Neurolog Wrocław

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Lekarz, który cały poświęca się pacjentowi. Jest bardzo kompetentny i pomocny. Zawsze uprzejmy i traktujący każdego z dużym szacunkiem.
Opinia dodana przez: Jola

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Pani Doktor jest niezwykle kompetentna, życzliwa, uprzejma, z troską podchodzi do pacjenta. Nie sugeruje się dotychczasowym leczeniem i wynikami badań zleconych przez innych lekarzy choć bierze je pod uwagę Badanie prowadzi szczegółowo, dokładnie i od podstaw. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu (wywiad i pierwsze badanie trwało 1 godz. 20 min.mimo, iż poczekalnia była pełna pacjentów) Drobiazgowo i cierpliwie tłumaczy chorobę i zastosowane leczenie. Wyczerpująco informuje o działaniu przepisywanych leków i ...

NZOZ Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM" Sp. z o.o.
Żelazna 34
53-428 Wrocław

bardzo szybko pani doktor podjęła trafną decyzję męczyłam się z bólem od dłuższego czasu. jestem zadowolona mam już umówioną kolejną wizytę polecam

Ślężna 158b lok. 9
53-111 Wrocław

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami. Fraza Marta Dubik Jezierzańska powinna być odnajdywana jako synonim słowa profesjonalista i kompetentny w słowniku synonimów. Po wizycie u Pani Marty byłem bardzo zadowolony z trafnej diagnozy, której towarzyszyły wszystkie pozytywne epitety zamieszczone przez pacjentów na niniejszym forum. Nie miałem jeszcze natomiast 100% pewności co do kompetencji Pani neurolog. Jestem bowiem z natury nieufny i sądziłem, że lekarz miała kolokwialnie mówiąc farta i trafiła ze ...
Opinia dodana przez: neke

Bezpieczna 5a
Wrocław

Bardzo dobry lekarz- z powołania. Poświęca pacjentowi dużo czasu nie traktując jak przedmiot- bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Robert

Krynicka 51/105
50-138 Wrocław

super hubert mam raka mozgu i umre i boli mnie glowa

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

super lekarz , pelna wiedza , dobre zalecone leczenie skutek poprawa stanu zdrowqia'

Pilnikarska 15 B
Wrocław

Super lekarz! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. Dodać do tego trzeba wielkie serce i życzliwość.

Ślężna 204 lok. 5
53-113 Wrocław

świetny lekarz i dobry fachowiec, do pacjenta odnosi grzecznie,poświęcił mi 75 min.czasu-co stanowi swoisty rekord u lekarza.

Karłowicza 34
51-610 Wrocław

Doskonała lekarka. Bardzo wnikliwie prowadzi wywiad i badania.

Neurolodzy w Wrocławiu