Neurolog Warszawa

MED-KORN Poradnie Specjalistyczne
ul. Wyzwolenia 35/III

Trafiłem do Pani doktor do Med-kornu, co poleciła mi znajoma ze Świętochłowic, za co jestem jej mega wdzięczny, bo uświadomiła mi coś do czego podchodziłem zbyt luźno i właściwie olewałem sprawę. Od jakiegoś czasu irytowało mnie mrowienie w prawej dłoni, potem zaczęły się problemy, które wiązałem ze swoją niezdarnością - np. chciałem wziąć szybko szklankę z herbatą ze stoły, a ją przewracałem. Znajoma własnie uswiadomila mi że to nie jest takie normalne, że ciągle coś rozlewam czy upuszczam i rzeczywiście zaczalem dostrzegać jakieś problemy jakby z koordynacja, chwytnoscia. w konc polazłem więc do lekarza, neurologa i diagnoza była jasna. Po EMG okaząło się, że mam zespół cieśni nadgarstka jako efekt niedawnego wypadku. Jestem w trakcie leczenia, stan dłoni nie pogarsza sie jest lepiej. Radzę wszystkim nie ignorować z pozoru błachych problemów. Dziękuje pani doktor Adamczyk-Sowie.

bardzo dobry lekarz, miły, kompetentny,uśmiechnięty szukający rozwiązań leczniczych uwzględniających koszty leczenia. Polecam

Manus Medica
Poborzańska 8 lok U1

Rewelacyjny lekarz, dokładny, skrupulatny, budzi zaufanie, ale przede wszystkim ma wyjątkowe podejście do maluchów; potrafi skutecznie zaczarować pacjenta (w naszym przypadku niespełna dwumiesięcznego), tak że wizyta przebiegła "bezboleśnie". W ogóle człowiek wysokiej klasy i kultury bardzo sympatyczny. Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Magdalena

Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Lekarz niezwykle profesjonalny z ogromną wiedzą medyczną. Nie wylicza minut na wizytę, lecz poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Zdecydowanie polecam. Bardzo pomógł mi w mojej rzadkiej i niełatwej chorobie. Wszystko dokładnie wytłumaczył...Czego mogę się spodziewać i jakie badania jeszcze trzeba wykonać. Bardzo uprzejmy i sympatyczny. Pozytywny w stosunku do pacjenta. Dziękuję bardzo Panu doktorowi.

Opinia dodana przez: Monika
Neurolog Warszawa dr n. med. Krzysztof Sadowski

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Od wielu lat pomaga mi z padaczką mojego syna. Jestem bardzo zadowolony z każdej wizyty u niego. Jest miły, kompetentnym i wrażliwym lekarze, dlatego chciałem go serdecznie polecić innym.

Opinia dodana przez: Piotr

Oddział Domaniewska
Domaniewska 49

kompetentna , rzeczowa ,ciepła, konkretna,wytłumaczy pacjentowi wszystko dokładnie,wysłucha pacjenta

Opinia dodana przez: Małgorzata

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej Zdrowa Rodzina
Marymoncka 34

Świetny specjalista! Chodzę do niego i prywatnie i na NFZ (raz tak raz tak). Różnice jedynie odczuwa portmonetka. :) Doktor ma świetne podejście do każdego pacjenta. dostosuje leczenie do pacjenta a nie do firm farmaceutycznych by dobrze zarabiały. Widzę ,że jego mottem lekarskim jest ,,przede wszystkim pacjent!"

Centrum Medyczne dla Szkół Wyższych II CenterMed Warszawa
Żwirki i Wigury 95/97

u pani doktor leczę się na padaczkę, dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu choroba nie jest tak uciążliwa jak na początku. ze swojej strony polecam

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty

NAPRAWDĘ BARDZO DOBRA DOKTÓR LECZĘ SIĘ U PANI DOKTÓR JUŻ PRAWIE 20 LAT .POLECAM SUMIENNA POTRAFI WYSŁUCHAĆ PACIĘTA.

Opinia dodana przez: BOGDAN .W

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

dzięki pani doktor pozbyłam się uporczywych i męczących bóli głowy, które utrudniały mi funkcjonowanie i pracę, nie mogłam się na niczym skupić i z niczego cieszyć a teraz czuję się jak zupełnie inny człowiek. Polecam gorąco i bardzo dziękuję!

Neurolodzy w mieście Warszawa