Neurolog Warszawa

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Jestem pod wrazeniem ponieważ po raz pierwszy spotkałam się z tak fantastycznym i profesjonalnym lekarzem. Podzielam zdanie moich poprzedników lekarz z prawdziwego zdarzenia. Ma bardzo duża wiedzę nie tylko z zakresu neurologii. Widać ze interesuje się Pacjentem i wykonuje swoją prace z powołania nie dla pieniędzy jak większość. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu tego lekarza.
Opinia dodana przez: Anna Korycka

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a

Dr. Polipowska to wzór dla innych lekarzy. Dzięki niej poprawnie zostałam zdiagnozowana, co innym lekarzom nie udało się przez rok. Dr. Polipowska bada i rozważa wszystko to co innym lekarzom wydaje się oczywiste i bez konieczności sprawdzenia poprzez badania.

Med - Expert Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łukowska 27

Nie ma lepszego neurologa w Warszawie przekonałem się o tym w wieku 15 lat był to wówczas jedyny lekarz który podjął się mojego leczenia przy pourazowym obrzęku mózgu po tym jak zostałem kopnięty w głowę ponieważ jestem z 29.12 lekarze dla dorosłych odsyłali do lekarzy dla dzieci i odwrotnie tylko Pani doktór Pasek podjęła się mojego leczenia za co bardzo dziękuję.Dzięki takim lekarzom możemy uzdrowić polską służbę zdrowia.

Z ...
Opinia dodana przez: Wojciech

LUX MED
Migdałowa 4

Wspaniała P. dr. spokojnie słucha odpowiada na pytania. Ja polecam mi pomogla. Naprawde polecam!!!

Leczę się u pani doktor i nigdy nie było żadnych kłopotów. Problemy, z którymi do niej przychodzę, traktuje poważnie i próbuje znaleźć rozwiązanie.

PROSEN
Płocka 19

Opinia jest jak najbardziej POZYTYWNA. Pan Doktor jest osobą bardzo miłą, grzeczną i kompetentną. Wyjaśnia problem, odpowiada na pytania, poświęca pacjentowi czas, analizuje wyniki badań, zadaje pytania w celu postawienia prawidłowej diagnozy. Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej POLECAM tego lekarza. ps. jako jeden z nielicznych lekarzy przedstawia się przed wizytą co świadczy o jego wysokiej kulturze !

Gabinet Neurologiczny Centrum
Widok 10

Miałem udar mózgu, w szpitalu nie znaleziono przyczyny udaru. Poszedłem do tego lekrza na kontrolę po szpitalu. Dokładnie przeczytał dokumentację, rozmawiał ze mną bardzo dużo. Zlecił mi dodatkowe badania, które nie były wykonane wcześniej. Badania wykazały że mam wadę serca. Teraz czekam na zabieg który ma mnie uchronić przed kolejnym udarem. POLECAM!!!!

NZOZ Poradnie Specjalistyczne RENESANSOWA
Renesansowa 5A

Pani doktor bardzo kompetentna, jako jedyna postawiła u mojej córki prawidłową diagnozę.
Bardzo polecam, świetny neurolog.
Opinia dodana przez: Monika

KAAR-MED

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, z wielka uwagą słucha tego, co sie do niej mówi. Bardzo wnikliwie bada pacjenta, przeprowadza dokładny wywiad, a oprócz tego jest przemiłym człowiekiem. Nigdy wcześniej nie trafiłam na takiego medyka.
Wizyta u Pani Doktor nie jest złem koniecznym ,a wręcz przyjemnością.
Każdemu kto ma jakieś problemy neurologiczne polecam wizytę u Pani Doktor Cieślak.

Prywatny Gabinet Lekarski
Słoneczna 50 lok. 14

Trafiłam do Pani doktor - jako do kolejnego poleconego lekarza. Moja córka miała 1,5 roku i nie chodziła na nóżkach, tylko na kolankach. Tego co usłyszeliśmy od innych lekarzy i specjalistów, nie chcę powtarzać - byliśmy załamani ich diagnozą. Pani doktor postawiła inną diagnozę i zleciła stosowne postępowanie. Wszystko się potwierdziło. Córka stanęła na nogach po 2 miesiącach. Dobry, rozsądny lekarz, z sercem (a takich rzadko się spotyka niestety). Polecam.
Opinia dodana przez: Magda

Neurolodzy w Warszawie