Neurolog Warszawa 2

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Polecam zdecydowanie. Dobry specjalista, spokojny, zawsze uprzejmy. Jestem jego pacjentem od kilku lat i nigdy nie poczułem się ignorowany albo zbywany. Jego diagnozy są zawsze trafne.

Opinia dodana przez: Michał

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Pani dr uprzejma i miła, bardzo dokładnie mnie badała i diagnozowała oraz wytłumaczyła mi specyfikę mojej choroby, a leczenie dopasowała do mojej osoby. Jestem bardzo zadowolony!

Lilla Dent
ul. Sosnkowskiego 10

Poszłam do Pani Doktor z bólem kręgosłupa i drętwieniem ręki i prawej nogi. Pani Doktor zrobiła wywiad, pytając mnie ile ważę, czy palę, piję etc... wypisała mi jeden zastrzyk na odrętwienia i podziękowała za wizytę, która trwała kilka minut. Gdy wychodziłam, przypomniało się pani Dr., że mnie nie zbadała. Poprosiła mnie, żebym położyła się do badania. Podniosła mi lewą rękę, potem prawą. Stuknęła w oba kolana i było po badaniu. Jedyne co Pani Doktor zrobiła pożytecznego, to skierowanie mnie na rezonans, bo powiedziałam jej, że bardzo boli mnie szyja. Obecnie mam wyniki badań rezonansu, jednak nie wiem, czy udam się do Pani Doktor na ponowną wizytę.

Opinia dodana przez: Basia

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Nie polecam nikomu ! Brak Profesjonalnego podejścia do pacjenta .Brak omówienia wyników badań. Czułem się jakby Dr przyjmowala mnie Za karę.

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44