Neurolog Warszawa 2

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Polecam zdecydowanie. Dobry specjalista, spokojny, zawsze uprzejmy. Jestem jego pacjentem od kilku lat i nigdy nie poczułem się ignorowany albo zbywany. Jego diagnozy są zawsze trafne.

Opinia dodana przez: Michał

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Pani dr uprzejma i miła, bardzo dokładnie mnie badała i diagnozowała oraz wytłumaczyła mi specyfikę mojej choroby, a leczenie dopasowała do mojej osoby. Jestem bardzo zadowolony!

Lilla Dent
ul. Sosnkowskiego 10

Najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Wizyta trwała może trzy minuty. Przyszłam z bólem kręgosłupa. Pani "doktor" nawet mnie nie zbadala. Stuknela dwa razy w kolana i po badaniu ! Nie wytlumaczyla mi nic co chciałam wiedzieć. Dalej nie wiedziałam co mi dolega. Dostałam skierowanie również z powodu bólu w nadgarstku. Pani doktor stwierdziła ze to problem ortopedyczny i wypisała skierowanie. Nie słuchała że i ortopeda i chirurg już rękę widział. W szpitalu dowiedziałam sie że powinnam dostac skierowanie na rezonans. Dostałam jedynie na tomografie. Byłam pełna obaw po wizycie wiec poszłam do lekarza w sprawie rehabilitacji. I tam lekarz tylko oglądając moj kregoslup stwierdził skolioze lordoze i wzmożone napięcie mięśniowe. Dodatkowo ze zdj rentgena wyszła dyskopatia ! O czym pani Ewa nawet nie raczyła mnie poinformować. Proszę omijać tego lekarza z daleka.

Opinia dodana przez: Paulina

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Nie polecam nikomu ! Brak Profesjonalnego podejścia do pacjenta .Brak omówienia wyników badań. Czułem się jakby Dr przyjmowala mnie Za karę.

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44