Neurolog Warszawa

Warszawa Neurolog dr Joanna Bartosik-Majewska

dr Joanna Bartosik-Majewska

Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO - oddział Warszawa-Bielany
Heroldów 19A

Pani doktor podczas wizyty była bardzo miła, pomocna i zaangażowana na ten moment zleciła nam dodatkowe badania więc na diagnozę musze jeszcze trochę poczekać.
Opinia dodana przez: Tadeusz
Warszawa Neurolog lek. med. Eliza Smółkowska

lek. med. Eliza Smółkowska

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

wizyta już od 100
Panią doktor cechuje pełen profesjonalizm. Dokładnie tłumaczy wszystko włącznie z lekami. Taki powinien być każdy lekarz.

dr n. med. Małgorzata Bilska

Neurolog dziecięcy

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

wizyta już od 175
Najlepszy pediatra, nigdy nie odmówi wizyty mimo kolejek,zawsze trafione rozpoznanie chorób, super podejście do małych pacjentów
Opinia dodana przez: Paweł
Warszawa Neurolog dr n. med. Paweł Gołębiewski

dr n. med. Paweł Gołębiewski

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

wizyta już od 205
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Nie rozumiem negatywnych opinii, chyba były o innym lekarzu. Panu doktorowi z czystym sumieniem dam 5/5, pełne zaufanie :) polecam!
Opinia dodana przez: Kasia
Warszawa Neurolog dr n. med. Przemysław Richter

dr n. med. Przemysław Richter

Swissmed Poradnia Neurologiczna
wileńska

wizyta już od 70
dr Richter na początku zaaplikował mi olbrzymią dawkę spokoju i pewności, potem zoperował w cudny sposób :) tętniaka, a teraz kieruje moją rehabilitacją i cóż tu dodać?
polecam. życzę wszystkim, którzy będą korzystać z jego umiejętności i wiedzy, aby tak szybko stanęli na nogi, jak ja ^-^
Opinia dodana przez: Alina
Warszawa Neurolog lekarz Piotr Du Chateau

lekarz Piotr Du Chateau

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

wizyta już od 98
Mi ten doktor uratowal zycie. Trafilam do MSWiA na SOR z dziwnymi objawami. Pani na izbie przyjec stwierdzila, ze nie zajmie sie mna szybko bo mam sie przyznac "co wzielam". Gdyby nie doktor Du Chateau pewnie spedzilabym na izbie przyjec 10 godzin. Okazalo sie, ze przeszlam udar mozgu. Doktor zajal sie mna w szpitalu, byl b.empatyczny. Bardzo polecam! Naprawde, rzadko mozna spotkac takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Maggs
Warszawa Neurolog dr n. med. Krzysztof Sadowski

dr n. med. Krzysztof Sadowski

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Pan Sadowski nie przyszedł na umówiona wizytę, zapewne zrobił sobie długi weekend (wizyta w piatek po Bożym Ciele). Nie zadał sobie także trudu odwołania wizyty (mógł to łatwo zrobić przez portal Znany Lekarz). Jestem oburzona, ponieważ przyjechałam z zagranicy z dzieckiem umyślnie w celu wizyty u specjalisty (diagnoza potrzebna w zwiazku z problemami w szkole). Panie recepcjonistki z przychodni na Stryjeńskich również nie odwołały wizyty, “bo podała pani jakiś dziwny ...
Opinia dodana przez: Karolina Gasiorowska
Warszawa Neurolog lekarz Barbara Żydecka-Sieromska

lekarz Barbara Żydecka-Sieromska

Neurolog

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Ursynów, Warszawa

Nie polecam. Przyszłam do tego neurologa z bardzo silnymi bólami głowy, wylewem w oku, bólami oczu oraz kłuciem w klatce piersiowej (w weekend aż wyłam z bólu). Wizytę zasugerował lekarz innej specjalności. Pani doktor mnie zignorowała.Stwierdziła że głowa mnie boli bo niedawno miałam anginę i brałam antybiotyk. Była bardzo wyniosła. Jak dopytywałam o inne poza antybiotykiem przyczyny takiego bólu nawet nie chciała ze mną rozmawiać tylko coś "fukała" pod nosem. ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Neurolodzy w Warszawie