Neurolog Warszawa

Sana S.C.
Batorego 31 A

Lekarz cudowny, spokojny, zrównoważony, życzyłabym wszystkim dobrych specjalistów, z empatią, znających się na rzeczy.
Opinia dodana przez: Agnieszka Truszkowska

Mabor Centrum Psychologiczno -Medyczne
Bonifacego 104

Ta wspaniała kobieta oddała mi zdrowie!Wiele lat chorowałem a dziś jestem normalnym zdrowym człowiekiem!

MAZOWIECKIE CENTRUM "ALA" Alergologii-Laryngologii-Audiologii

przesympatyczna, starsza Pani doktor. jako jedyna stwierdziła u mojego synka lekki przykurcz mięśni w szyjce ... nie chciał podnosić za bardzo główki, płakał przy lezeniu na brzuszku . Pani Doktor zleciła nam abyśmy udali się na rehabilitację. teraz Franek lubi leżeć na brzuskui jest spora roznica . polecam bardzo
Opinia dodana przez: marta

Borowego 3/1

wszystko w jak najlepszym porządku :)
fakt że czas oczekiwania na wizyte baaaaaaaaaardzo długi ale mam nadzieje , że rozpoczecie kuracji toksyną nie pojdzie na marne przez szanowne Panie z Kartoteki z Bródna ..... Lekarz jak najbardziej ok :) !!!
Opinia dodana przez: Wojciech

Poradnia Neurologiczna IFPS

Lekarz z ogromnym szacunkiem podchodzi do pacjenta, z poczuciem humoru, poświęca dużo czasu na badanie, kieruje na dodatkową diagnostykę. Polecam!

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a

Wspaniały lekarz, bardzo wrażliwy i wnikliwy. Gorąco polecam!

Klinika Ruchu
ul. Biały Kamień 2

Będąc pacjentem Pani dr z przyjemnością się choruje. Bardzo rzadko spotyka się tak uprzejmych i sympatycznych lekarzy jednocześnie z taką wiedzą. Opinia moja jest wyjątkowo obiektywna i szczera. Prawdą jest, że 50% skuteczności leczenia jest podejście lekarza do pacjenta. Nastawienie psychiczne ma bardzo duże znaczenie w leczeniu człowieka.
Opinia dodana przez: Leszek

Filia Nr 4
Okólnik 2

przeszłam ze swoim synem przez wiele gabinetów,nikt nie postawił trafnej diagnozy.Dowiedziałam się o Panu Doktorze od innego lekarza.Wreszcie mój syn nie ma napadów,a miał kilka w tygodniu.Pan Doktor jest nie tylko kompetenty, ale również "ciepły" do pacjenta.Widać, że kocha swoją pracę i kocha ludzi.Polecam wszystkim to za mało powiedziane-kto chce mieć dobrego neurologa niech idzie do Pana Doktora.Wdzięczna matka.

andersa 27a40

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu brakuje słów aby określić podejście do pacjenta jego leczenie . Lekarz z ogromną wiedzą

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Wola, Warszawa

Miła pani doktor. Wszystko wyjasniła. Mam skierowanie na eeg. Nastepna wizyta z wynikami badan. Polecam

Neurolodzy w Warszawie