Neurolog Warszawa

bardzo dobry lekarz, miły, kompetentny,uśmiechnięty szukający rozwiązań leczniczych uwzględniających koszty leczenia. Polecam

Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Lekarz niezwykle profesjonalny z ogromną wiedzą medyczną. Nie wylicza minut na wizytę, lecz poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Zdecydowanie polecam. Bardzo pomógł mi w mojej rzadkiej i niełatwej chorobie. Wszystko dokładnie wytłumaczył...Czego mogę się spodziewać i jakie badania jeszcze trzeba wykonać. Bardzo uprzejmy i sympatyczny. Pozytywny w stosunku do pacjenta. Dziękuję bardzo Panu doktorowi.
Opinia dodana przez: Monika

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej Zdrowa Rodzina
Marymoncka 34

Świetny specjalista! Chodzę do niego i prywatnie i na NFZ (raz tak raz tak). Różnice jedynie odczuwa portmonetka. :) Doktor ma świetne podejście do każdego pacjenta. dostosuje leczenie do pacjenta a nie do firm farmaceutycznych by dobrze zarabiały. Widzę ,że jego mottem lekarskim jest ,,przede wszystkim pacjent!"

Oddział Domaniewska
Domaniewska 49

kompetentna , rzeczowa ,ciepła, konkretna,wytłumaczy pacjentowi wszystko dokładnie,wysłucha pacjenta
Opinia dodana przez: Małgorzata

Centrum Medyczne dla Szkół Wyższych II CenterMed Warszawa
Żwirki i Wigury 95/97

u pani doktor leczę się na padaczkę, dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu choroba nie jest tak uciążliwa jak na początku. ze swojej strony polecam

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty

NAPRAWDĘ BARDZO DOBRA DOKTÓR LECZĘ SIĘ U PANI DOKTÓR JUŻ PRAWIE 20 LAT .POLECAM SUMIENNA POTRAFI WYSŁUCHAĆ PACIĘTA.
Opinia dodana przez: BOGDAN .W

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

dzięki pani doktor pozbyłam się uporczywych i męczących bóli głowy, które utrudniały mi funkcjonowanie i pracę, nie mogłam się na niczym skupić i z niczego cieszyć a teraz czuję się jak zupełnie inny człowiek. Polecam gorąco i bardzo dziękuję!

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Wspaniała lekarka wykazująca się niezwykłą empatią względem pacjentów. Robi wszystko żeby wyleczyć i dba o pacjenta. Poleciłam ją mojej znajomej i też jest zadowolona, z resztą ilość pacjentów mówi sama za siebie.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radiologica
Wiertnicza 124

Prof Majkowski jest najlepszym neurologiem w Polsce. Jestem jego pacjentka od okolo 10 lat, to dzieki niemu zostalam wyleczona i dzis moge cieszyc sie zdowiem. Jego relacja z pacjentem jest bardo dobra, poanadto jest bardzo rzeczowy, kazda wizyta trwa ponad godzine, profesor zapisuje wszysto istotne, zeby porownac to za pare lat, wizyt. Ciesze sie ze znalazlam tak dobrego specjaliste, ktory mi pomogl.
Opinia dodana przez: Patrycja

Narwik 7/44

Szczerze polecam Panią Doktor. Pierwszy raz w życiu spotkałam lekarza z tak ogromną empatią i szacunkiem do pacjenta. Pani doktor posiada ogromna wiedzę i doświadczenie. Patrzy na temat choroby kompleksowo. Wspaniały i godny polecenia lekarz. Polecam
Opinia dodana przez: Marta

Neurolodzy w Warszawie