Neurolog Warszawa

Neurolog dziecięcy

wizyta już od 70

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

To szósty neurolog dziecięcy, do którego trafiliśmy z córką i dopiero ona potrafiła stwierdzić co dolega małej i dać dobre leki. Z małą jest znacznie lepiej a ta jej choroba, jak się okazało, jest bardzo rzadka. To bardzo mądra lekarka, z ogromnym doświadczeniem. Jak ktoś ma trudny przypadek, to polecam.

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Lekarz . który nie slucha pacjenta i pisze zupełnie nieprawdziwe dane
po rozmowie z pacjentem podczas wizyty, przejawia nonszalancje lub tez ma zla pamięć( nic nie notuje podczas rozmowy) . Z tego tez powodu wystawione orzeczenie lekarza nie jest wiarygodne.
Poza tym jest lekarzem bardzo krytykującym i budzącym podejrzliwość. Brak empatii do
ludzi .
Jezeli chodzi o jego badanie neurologiczne nie mogę się wypowiedzieć czy zostało
wykonane prawidłowo{ ...

Lekarz . który nie slucha pacjenta i pisze zupełnie nieprawdziwe dane
ludzi .
wykonane prawidłowo{ praktycznie i opisowo }. .
Nie polecam absolutnie tego lekarza.

Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Wojciech Ostoja-Chrząstowski

Neurolog dziecięcy

wizyta już od 70

Manus Medica
Poborzańska 8 lok U1

Rewelacyjny lekarz, dokładny, skrupulatny, budzi zaufanie, ale przede wszystkim ma wyjątkowe podejście do maluchów; potrafi skutecznie zaczarować pacjenta (w naszym przypadku niespełna dwumiesięcznego), tak że wizyta przebiegła "bezboleśnie". W ogóle człowiek wysokiej klasy i kultury bardzo sympatyczny. Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Magdalena

bardzo dobry lekarz, miły, kompetentny,uśmiechnięty szukający rozwiązań leczniczych uwzględniających koszty leczenia. Polecam

Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Lekarz niezwykle profesjonalny z ogromną wiedzą medyczną. Nie wylicza minut na wizytę, lecz poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Zdecydowanie polecam. Bardzo pomógł mi w mojej rzadkiej i niełatwej chorobie. Wszystko dokładnie wytłumaczył...Czego mogę się spodziewać i jakie badania jeszcze trzeba wykonać. Bardzo uprzejmy i sympatyczny. Pozytywny w stosunku do pacjenta. Dziękuję bardzo Panu doktorowi.

Opinia dodana przez: Monika

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej Zdrowa Rodzina
Marymoncka 34

Świetny specjalista! Chodzę do niego i prywatnie i na NFZ (raz tak raz tak). Różnice jedynie odczuwa portmonetka. :) Doktor ma świetne podejście do każdego pacjenta. dostosuje leczenie do pacjenta a nie do firm farmaceutycznych by dobrze zarabiały. Widzę ,że jego mottem lekarskim jest ,,przede wszystkim pacjent!"

Neurolodzy w Warszawie