Neurolog Warszawa

Mabor Centrum Psychologiczno -Medyczne
Bonifacego 104

Ta wspaniała kobieta oddała mi zdrowie!Wiele lat chorowałem a dziś jestem normalnym zdrowym człowiekiem!

Poradnia Neurologiczna IFPS

Lekarz z ogromnym szacunkiem podchodzi do pacjenta, z poczuciem humoru, poświęca dużo czasu na badanie, kieruje na dodatkową diagnostykę. Polecam!

MAZOWIECKIE CENTRUM "ALA" Alergologii-Laryngologii-Audiologii

przesympatyczna, starsza Pani doktor. jako jedyna stwierdziła u mojego synka lekki przykurcz mięśni w szyjce ... nie chciał podnosić za bardzo główki, płakał przy lezeniu na brzuszku . Pani Doktor zleciła nam abyśmy udali się na rehabilitację. teraz Franek lubi leżeć na brzuskui jest spora roznica . polecam bardzo

Opinia dodana przez: marta

Borowego 3/1

wszystko w jak najlepszym porządku :)
fakt że czas oczekiwania na wizyte baaaaaaaaaardzo długi ale mam nadzieje , że rozpoczecie kuracji toksyną nie pojdzie na marne przez szanowne Panie z Kartoteki z Bródna ..... Lekarz jak najbardziej ok :) !!!

wszystko w jak najlepszym porządku :)

Opinia dodana przez: Wojciech

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a

Wspaniały lekarz, bardzo wrażliwy i wnikliwy. Gorąco polecam!

Wspaniały lekarz, bardzo wrażliwy i wnikliwy. Gorąco polecam!

Filia Nr 4
Okólnik 2

przeszłam ze swoim synem przez wiele gabinetów,nikt nie postawił trafnej diagnozy.Dowiedziałam się o Panu Doktorze od innego lekarza.Wreszcie mój syn nie ma napadów,a miał kilka w tygodniu.Pan Doktor jest nie tylko kompetenty, ale również "ciepły" do pacjenta.Widać, że kocha swoją pracę i kocha ludzi.Polecam wszystkim to za mało powiedziane-kto chce mieć dobrego neurologa niech idzie do Pana Doktora.Wdzięczna matka.

Klinika Ruchu
ul. Biały Kamień 2

Będąc pacjentem Pani dr z przyjemnością się choruje. Bardzo rzadko spotyka się tak uprzejmych i sympatycznych lekarzy jednocześnie z taką wiedzą. Opinia moja jest wyjątkowo obiektywna i szczera. Prawdą jest, że 50% skuteczności leczenia jest podejście lekarza do pacjenta. Nastawienie psychiczne ma bardzo duże znaczenie w leczeniu człowieka.

Opinia dodana przez: Leszek

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

Dr Niemirowski okazał się świetnym specjalista i bardzo przyjaznym człowiekiem. zlecił mi odpowiednie badania i leki, czuje się spokojhniejsza. Sama rozmowa z nim ukaja.
Jako człowiek wzbudza zaufanie, bije od niego dobroć i ciepło. Wiem, że mi pomoże :)

Europejskie Centrum Medyczne
aleja Ken 96

pani doktor godna polecenia nie znam lepszego a przewinelo sie ich kilku. pani doktor zawsze wykazuje sie kompetencja

Opinia dodana przez: monika

lekarz Krystyna Sidor

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Tucholska 28/1

Co można powiedzieć o Pani Profesor- sam tytuł o Niej świadczy. Doświadczona Pani Doktor, zatroskana o małego pacjenta, dobrze zdiagnozowała dziecko i pilnie skierowała do szpitala. Tam wszystko się potwierdziło i zaczęto leczenie. Inny lekarz nie widział nic dziwnego w zachowaniu dziecka, dobrze że go nie posłuchaliśmy i znaleźliśmy Panią Doktor. Polecam i Bardzo Dziękuję Pani Doktor z całego serca!!!

Opinia dodana przez: Ann

Neurolodzy w Warszawie