40-749 Katowice

Miałam kontakt z panem doktorem dwukrotnie w związku z chorobą męża. Nie tylko jest dobrym specjalistą, ale też w pełni angażuje się w leczenie pacjenta. Jest przy tym uprzejmy, cierpliwy. Naprawdę godny polecenia lekarz.

Opinia dodana przez: Sabina

Jolanta Surmacz

Neurolog dziecięcy, Rehabilitant dziecięcy

ligota

Katowice

Świetna specjalistka, skrupulatna, dociekliwa, pacjent i jego rodzic czuje się tak jakby on był najważniejszy i wie, że nie jest sam. Zawsze jest przygotowana do wizyty. Polecam! Polecam! Polecam!

Polecam panią Doktor. Miałem okazję być u niej w szpitalu na Ligocie. Dotychczas nikt nie poświęcił mi tyule uwagi i zainteresowania co pani Doktor.

Katowice

Poziom kompetencji i ilość wiedzy jaką ma ten lekarz chyba na każdym robi wrażenie. Pierwsza wizyta trwała ponad godzinę (!!), Pan Doktor bardzo dokładnie zbadał mojego męża oraz wypytał o nie istotne - z pozoru - szczegóły. Bardzo rzeczowo i życzliwie z nami rozmawiał, widać ze drąży temat do skutku i zależy mu na trafnej diagnozie a nie na załatwieniu pacjenta jak najszybciej. Zaangażowany, wszechstronny, skrupulatny, mądry, szanujący pacjenta lekarz. Każdemu go polecamy, nie ma już dzisiaj takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Joanna

ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Godna polecenia. Miła,solidna, ma podejście do pacjenta, wysłucha, wytłumaczy. Stara się pomóc pacjentowi i jego rodzinie. Lekarz z powołania. Gorąco polecam.

Szpitale Kłodzkie
ulica Szpitalna 1a
57-300 Kłodzko

Postawna miła uprzejma super doktor,polecam przyszłym pacjęntą uprzejmość pani neurolog sprawia iż ponownie chce się do ponownej wizyty

Opinia dodana przez: Andrzej

ulica Bukowina 4
43-180 Orzesze

Lekarz godny polecenia z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta, uprzejmy ,wytlumaczy szuka diagnozy za wszelką cenę widać ,że lekarz z powołaniem. Polecam w 100%

Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Teresa Kleist

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "Leczenie i rehabilitacja"
gen. Henryka Dąbrowskiego 55a
41-500 Chorzów

Doskonały lekarz , specjalista z życzliwym podejściem do dziecka i rodziców , zawsze pomocna sluchająca sugestii rodziców , nie można sobie wymarzyć lepszego lekarza