Śląskie Neurolog

Lek.Daria Błaszkiewicz Specjalista Neurolog
Michała Drzymały 55
41-407 Imielin

Pani doktor jest wzorem lekarza. Zachowuje się jak zwykły człowiek i rozumie problemy zwykłego człowieka. Nie jest nadęta i nie chodzi z głowa zadartą do góry jak niektórzy. Traktuje ludzi bardzo dobrze, po ludzku no i potrafi słuchać. To jest lekarz z powołania. Tacy lekarze powinni być podawani jako przykład dla młodych medyków. Polecam panią Doktor przez duże D.

Opinia dodana przez: Zadowolony

Szpital Miejski Murcki
Sokołowskiego 2
40-749 Katowice

Pan doktor jest lekarzem z prawdziwym powołaniem. Posiada dużą wiedzę medyczna, a przy tym potrafi w prosty dla pacjenta sposób przekazać zagadnienia medyczne. Przy tym jest bardzo cierpliwy i uprzejmy, nawet dla osób,które ze względu na swój wiek lub stan zdrowia, wielokrotnie pytają go o to samo. Stara się każdemu pomoc. Duzo czasu poświęca kazdemu swojemu pacjentowi. Przy wypisie dokładnie tłumaczy diagnozę i zalecenia. Takich lekarzy powinno być więcej.

Opinia dodana przez: Gość

MED-KORN Poradnie Specjalistyczne
ul. Wyzwolenia 35/III

Trafiłem do Pani doktor do Med-kornu, co poleciła mi znajoma ze Świętochłowic, za co jestem jej mega wdzięczny, bo uświadomiła mi coś do czego podchodziłem zbyt luźno i właściwie olewałem sprawę. Od jakiegoś czasu irytowało mnie mrowienie w prawej dłoni, potem zaczęły się problemy, które wiązałem ze swoją niezdarnością - np. chciałem wziąć szybko szklankę z herbatą ze stoły, a ją przewracałem. Znajoma własnie uswiadomila mi że to nie jest takie normalne, że ciągle coś rozlewam czy upuszczam i rzeczywiście zaczalem dostrzegać jakieś problemy jakby z koordynacja, chwytnoscia. w konc polazłem więc do lekarza, neurologa i diagnoza była jasna. Po EMG okaząło się, że mam zespół cieśni nadgarstka jako efekt niedawnego wypadku. Jestem w trakcie leczenia, stan dłoni nie pogarsza sie jest lepiej. Radzę wszystkim nie ignorować z pozoru błachych problemów. Dziękuje pani doktor Adamczyk-Sowie.

Jolanta Surmacz

Rehabilitant dziecięcy, Neurolog dziecięcy

ligota

Katowice

Z CZYSTYM SERCEM MOGLE PANIA DR POLECIC JEST UPRZEJMA DUZO POSWIECA CZASU MNIE I SYNOWI POSWIECILA 65 MIN DUZO ROZMAWIANA TEMAT CHOROBY MOWI I MOWI, NA PYTANIA ODPOWIADA A NIE JAK INNI LEKARZE PISZA I PISZA NIEWIADOMO CO W KARCIE PACJETA I NAJLEPIEJ JAKBY CZLOWIEK O NIC NIE PYTAL.SUPER KOBIETA GODNA POLECENIA I KAZDYCH PIENIEDZY.

Polecam panią Doktor. Miałem okazję być u niej w szpitalu na Ligocie. Dotychczas nikt nie poświęcił mi tyule uwagi i zainteresowania co pani Doktor.

Katowice

Poziom kompetencji i ilość wiedzy jaką ma ten lekarz chyba na każdym robi wrażenie. Pierwsza wizyta trwała ponad godzinę (!!), Pan Doktor bardzo dokładnie zbadał mojego męża oraz wypytał o nie istotne - z pozoru - szczegóły. Bardzo rzeczowo i życzliwie z nami rozmawiał, widać ze drąży temat do skutku i zależy mu na trafnej diagnozie a nie na załatwieniu pacjenta jak najszybciej. Zaangażowany, wszechstronny, skrupulatny, mądry, szanujący pacjenta lekarz. Każdemu go polecamy, nie ma już dzisiaj takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Joanna

ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Koszt pierwszej wizyty 100 kazda kolejna 80 zł; pani dr bardzo kompetentna, ma bardzo trafne diagnozy, pomaga pacjentowi w każdym aspekcie, miła , jest zastępcą ordynatora oddziału neurologii.Polecam gorąco.

Szpitale Kłodzkie
ulica Szpitalna 1a
57-300 Kłodzko

Postawna miła uprzejma super doktor,polecam przyszłym pacjęntą uprzejmość pani neurolog sprawia iż ponownie chce się do ponownej wizyty

Opinia dodana przez: Andrzej

ulica Bukowina 4
43-180 Orzesze

Lekarz godny polecenia z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta, uprzejmy ,wytlumaczy szuka diagnozy za wszelką cenę widać ,że lekarz z powołaniem. Polecam w 100%

Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Teresa Kleist

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "Leczenie i rehabilitacja"
gen. Henryka Dąbrowskiego 55a
41-500 Chorzów

Profesjonalistka w każdym calu. Brak mi słów, żeby opisać moją wdzięczność. Podejście do dziecka i rodzica na najwyższym poziomie. Rozmawiałam z innymi rodzicami (co mają dzieci z tą samą chorobą) i wiem, że lepiej nie mogliśmy trafić. Ekspresowa reakcja od momentu wkroczenia na teren szpitala, synu zrobiono kompleksowe badania łącznie z tomografem w ciągu jednego dnia. Nie piłam, nie jadłam bo biegałam z dzieckiem z badania na badanie. Trafna diagnoza, trafne leczenie. Poświęcenie, zaangażowanie, dociekliwość, kompetentność – w 100% profesjonalizm. Myślałam, że takich lekarzy już nie ma. Pani doktor to nasze „Szczęście” w nieszczęściu.

Opinia dodana przez: Helena