Stargard Szczeciński Neurolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

os. Zachód A 2e
73-110 Stargard Szczeciński

Pani doktor jest absolutnym zaprzeczeniem stereotypowego polskiego lekarza. Miła, angażuje się w swoją pracę. Jedyne zastrzeżenie mam co do czasu wizyty, ale patrząc na kolejki i górę papierów do wypełnienia jestem świadomy, że to nie jej wina.

Opinia dodana przez: Jan

Centrum Medyczne Consilius
ulica Staszica 9/15
73-110 Stargard Szczeciński

Bardzo wspaniały lekarz jak mało. Choć młoda wiekiem bardzo dociekliwa nie postawiła na mnie kreski próbowała znaleźć przyczynę dolegliwości,dokładne badania,każdy wynik omówiony i wytłumaczony jak czegoś nie zrozumiała potrafila jeszcze raz wytłumaczyć. Polecam bardzo

Opinia dodana przez: Ania

Poradnia Ginekologiczno - Położnicza
Osiedle Zachód A17
73-110 Stargard Szczeciński

Bardzo sympatyczna mila kobieta, nie robi z niczym problemow, faktycznie chce pomoc czlowiekowi a nie nabic kabze. Polecam serdecznie

Opinia dodana przez: Kasia

Stargard Szczeciński

Godna podziwu wiedza medyczna,fachowość jak i wnikliwe oraz szczegółowe badanie pacjenta.Polecam każdej chorej osobie.

lekarz Krzysztof Ratajczak

Neurolog dziecięcy, Rehabilitant

Zakład Rehabilitacji Krzysztof Flanc
ulica Kasprowicza 19A
73-110 Stargard Szczeciński

Bardzo polecam ! Wspaniały lekarz z dużym doświadczeniem.To On postawił trafną diagnozę.Efekty leczenia mojego dziecka już są.Jestem bardzo wdzięczna.Płacę normalnie za wizytę.Należy się zapłata jak każdemu.To lekarz z trzema specjalizacjami !!!

Poradnia neurologiczna - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Neurologiczna "NeuroMed" Spółka Cywilna

73-110 Stargard Szczeciński

Dramat! Nikomu nie polecam spotkania z tą Panią. Na pewno nie zasługuje na określenie lekarza. Arogancka, nieuprzejma, niemiła, potrafi tylko dopiec. Podczas wywiadu ma się wrażenie, że robi to z musu a jej pytania są pełne pretensji. Zupełnie nie przejmuje się stanem pacjenta - doprowadziła mnie do płaczu. Trafiłam do niej na dyżur do szpitala z powodu silnych bóli głowy. A ona miała pretensje dlaczego nie byłam u rodzinnego? Skandal! No jak? Od kiedy można się dostać do rodzinnego z godziny na godzinę prosto z pracy wieczorem? Logiczne, że człowiek korzysta z dyżuru - po to płacę składki. Kwestionuje wyniki czy opinię innych lekarzy. Uważa się za najmądrzejszą choć nie postawiła żadnej konkretnej diagnozy. Posługuje się książkowymi normami do czego sama się przyznała mimo, że pacjent jest człowiekiem indywidualnym i może inaczej reagować na konkretny wynik. Lekceważąca, nieludzka, zupełny brak kultury. Omijać z daleka!

Opinia dodana przez: Marta

KMW - CENTRUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica I Brygady 18
73-110 Stargard Szczeciński

Zdecydowanie nie polecam. Maksymalnie 5 minut na pacjenta, zachowuje się jakby pracował za karę. Nie wytłumaczy, wręcz nic się nie odzywa. Nawet mnie nie zbadał, tylko przepisał leki (na podstawie wyników). Bóle głowy jak były tak są.

Centrum Medyczne Consilius
ulica Staszica 9/15