Neurolog Wrocław

Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Krzyki, Wrocław

Witam, chce podzielic sie swoja opinia na temat pana Macieja Rosinskiego, bo jest to tak wspanialy lekarz, ze moze dzieki rowniez mojej opinii ktos w potrzebie skorzysta z jego pomocy. Leczylismy nasza coreczke z epilepsja u pana doktora na oddziale neurologicznym w szpitalu przy ul. Koszarowej. Mialam do czynienia z wieloma neurologami, ale dr Rosiński jest najlepszym lekarzem z jakim spotkalismy sie do tej pory. Przede wszystkim bardzo dociekliwy, kompetentny, ...
Opinia dodana przez: Joanna Kopeć

Piłsudskiego 43 pok.121
50-032 Wrocław

Polecam! Wizyta daje możliwość porozmawiania o problemach zdrowotnych bez pośpiechu i w miłej atmosferze.

Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Czeremchowa 7
53-009 Wrocław

Dr n. med. Adrianna Wilczek to jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam na swojej drodze. Polecam z całego serca odwiedzić gabinet nie tylko wtedy gdy dzieje się coś poważnego ale również wtedy gdy masz pytania lub wątpliwości. Podczas rodzicielskiej przygody dobrze jest mieć kogoś kto ma tak wielką wiedzę w tak wieloasapektowej dziedzinie. Przyznam, że daje mi to ogromne poczucie bezpieczeństwa. Przyszliśmy do dr Adrianny jedynie z asymetrią i poprowadzziła ...
Opinia dodana przez: Alina

Praktyka Lekarza Rodzinnego Bożena Paździor
ul. Beżowa 12-14
54-046 Wrocław

Bardzo dobry lekarz Ma dużą wiedzę, pamięta pacjenta i jego chorobę, zleca badania, daje zalecenia, porozmawia o chorobie, wysłucha a przy tym jest bardzo miły i serdeczny Naprawdę godny polecenia

Ostrowskiego 3 lok. 210
53-238 Wrocław

Pani doktor jest profesjonalistką, która potrafi umiejętnie podejść do dziecka. Szalenie, sympatyczna, odpowiadała na każde nasze pytanie i wytłumaczyła bardzo szczegółowo w czym rzecz. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

Komeńskiego 16
Wrocław

Polecam panią doktor Niedźwiedź. Miła i kompetentna. Najlepiej udać się do Medued przy ul. Traugutta, bo nie ma kolejek.
Opinia dodana przez: Kasia

Canaletta-Bellotta 29
51-650 Wrocław

Witam, mielismy okazje tylko raz udac sie do Pani Doktor, ale bardzo wzbudzila nasze zaufanie. Pozniej niestety zachorowala i musielismy udac sie do innego neurologa. Teraz jednak probujemy ponownie sie do Pani doktor umowic. Wczoraj dzownilem w godz 16-17 ale nie udalo mi sie. Wie ktos moze czy Pani doktor juz przyjmuje i pod jaki numerem i w jakie dnia mozna sie umowic? Z gory dziekuje za informacje.

Rataja 24
Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z każdej wizyty. Bardzo miła, uprzejma i przede wszystkim kompetentna lekarka. Polecam.

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław

Doktor Mielcarek to świetny specjalista, jeśli ktoś z neurologicznymi dolegliwościami pyta mnie o zdanie polecam go bez wahania. Czasem może wydawać się, że poświęca trochę mało czasu pacjentowi, ale kiedy jest potrzeba dłuższej konsultacji nie ma z tym problemu. Nie zgodzę się z opinią, że obraża pacjentów wiele razy widziałam jak się do nich odnosi jest kulturalnym człowiekiem. Początkowo również myślałam, że jest oziębły i nie ma wyczucia, to zdanie ...
Opinia dodana przez: Aśka

Moniuszki 4
51-610 Wrocław

mila uprzejma odpowiada na wszystkie pytania zwiazane z choroba pokazala jakie wykonywac cwiczenia w chorobie

Neurolodzy w Wrocławiu