Tarnów Neurolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

ulica Krakowska 15
33-100 Tarnów

Dr R. Meń to lekarz z prawdziwego powołania super specjalista, rzeczowy a zarazem wrażliwy. To lekarz, który zbada, wysłucha, postawi trafną diagnozę. A to w leczeniu jest najważniejsze. Polecam !

Opinia dodana przez: Małgorzata

Centerned
Tarnów
33-100 Tarnów

Bardzo miła Pani doktor. Z sercem podchodzi do pacjęta i wszystko tłumaczy. Widać sporą wiedzę i zaangażowanie. Polecam!!!!

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

BARDZO DOBRY LEKARZ PRAWIE DWA LATA MAM PROBLEMY Z CHOROBM ZZSK;A JEJ METODY LECZENIA DAJĄ EFEKTY

Ewa Kobis

Neurolog dziecięcy

ulica Mostowa 4a
33-100 Tarnów

Bardzo dobra i fachowa lekarka. Byliśmy u niej z dwójką dzieci - podejrzenie nadmiernego napięcia mięśniowego. Spokojnie wytłumaczyła nam jaki jest problem i uspokoiła by nie przerażać się.

Szpital Specj.im.Św. Łukasza

33-100 Tarnów

Wizyta bardzo symaptyczna, konkretna, w miłej atmosferze. W pełni polecam.
Wanda M.

Wizyta bardzo symaptyczna, konkretna, w miłej atmosferze. W pełni polecam.
Wanda M.

świetny fachowiec

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13
33-100 Tarnów

Bardzo dobry lekarz, wysłuchuje pacjenta, zleca kompleks badań, zaangażowana, skrupulatnie bada, bardzo miła

Opinia dodana przez: przemek

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

koniowal jakich malo, nie potrafi rozpoznac ksiazkowych objawow choroby,zabrac mu prawo wykonywania zawodu !!!!

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Kobeieta arogancka, nie uprzejma!
Ja dostałem skierowanie od lekaża rodzinnego do neurologa z rwą kulszowa.

Kobeieta arogancka, nie uprzejma!
Ja dostałem skierowanie od lekaża rodzinnego do neurologa z rwą kulszowa.
Udałem sie do pani doktor Ziaja-Danek a ona do mnie ..po co pan tu przyszedł ludzie sie lecza na rwe kulszowa latami a pan chce w miesiac byc zdrowy. Jest pan nie odporny na ból" przecież ja sobie sam nie wypisałem skierowania a ona łaske jak ma robic to niech spada na hale barany paśc.

Opinia dodana przez: Mariusz

Kiepury 16