Neurolog Warszawa

Oddział Domaniewska
Domaniewska 49

kompetentna , rzeczowa ,ciepła, konkretna,wytłumaczy pacjentowi wszystko dokładnie,wysłucha pacjenta

Opinia dodana przez: Małgorzata

Centrum Medyczne dla Szkół Wyższych II CenterMed Warszawa
Żwirki i Wigury 95/97

u pani doktor leczę się na padaczkę, dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu choroba nie jest tak uciążliwa jak na początku. ze swojej strony polecam

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty

NAPRAWDĘ BARDZO DOBRA DOKTÓR LECZĘ SIĘ U PANI DOKTÓR JUŻ PRAWIE 20 LAT .POLECAM SUMIENNA POTRAFI WYSŁUCHAĆ PACIĘTA.

Opinia dodana przez: BOGDAN .W

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

dzięki pani doktor pozbyłam się uporczywych i męczących bóli głowy, które utrudniały mi funkcjonowanie i pracę, nie mogłam się na niczym skupić i z niczego cieszyć a teraz czuję się jak zupełnie inny człowiek. Polecam gorąco i bardzo dziękuję!

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Wspaniała lekarka wykazująca się niezwykłą empatią względem pacjentów. Robi wszystko żeby wyleczyć i dba o pacjenta. Poleciłam ją mojej znajomej i też jest zadowolona, z resztą ilość pacjentów mówi sama za siebie.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radiologica
Wiertnicza 124

Prof Majkowski jest najlepszym neurologiem w Polsce. Jestem jego pacjentka od okolo 10 lat, to dzieki niemu zostalam wyleczona i dzis moge cieszyc sie zdowiem. Jego relacja z pacjentem jest bardo dobra, poanadto jest bardzo rzeczowy, kazda wizyta trwa ponad godzine, profesor zapisuje wszysto istotne, zeby porownac to za pare lat, wizyt. Ciesze sie ze znalazlam tak dobrego specjaliste, ktory mi pomogl.

Opinia dodana przez: Patrycja

Sana S.C.
Batorego 31 A

Lekarz cudowny, spokojny, zrównoważony, życzyłabym wszystkim dobrych specjalistów, z empatią, znających się na rzeczy.

Opinia dodana przez: Agnieszka Truszkowska

Lux Med Sp. z.o.o.
ulica Postępu 21C

Cudowny lekarz. Ogromna wiedza, celna i szybka diagnoza. Zdrowy rozsądek i ogromna empatia i kultura osobista i tak rzadki szacunek do osób starszych. Trafne diagnozy i poczucie, że można uzyskać spokojnie odpowiedź na każde pytanie. Zdecydowanie polecam

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Sawionek

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Bursztynowa 2 (Kolmed)

super lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarz

LUX-MED
Al.Jerozolimskie162

Lekarz z powołania zna się na swojej pracy, bardzo dobre nastawienie do pacjenta wyrozumiały uprzejmy miły.

Opinia dodana przez: Barbara

Neurolodzy w Warszawie