Neurolog Szczecin

lekarz Izabela Markiewicz-Kudelska

Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

poleciłam Panią doktor osobą poznanym w szpitalu dwa lata temu do dnia dzisiejszego dziękują mi za to nigdy od pacjentów pani dokotor na poczekalni w szczecine nie słyszałam negatywnej opini wręcz przeciwnie ma to jedną wade okres na wizyty do Pani doktor wydłuza się
Opinia dodana przez: teresa123

dr n. med. Monika Gołąb-Janowska

ulica Pszczelna 4B/8
71-663 Szczecin

Bardzo kompetentna, uprzejma i kompleksowo podchodzi do problemu. Polecam

dr n. med. Jan Stankiewicz

Pocztowa 41a
70-356 Szczecin

Pan doktor punkt po punkcie wytłumaczył mi co znajduje się w opisie rezonansu głowy mojego dziecka, takiej dokładności nie ma nawet pani doktor Hnatyszyn, bardzo miły i to wcale nie w prywatnym gabinecie...

lekarz Małgorzata Szewczyk

Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

nie polecam,ponad 10 lat chodzenia .Wcale nie słucha co pacjent mówi o dolegliwościach,przepisuje leki które nie pomagają,a jak się mówi ,że nie skuteczne to cyt.,,niech pani sama sobie znajdzie odpowiedni lek bo ja nie wiem co już mam przepisywać,,a jak po 5 latach prosiłam o skierowanie na TK to powiedziała że na zabieg nie idę. Nie godna polecenia.
Opinia dodana przez: alutka
Żałuje,że w niedziele poświęciłam czas, by iść do lekarza. Niemiła, nieuprzejma, siedząca jakby za karę. Na moje dolegliwości odpowiedziała, że tak bywa. Gdy powiedziałam o swoich innych dolegliwościach i czy nie będą one kolidowały z przepisanym lekiem (dodatkowo przepisała coś czego w ogóle nie zna i nie wie jak to działa - przy mnie czytała ulotkę reklamową z której nic nie wynikało) powiedziała żebym nie przesadzała. Na wejściu zarzuciła że ...
Potwierdzam poprzednie opinie. Od pierwszej wizyty u Pani doktor czułam, że naprawdę chce mi pomóc. Bardzo szczegółowy wywiad oraz badanie neurologiczne. Wcześniej przez długi czas borykałam się z silnym bólem, obecnie jest naprawdę nieźle. Polecam bardzo
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jerzy Krukowski

Zaleskiego 2a lok. 1
70-495 Szczecin

TEN LEKARZ ZMARŁ !!!!! nIE JEST MOŻLIWE UDANIE SIĘ DO TEGO LEKARZA BO JUŻ GO NIE MA WŚRÓD ŻYWYCH

NIE MA CO GO SZUKAĆ
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Halina Liminowicz

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ul. Mączna 1
70-780 Szczecin

Nigdy nie pozwólcie by Wasze dziecko było pod opieką tej "lekarki". Nie chciała leczyć dziecka, które było po długiej utracie przytomności bo stwierdziła że najadła się slodyczy pewnie i dlatego była ponad godzinę nieprzytomna. Jej zachowanie, wygląd, podejście do pacjenta jest spójne z jej przygotowaniem i kompetencjami. Strach się bać normalnie.

lekarz Wiesław Sobczyk

Traugutta 101
71-300 Szczecin

Wspaniały człowiek i lekarz. Gdyby nie On, to bym już nie chodziła. Każdemu pacjentowi poświęca odpowiednią ilość czasu i do każdego pacjenta podchodzi z sercem.

lekarz Dorota Koziarska

Endoterapia Ambulatorium Szczecin
al. Niepodległości 44
70-404 Szczecin

Świetny specjalista, bardzo uprzejma i z pełnym, profesjonalnym podejściem do pacjenta nie tylko jako lekarz, ale także jako człowiek.
Opinia dodana przez: Łukasz

Neurolodzy w Szczecinie