Neurolog Szczecin

lekarz Agnieszka Kawcewicz

ulica Cegielskiego 21/12
71-534 Szczecin

Już nigdy nie zalapie się u tej pani w medikusie, potrafi tylko wypisywać recepty i bez wynikow badan daje swoja diagnozę, tylko kasa musi się zgadzać odradzam
Opinia dodana przez: MM

lekarz Wojciech Pilecki

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Moja mama została przywieziona karetką na SOR do szpitala na arkońską z podejrzeniem udaru, ponieważ miała zaburzenia równowagi. W trakcie pobytu na SORze, mamie pogarszało się. Lekarz widział zmiane stanu zdrowia. Zdiagnozował porażenie nerwu twarzowego i wypisał mamę do domu w stanie dobrym, gdzie mama nie była w stanie już ani mówić ani chodzić, a przyjeżdzając na SOR mowiła i chodziła ale ledwo. Po godzinie od wypisania, mama w domu ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr Hanna Podraza

Szczecin

Jestem po wizycie u Pani dr i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest bardzo miła, spokojna, odpowie na każde pytanie. Ma podejście do rodziców i dzieci.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr Elżbieta Gregorczyk

WOMP - ZCLiP Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki w Szczecinie
Bolesława Śmiałego 33
70-347 Szczecin

Pani Dr.Gregorczyk jest wspanialym lekarzem,poswieca kazdemu duzo czasu, wytlumaczy wszystko i jest oddana pacjentowi calkowicie.Nie owija w bawelne,jest bezposrednia,mowi pacjentowi prawde a lecze sie juz 21 lat u dr.Nie zamienilabym na innego lekarza i polecam.
Opinia dodana przez: MIROSLAWA

lekarz Elrzbieta Gregorczyk

Bolesława Śmiałego 32 lok. 1
70-337 Szczecin

PANI DR JEST WSPANIALYM LEKARZEM.LECZE SIE U PANI DR JUZ PONAT 20 LAT.POLECAM WSZYSTKIM JEST TYLKO PROBLEM Z DLUGIM OCZEKIWANIEM NA WIZYTE.MIROSLAWA ALEKSANDROWICZ.

dr hab. n. med. GraŻyna Hnatyszyn

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Szczecin

Najlepszy neurolog dziecięcy w Szczecinie. Polecam.

lekarz Marek Radny

Neurolog

Specjalistyczne Gabinety Lekarsko - Stomatologiczne "DENTAL-PRO-DERMED"
Waleriana Łukasińskiego 42 A/7
71-215 Szczecin

Podziękowania dla Pana doktora za poświęcony czas oraz zaangażowanie w procesie leczenia.
Panie doktorze jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Barbara Filarska

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Uważam że Pani Doktor jest bardzo dobrym neurologiem i również wspaniałym, serdecznym człowiekiem. Dokładnie bada i słucha pacjenta, oraz udziela cennych wskazówek medycznych , dotyczących właściwego leczenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka.G

dr Margaritta Goldin

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

lekarz o wielkim sercu dla pacjentów, życzliwy, pracę swoją wykonuje profesjonalnie...

lekarz Eliza Kaczmarek-Lizakowska

HAHS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Felczaka 10
71-417 Szczecin

Bardzo wspaniały lekarz jak mało. Choć młoda wiekiem bardzo dociekliwa nie postawiła na mnie kreski próbowała znaleźć przyczynę dolegliwości,dokładne badania,każdy wynik omówiony i wytłumaczony jak czegoś nie zrozumiała potrafila jeszcze raz wytłumaczyć. Polecam bardzo
Opinia dodana przez: Ania

Neurolodzy w Szczecinie