Neurolog Warszawa

- 366 lekarzy
+1 więcej

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem pod wrazeniem ponieważ po raz pierwszy spotkałam się z tak fantastycznym i profesjonalnym lekarzem. Podzielam zdanie moich poprzedników lekarz z prawdziwego zdarzenia. Ma bardzo duża wiedzę nie tylko z zakresu neurologii. Widać ze interesuje się Pacjentem i wykonuje swoją prace z powołania nie dla pieniędzy jak większość. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu tego lekarza.
Opinia dodana przez: Anna Korycka

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a
02-097 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Dr. Polipowska to wzór dla innych lekarzy. Dzięki niej poprawnie zostałam zdiagnozowana, co innym lekarzom nie udało się przez rok. Dr. Polipowska bada i rozważa wszystko to co innym lekarzom wydaje się oczywiste i bez konieczności sprawdzenia poprzez badania.
Opinia dodana przez: Anonim

Med - Expert Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łukowska 27
04-133 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Nie ma lepszego neurologa w Warszawie przekonałem się o tym w wieku 15 lat był to wówczas jedyny lekarz który podjął się mojego leczenia przy pourazowym obrzęku mózgu po tym jak zostałem kopnięty w głowę ponieważ jestem z 29.12 lekarze dla dorosłych odsyłali do lekarzy dla dzieci i odwrotnie tylko Pani doktór Pasek podjęła się mojego leczenia za co bardzo dziękuję.Dzięki takim lekarzom możemy uzdrowić polską służbę zdrowia.

Z ...
Opinia dodana przez: Wojciech

LUX MED
Migdałowa 4
Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniała P. dr. spokojnie słucha odpowiada na pytania. Ja polecam mi pomogla. Naprawde polecam!!!
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Leczę się u pani doktor i nigdy nie było żadnych kłopotów. Problemy, z którymi do niej przychodzę, traktuje poważnie i próbuje znaleźć rozwiązanie.
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

PROSEN
Płocka 19
Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Opinia jest jak najbardziej POZYTYWNA. Pan Doktor jest osobą bardzo miłą, grzeczną i kompetentną. Wyjaśnia problem, odpowiada na pytania, poświęca pacjentowi czas, analizuje wyniki badań, zadaje pytania w celu postawienia prawidłowej diagnozy. Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej POLECAM tego lekarza. ps. jako jeden z nielicznych lekarzy przedstawia się przed wizytą co świadczy o jego wysokiej kulturze !
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet Neurologiczny Centrum
Widok 10
Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Miałem udar mózgu, w szpitalu nie znaleziono przyczyny udaru. Poszedłem do tego lekrza na kontrolę po szpitalu. Dokładnie przeczytał dokumentację, rozmawiał ze mną bardzo dużo. Zlecił mi dodatkowe badania, które nie były wykonane wcześniej. Badania wykazały że mam wadę serca. Teraz czekam na zabieg który ma mnie uchronić przed kolejnym udarem. POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

NZOZ Poradnie Specjalistyczne RENESANSOWA
Renesansowa 5A
00-905 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor bardzo kompetentna, jako jedyna postawiła u mojej córki prawidłową diagnozę.
Bardzo polecam, świetny neurolog.
Opinia dodana przez: Monika

KAAR-MED

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, z wielka uwagą słucha tego, co sie do niej mówi. Bardzo wnikliwie bada pacjenta, przeprowadza dokładny wywiad, a oprócz tego jest przemiłym człowiekiem. Nigdy wcześniej nie trafiłam na takiego medyka.
Wizyta u Pani Doktor nie jest złem koniecznym ,a wręcz przyjemnością.
Każdemu kto ma jakieś problemy neurologiczne polecam wizytę u Pani Doktor Cieślak.
Opinia dodana przez: Anonim

Prywatny Gabinet Lekarski
Słoneczna 50 lok. 14
00-789 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Trafiłam do Pani doktor - jako do kolejnego poleconego lekarza. Moja córka miała 1,5 roku i nie chodziła na nóżkach, tylko na kolankach. Tego co usłyszeliśmy od innych lekarzy i specjalistów, nie chcę powtarzać - byliśmy załamani ich diagnozą. Pani doktor postawiła inną diagnozę i zleciła stosowne postępowanie. Wszystko się potwierdziło. Córka stanęła na nogach po 2 miesiącach. Dobry, rozsądny lekarz, z sercem (a takich rzadko się spotyka niestety). Polecam.
Opinia dodana przez: Magda

Neurolodzy w WarszawieCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat