Neurolog Sucha

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Dr Marcin Zedler wyjątkowo starannie zajmował się mną podczas badań w Szpitalu MSW w Poznaniu. Swoim cierpliwym i wnikliwym podejściem dodawał wiary w skuteczność badania i leczenia. Potrafił także przekazać wiedzę o istocie mojej choroby oraz odpowiedzieć na moje pytania.
Jest przeciwieństwem często występującego w szpitalu lekarza o szybko znikających plecach.

Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Elżbieta Kmiecik-Małecka

Neurolog, Lekarz rehabilitacji medycznej

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

dlaczego nie nie nie nie?? a ja mowie tak tak tak tak i jeszcze raz tak pani doktor Elżbieta Kmiecik Małecka jast swietnym neurologiem a takze dobrze pelni funkcje ordynatora oddzialu rehabilitacji w szpitalu wojewodzkim w sosnowcu i gdyby nie ona to bym wąchał kwiatki od dolu

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Ocena negatywna - pani doktor na podstawie wypisu ze szpitala, w którym nie było tak naprawdę nic sensownego chciała mnie leczyć psychotropami, padaczkowymi lub jakimiś jeszcze innymi lekami! Okazało się, że fizjoterapeuta pozbył mnie bólu głowy po dwóch wizytach. Oprócz tego nie słucha, co się do niej mówi.

Opinia dodana przez: Ola