Neurolog Wrocław

lekarz Irena Dobrzańska-Buczkowska

Żelazna 34 pok.206
53-428 Wrocław

pani doktor może i dobra ,ale zachowanie tej Panie jest wprost chamskie do pacjenta ,nie interesuje ja problem chorego -Całą gorycz z własnego zycia przelała na mnie -wyszedłem z gabinetu z wielkim niesmakiem. Życze lepszego samopoczucia dla Pani NEUROLOG,
Opinia dodana przez: ziutek

lekarz Marta Fuchs

Centrum Medyczne SportsMedic
Dokerska 2A
54-142 Wrocław

Znakomity lekarz, wspaniały człowiek. Kilku lekarzy neurologów nie było w stanie postawić prawidłowej diagnozy, odsyłając mnie z kwitkiem. Dr Fuchs stwierdziła, że widzi, że cierpię, chce mi pomóc i znaleźć przyczynę bólu. Zaleciła kompleksowe badania, zmieniła leki, skierowała na rehabilitację. Dzięki dr Fuchs wróciłam do normalnego życia. To osoba ambitna, której zależy na tym, żeby wyleczyć pacjenta, patrzy na problem kompleksowo, jest zaangażowana i empatyczna. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Krystyna Hulanicka-Pełczyńska

Karłowicza 34
51-610 Wrocław

Doskonała lekarka. Bardzo wnikliwie prowadzi wywiad i badania.

lekarz Joanna Floryn

Rataja 24
Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z każdej wizyty. Bardzo miła, uprzejma i przede wszystkim kompetentna lekarka. Polecam.

lekarz Bernadeta Miodońska

Moniuszki 4
51-610 Wrocław

mila uprzejma odpowiada na wszystkie pytania zwiazane z choroba pokazala jakie wykonywac cwiczenia w chorobie

lek. med. Anna Długosz

Neurolog

Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy "Edu-Logos"
ul. Grabiszyńska 163 lok. 128a
Wrocław

Miłe i życzliwe podejście do pacjenta, bada wnikliwie, bez pośpiechu, z uwagą. Bardzo trafnie pani Doktor rozpoznała przyczyny choroby i wybrała właściwe leczenie które okazało sie bardzo skuteczne. Wcześniejsze wizyty u klilku innych lekarzy (prywatne ) nie przyniosły żadnej pomocy. Gorąco polecam!!
Opinia dodana przez: natiii

dr Iwona Wodecka

Medicover

Wrocław

Fachowa i konkretna. Odwiedziłam wielu lekarzy lecz p. Doktor bez zbędnych "czarów" na podstawie dotychczasowych wyników i historii choroby trafnie mnie zdiagnozowała i ustaliła terapię.
Dotychczasowe powracające bóle kręgosłupa ustąpiły, a ja mogę spokojniej pracować. Dziękuję Pani Doktor.

lekarz Jacek Haas

CM KRZYWOUSTEGO

Wrocław

Neurologicznie lecze sie kilka lat, srednio co2-3 lata zmmieniam lekarza. Przez przypadek na wizycie w szpitalu im. T. Marciniaka trafilam na dr. Jacka Haas ,spojrzal na wynik rezonansu magnetycznego i postawil trafna diagnoze. Wybieram sie na kolejna wizyte. Polecam tego lekarza.Maria
Opinia dodana przez: maria

lekarz Andrzej Wiak

Bezpieczna 5a
Wrocław

Bardzo dobry lekarz- z powołania. Poświęca pacjentowi dużo czasu nie traktując jak przedmiot- bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Maria Dinehin

Grabiszyńska 37 lok. 225
55-095 Wrocław

jest to kobieta bardzo kompetentna. polecam!!!!

Neurolodzy w Wrocławiu