Neurolog Warszawa

lekarz Krystyna Sidor

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Tucholska 28/1

Co można powiedzieć o Pani Profesor- sam tytuł o Niej świadczy. Doświadczona Pani Doktor, zatroskana o małego pacjenta, dobrze zdiagnozowała dziecko i pilnie skierowała do szpitala. Tam wszystko się potwierdziło i zaczęto leczenie. Inny lekarz nie widział nic dziwnego w zachowaniu dziecka, dobrze że go nie posłuchaliśmy i znaleźliśmy Panią Doktor. Polecam i Bardzo Dziękuję Pani Doktor z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Ann

Europejskie Centrum Medyczne
aleja Ken 96

pani doktor godna polecenia nie znam lepszego a przewinelo sie ich kilku. pani doktor zawsze wykazuje sie kompetencja
Opinia dodana przez: monika

lekarz Dariusz Szabela

Rehabilitant, Neurolog

Vita Med
ul. Meissnera

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

Dr Niemirowski okazał się świetnym specjalista i bardzo przyjaznym człowiekiem. zlecił mi odpowiednie badania i leki, czuje się spokojhniejsza. Sama rozmowa z nim ukaja.
Jako człowiek wzbudza zaufanie, bije od niego dobroć i ciepło. Wiem, że mi pomoże :)

dr Teresa Żardecka - Krzeczyńska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

wizyta już od 150

ELF Centrum Mowy i Ruchu- wczesne wspieranie rozwoju dziecka
ul. Żytnia 13 lok. 142

pania doktor sama znalazlam przez int. i nie załuje czego sie wrecz bałam, gdyz 150km pojechalismy w ciemno. jedna prywatna wizyta w ktorej pani doktor pokierowala nas na dzielna zeby wszystko bylo z nfz. bardzo zyczliwa usmiechnieta a przede wszystkim swietny lekarz. bardzo sie ciesze,ze sa jeszcze tak wspaniali lekarze;-)POLECAM!!!!

dr Dorota Grochowska

Neurolog

wizyta już od 100

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Bardzo kompetentna i miła Pani Doktor. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Zwraca uwagę na szczegóły, dopytuje, dokładnie bada neurologicznie. Podchodzi do problemu bardzo kompleksowo, stąd zaleca badania diagnostyczne, aby ustalić, co dolega pacjentowi. Jest ostrożna, jeśli chodzi o przepisywanie pacjentom leków, co dla mnie jest ogromnym plusem. To nie jest lekarz, który bez zastanowienia wypisuje sterty recept. Pani Doktor najpierw musi się upewnić, że dany lek jest naprawdę potrzebny i ...
Opinia dodana przez: Charlotte

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Jestem pod wrazeniem ponieważ po raz pierwszy spotkałam się z tak fantastycznym i profesjonalnym lekarzem. Podzielam zdanie moich poprzedników lekarz z prawdziwego zdarzenia. Ma bardzo duża wiedzę nie tylko z zakresu neurologii. Widać ze interesuje się Pacjentem i wykonuje swoją prace z powołania nie dla pieniędzy jak większość. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu tego lekarza.
Opinia dodana przez: Anna Korycka

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a

Dr. Polipowska to wzór dla innych lekarzy. Dzięki niej poprawnie zostałam zdiagnozowana, co innym lekarzom nie udało się przez rok. Dr. Polipowska bada i rozważa wszystko to co innym lekarzom wydaje się oczywiste i bez konieczności sprawdzenia poprzez badania.

Med - Expert Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łukowska 27

Nie ma lepszego neurologa w Warszawie przekonałem się o tym w wieku 15 lat był to wówczas jedyny lekarz który podjął się mojego leczenia przy pourazowym obrzęku mózgu po tym jak zostałem kopnięty w głowę ponieważ jestem z 29.12 lekarze dla dorosłych odsyłali do lekarzy dla dzieci i odwrotnie tylko Pani doktór Pasek podjęła się mojego leczenia za co bardzo dziękuję.Dzięki takim lekarzom możemy uzdrowić polską służbę zdrowia.

Z ...
Opinia dodana przez: Wojciech

LUX MED
Migdałowa 4

Wspaniała P. dr. spokojnie słucha odpowiada na pytania. Ja polecam mi pomogla. Naprawde polecam!!!

Neurolodzy w Warszawie