Neurolog Warszawa

nic dodac, nic ujac.
polecam ta lekarke, zna sie/

nic dodac, nic ujac.
polecam ta lekarke, zna sie/

bardzo dobry lekarz, miły, kompetentny,uśmiechnięty szukający rozwiązań leczniczych uwzględniających koszty leczenia. Polecam

Manus Medica
Poborzańska 8 lok U1

Rewelacyjny lekarz, dokładny, skrupulatny, budzi zaufanie, ale przede wszystkim ma wyjątkowe podejście do maluchów; potrafi skutecznie zaczarować pacjenta (w naszym przypadku niespełna dwumiesięcznego), tak że wizyta przebiegła "bezboleśnie". W ogóle człowiek wysokiej klasy i kultury bardzo sympatyczny. Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Magdalena

Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Lekarz niezwykle profesjonalny z ogromną wiedzą medyczną. Nie wylicza minut na wizytę, lecz poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Zdecydowanie polecam. Bardzo pomógł mi w mojej rzadkiej i niełatwej chorobie. Wszystko dokładnie wytłumaczył...Czego mogę się spodziewać i jakie badania jeszcze trzeba wykonać. Bardzo uprzejmy i sympatyczny. Pozytywny w stosunku do pacjenta. Dziękuję bardzo Panu doktorowi.

Opinia dodana przez: Monika
Neurolog Warszawa dr n. med. Krzysztof Sadowski

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Doskonały merytorycznie, wszechstronny. Schorzenia neurologiczne analizuje w kontekście zdrowia ogólnego i osobowości pacjenta. Poświęca pacjentom dużo czasu, a do tego ma cudowne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Maria

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej Zdrowa Rodzina
Marymoncka 34

Wspaniały lekarz, bardzo wrażliwy i wnikliwy. Gorąco polecam!

Wspaniały lekarz, bardzo wrażliwy i wnikliwy. Gorąco polecam!

Oddział Domaniewska
Domaniewska 49

kompetentna , rzeczowa ,ciepła, konkretna,wytłumaczy pacjentowi wszystko dokładnie,wysłucha pacjenta

Opinia dodana przez: Małgorzata

Centrum Medyczne dla Szkół Wyższych II CenterMed Warszawa
Żwirki i Wigury 95/97

u pani doktor leczę się na padaczkę, dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu choroba nie jest tak uciążliwa jak na początku. ze swojej strony polecam

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty

NAPRAWDĘ BARDZO DOBRA DOKTÓR LECZĘ SIĘ U PANI DOKTÓR JUŻ PRAWIE 20 LAT .POLECAM SUMIENNA POTRAFI WYSŁUCHAĆ PACIĘTA.

Opinia dodana przez: BOGDAN .W

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

U Pani Doktor leczę się od lat na padaczkę, obecnie czuję się bardzo dobrze, ataki mam sporadyczne a właściwie to nie pamiętam kiedy miałam ostatni. Polecam z całego serca