Neurolog Warszawa

LUX MED
Migdałowa 4

Wspaniała P. dr. spokojnie słucha odpowiada na pytania. Ja polecam mi pomogla. Naprawde polecam!!!

Leczę się u pani doktor i nigdy nie było żadnych kłopotów. Problemy, z którymi do niej przychodzę, traktuje poważnie i próbuje znaleźć rozwiązanie.

PROSEN
Płocka 19

Opinia jest jak najbardziej POZYTYWNA. Pan Doktor jest osobą bardzo miłą, grzeczną i kompetentną. Wyjaśnia problem, odpowiada na pytania, poświęca pacjentowi czas, analizuje wyniki badań, zadaje pytania w celu postawienia prawidłowej diagnozy. Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej POLECAM tego lekarza. ps. jako jeden z nielicznych lekarzy przedstawia się przed wizytą co świadczy o jego wysokiej kulturze !

Gabinet Neurologiczny Centrum
Widok 10

Miałem udar mózgu, w szpitalu nie znaleziono przyczyny udaru. Poszedłem do tego lekrza na kontrolę po szpitalu. Dokładnie przeczytał dokumentację, rozmawiał ze mną bardzo dużo. Zlecił mi dodatkowe badania, które nie były wykonane wcześniej. Badania wykazały że mam wadę serca. Teraz czekam na zabieg który ma mnie uchronić przed kolejnym udarem. POLECAM!!!!

NZOZ Poradnie Specjalistyczne RENESANSOWA
Renesansowa 5A

Pani doktor bardzo kompetentna, jako jedyna postawiła u mojej córki prawidłową diagnozę.
Bardzo polecam, świetny neurolog.
Opinia dodana przez: Monika

KAAR-MED

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, z wielka uwagą słucha tego, co sie do niej mówi. Bardzo wnikliwie bada pacjenta, przeprowadza dokładny wywiad, a oprócz tego jest przemiłym człowiekiem. Nigdy wcześniej nie trafiłam na takiego medyka.
Wizyta u Pani Doktor nie jest złem koniecznym ,a wręcz przyjemnością.
Każdemu kto ma jakieś problemy neurologiczne polecam wizytę u Pani Doktor Cieślak.

Prywatny Gabinet Lekarski
Słoneczna 50 lok. 14

Trafiłam do Pani doktor - jako do kolejnego poleconego lekarza. Moja córka miała 1,5 roku i nie chodziła na nóżkach, tylko na kolankach. Tego co usłyszeliśmy od innych lekarzy i specjalistów, nie chcę powtarzać - byliśmy załamani ich diagnozą. Pani doktor postawiła inną diagnozę i zleciła stosowne postępowanie. Wszystko się potwierdziło. Córka stanęła na nogach po 2 miesiącach. Dobry, rozsądny lekarz, z sercem (a takich rzadko się spotyka niestety). Polecam.
Opinia dodana przez: Magda

instytut psychiatrii i neurologii

Wspaniały lekarz i Człowiek! Bardzo się cieszę, że trafiłam pod Jego opiekę, wiem, że jestem bezpieczna!
Ma świetne podejscie do pacjenta, podczas badania wprowadza miłą, bezstresową atmosferę, co jest niesamowicie ważne zwłaszcza w przypadku chorych neurologicznie. GORĄCO POLECAM !
Pacjentka - Beata O.
Opinia dodana przez: Beata

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a

Leczę się u Pani dr już parę lat. Zawsze mogę liczyć na troskę i oddanie.Nigdy nie słyszałam,żeby narzekała na dużą ilość pacjentów,którzy zawsze siedzą pod jej gabinetem.Przyjmuje zawsze po godzinach przyjęć, czasami wychodzi z przychodni bardzo późno.Jest bardzo dobrym specjalistą. Irena T

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Ciołka 11

Lekarz po prostu, nie trzeba by pisać o Pani doktor pochwał gdyby większość tak profesjonalnie i z empatią podchodziła do swojej pracy i przede wszystkim pacjentów. Polecam jak najbardziej i z czystym sumieniem.

Neurolodzy w Warszawie