Filtruj terminy

Neurolog Wola

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Miła pani doktor. Wszystko wyjasniła. Mam skierowanie na eeg. Nastepna wizyta z wynikami badan. Polecam

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Ciołka 11

Lekarz po prostu, nie trzeba by pisać o Pani doktor pochwał gdyby większość tak profesjonalnie i z empatią podchodziła do swojej pracy i przede wszystkim pacjentów. Polecam jak najbardziej i z czystym sumieniem.

ulica Krajewskiego 12
20-738 Lublin

kompetentny i godny polecenia lekarz, doskonały fachowiec , kontaktowy z przyjemnością leczę się u pana doktora

Lilla Dent
ul. Sosnkowskiego 10

Poszłam do Pani Doktor z bólem kręgosłupa i drętwieniem ręki i prawej nogi. Pani Doktor zrobiła wywiad, pytając mnie ile ważę, czy palę, piję etc... wypisała mi jeden zastrzyk na odrętwienia i podziękowała za wizytę, która trwała kilka minut. Gdy wychodziłam, przypomniało się pani Dr., że mnie nie zbadała. Poprosiła mnie, żebym położyła się do badania. Podniosła mi lewą rękę, potem prawą. Stuknęła w oba kolana i było po badaniu. Jedyne co Pani Doktor zrobiła pożytecznego, to skierowanie mnie na rezonans, bo powiedziałam jej, że bardzo boli mnie szyja. Obecnie mam wyniki badań rezonansu, jednak nie wiem, czy udam się do Pani Doktor na ponowną wizytę.

Opinia dodana przez: Basia

NZOZ EUROMED
ulica Łaska 23
98-220 Zduńska Wola

Kilka tygodni temu przez przypadek wykryto u mnie tezyczke. Lekarz kierujący kazał niezwlocznie zgłosić się do endokrynologa i neurologa .Padło na dr Frontczak.wizyta na fundusz ,krótka i nieprzyjemna. Pani dr nawet nie spojrzała na dokumentację medyczną i aktualne badania ale już na wstępie postawiła diagnozę i powiedziala że konieczna jest wizyta u psychologa po czym dodała że ona sama jest psychologiem.po prostu rzecz ujmując śmiało zasugerowała wizytę prywatną.nie ukrywam oburzylam się i zapytałam na jakiej podstawie twierdzi że jest to konieczne. W odpowiedzi usłyszałam że jestem nerwowa i zblokowana.Zaprzeczyla dotychczasowe ustalenia innych specjalistów zupelnie bezpodstawnie. Zostałam również solidnie pouczona że o moich niedoborach witaminowych (uwaga i tutaj hit!) o ktorych powinnam wiedzieć z mediów bo przecież powszechnie wiadomo że wszyscy ludzie mają niedobory Wit D3.Na sam koniec Pani Doktor podsumowala i powiedziala że neurolog nie zajmuje się ta przypadłością która mam, co jest kompletnym nonsensem.Wizyta bardzo nieprzyjemna. NIE POLECAM.

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Dawno nie spotkałam się z takim ogromem arogancji i braku kompetencji. Mój brat zmarł w cierpieniu bo ''dr'' nie zdiagnozowała przyczyny pogarszającego się stanu zdrowia. Beztrosko poszła do domu i zostawiła brata umierającego bez pomocy. Obecnie szukam dobrej firmy, bo zaskarżę szpital i ją. Trzymajcie się od niej z daleka.Chociaż może za pieniądze jest b.uprzejma.

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Erazma Ciołka 11