Neurolog Warszawa

ELF Centrum Mowy i Ruchu- wczesne wspieranie rozwoju dziecka
ul. Żytnia 13 lok. 142

pania doktor sama znalazlam przez int. i nie załuje czego sie wrecz bałam, gdyz 150km pojechalismy w ciemno. jedna prywatna wizyta w ktorej pani doktor pokierowala nas na dzielna zeby wszystko bylo z nfz. bardzo zyczliwa usmiechnieta a przede wszystkim swietny lekarz. bardzo sie ciesze,ze sa jeszcze tak wspaniali lekarze;-)POLECAM!!!!

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Bardzo kompetentna i miła Pani Doktor. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Zwraca uwagę na szczegóły, dopytuje, dokładnie bada neurologicznie. Podchodzi do problemu bardzo kompleksowo, stąd zaleca badania diagnostyczne, aby ustalić, co dolega pacjentowi. Jest ostrożna, jeśli chodzi o przepisywanie pacjentom leków, co dla mnie jest ogromnym plusem. To nie jest lekarz, który bez zastanowienia wypisuje sterty recept. Pani Doktor najpierw musi się upewnić, że dany lek jest naprawdę potrzebny i konieczny. Zanim trafiłam do Pani Doktor Grochowskiej, byłam u innego lekarza neurologa (również w Damianie przy Wałbrzyskiej), który zalecił mi ponoć rewelacyjny lek na migreny, nie ostrzegając mnie przed żadnymi działaniami ubocznymi. Skonsultowałam to z Dr Grochowską i Pani Doktor ostrzegła mnie, że ten lek może (nie musi, ale jednak może) powodować problemy z nerwami wzrokowymi i nie chciałaby mi go przepisać. Dzięki takiej wiedzy mogłam dokonać wyboru, że nie chcę jednak tego leku. Poprzedni lekarz zachwalał ten lek, pomijając tak ważną dla mnie informację. Naprawdę polecam tę Panią Doktor. Wnikliwie podchodzi do problemu, a przy tym nie faszeruje niepotrzebnie garścią leków, jak czasem niektórzy lekarze. Przy tym Pani Doktor jest wyjątkowo serdeczną i miłą Osobą.

Opinia dodana przez: Charlotte kaskow

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Jestem pod wrazeniem ponieważ po raz pierwszy spotkałam się z tak fantastycznym i profesjonalnym lekarzem. Podzielam zdanie moich poprzedników lekarz z prawdziwego zdarzenia. Ma bardzo duża wiedzę nie tylko z zakresu neurologii. Widać ze interesuje się Pacjentem i wykonuje swoją prace z powołania nie dla pieniędzy jak większość. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu tego lekarza.

Opinia dodana przez: Anna Korycka

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a

Dr. Polipowska to wzór dla innych lekarzy. Dzięki niej poprawnie zostałam zdiagnozowana, co innym lekarzom nie udało się przez rok. Dr. Polipowska bada i rozważa wszystko to co innym lekarzom wydaje się oczywiste i bez konieczności sprawdzenia poprzez badania.

Med - Expert Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łukowska 27

Nie ma lepszego neurologa w Warszawie przekonałem się o tym w wieku 15 lat był to wówczas jedyny lekarz który podjął się mojego leczenia przy pourazowym obrzęku mózgu po tym jak zostałem kopnięty w głowę ponieważ jestem z 29.12 lekarze dla dorosłych odsyłali do lekarzy dla dzieci i odwrotnie tylko Pani doktór Pasek podjęła się mojego leczenia za co bardzo dziękuję.Dzięki takim lekarzom możemy uzdrowić polską służbę zdrowia.

Z ...

Z poważaniem

Wojciech Sikorski

Opinia dodana przez: Wojciech

LUX MED
Migdałowa 4

Wspaniała P. dr. spokojnie słucha odpowiada na pytania. Ja polecam mi pomogla. Naprawde polecam!!!

Leczę się u pani doktor i nigdy nie było żadnych kłopotów. Problemy, z którymi do niej przychodzę, traktuje poważnie i próbuje znaleźć rozwiązanie.

PROSEN
Płocka 19

Opinia jest jak najbardziej POZYTYWNA. Pan Doktor jest osobą bardzo miłą, grzeczną i kompetentną. Wyjaśnia problem, odpowiada na pytania, poświęca pacjentowi czas, analizuje wyniki badań, zadaje pytania w celu postawienia prawidłowej diagnozy. Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej POLECAM tego lekarza. ps. jako jeden z nielicznych lekarzy przedstawia się przed wizytą co świadczy o jego wysokiej kulturze !

Gabinet Neurologiczny Centrum
Widok 10

Miałem udar mózgu, w szpitalu nie znaleziono przyczyny udaru. Poszedłem do tego lekrza na kontrolę po szpitalu. Dokładnie przeczytał dokumentację, rozmawiał ze mną bardzo dużo. Zlecił mi dodatkowe badania, które nie były wykonane wcześniej. Badania wykazały że mam wadę serca. Teraz czekam na zabieg który ma mnie uchronić przed kolejnym udarem. POLECAM!!!!

NZOZ Poradnie Specjalistyczne RENESANSOWA
Renesansowa 5A

Pani doktor bardzo kompetentna, jako jedyna postawiła u mojej córki prawidłową diagnozę.
Bardzo polecam, świetny neurolog.

Bardzo polecam, świetny neurolog.

Opinia dodana przez: Monika

Neurolodzy w mieście Warszawa