Neurolog Warszawa

Lux Med Sp. z.o.o.
ulica Postępu 21C

Cudowny lekarz. Ogromna wiedza, celna i szybka diagnoza. Zdrowy rozsądek i ogromna empatia i kultura osobista i tak rzadki szacunek do osób starszych. Trafne diagnozy i poczucie, że można uzyskać spokojnie odpowiedź na każde pytanie. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Sawionek

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Bursztynowa 2 (Kolmed)

super lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarz

LUX-MED
Al.Jerozolimskie162

Lekarz z powołania zna się na swojej pracy, bardzo dobre nastawienie do pacjenta wyrozumiały uprzejmy miły.
Opinia dodana przez: Barbara

Sana S.C.
Batorego 31 A

Lekarz cudowny, spokojny, zrównoważony, życzyłabym wszystkim dobrych specjalistów, z empatią, znających się na rzeczy.
Opinia dodana przez: Agnieszka Truszkowska

Mabor Centrum Psychologiczno -Medyczne
Bonifacego 104

Ta wspaniała kobieta oddała mi zdrowie!Wiele lat chorowałem a dziś jestem normalnym zdrowym człowiekiem!

MAZOWIECKIE CENTRUM "ALA" Alergologii-Laryngologii-Audiologii

przesympatyczna, starsza Pani doktor. jako jedyna stwierdziła u mojego synka lekki przykurcz mięśni w szyjce ... nie chciał podnosić za bardzo główki, płakał przy lezeniu na brzuszku . Pani Doktor zleciła nam abyśmy udali się na rehabilitację. teraz Franek lubi leżeć na brzuskui jest spora roznica . polecam bardzo
Opinia dodana przez: marta

Borowego 3/1

wszystko w jak najlepszym porządku :)
fakt że czas oczekiwania na wizyte baaaaaaaaaardzo długi ale mam nadzieje , że rozpoczecie kuracji toksyną nie pojdzie na marne przez szanowne Panie z Kartoteki z Bródna ..... Lekarz jak najbardziej ok :) !!!
Opinia dodana przez: Wojciech

Poradnia Neurologiczna IFPS

Lekarz z ogromnym szacunkiem podchodzi do pacjenta, z poczuciem humoru, poświęca dużo czasu na badanie, kieruje na dodatkową diagnostykę. Polecam!

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a

Wspaniały lekarz, bardzo wrażliwy i wnikliwy. Gorąco polecam!

Klinika Ruchu
ul. Biały Kamień 2

Będąc pacjentem Pani dr z przyjemnością się choruje. Bardzo rzadko spotyka się tak uprzejmych i sympatycznych lekarzy jednocześnie z taką wiedzą. Opinia moja jest wyjątkowo obiektywna i szczera. Prawdą jest, że 50% skuteczności leczenia jest podejście lekarza do pacjenta. Nastawienie psychiczne ma bardzo duże znaczenie w leczeniu człowieka.
Opinia dodana przez: Leszek

Neurolodzy w Warszawie