Neurologopeda

Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka i Dorosłych Specjalistyczna Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna; Poradnia Logopedyczna
ul. 11 Listopada 37
73-110 Stargard Szczeciński

Przesympatyczna Pani Grażyna. Praca z nią i naszym dzieckiem jest bezapelacyjnie najlepsza. Cieszę się że odszukałem tu Panią Chudzik i razem współpracujemy i imię poprawy zdrowia maluszka mojego. Polecam

Opinia dodana przez: Łukasz

Klinika Języka

62-064 Plewiska

Wszystkim rodzicom,ktorzy martwią się o rozwój mowy swojego dziecka polecam p.Anię Buszkiewicz.
Właściwa osoba na właściwym miejscu.
Pani Ania jest sympatyczną,ciepłą osobą,która szybko nawiązała kontakt z synkiem.
Zajęcia są prowadzone w towarzystwie rodzica, a rodzic wie jak ćwiczyć w domu.

Właściwa osoba na właściwym miejscu.
Zajęcia są prowadzone w towarzystwie rodzica, a rodzic wie jak ćwiczyć w domu.
Przed terapią profesjonalnie przeprowadzony wywiad,uważnie i bez pośpiechu.Potem dokładne wytłumaczenie „problemu” i zaproponowanie ćwiczeń w domu.
Jestem bardzo zadowolona!

Opinia dodana przez: Marta Mądrawska

Lucyna Boniecka

Neurologopeda, Logopeda

Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy "Edu-Logos"
ul. Grabiszyńska 163 lok. 128a
Wrocław

Bardzo dobry logopeda. Trafnie diagnozuje i dobiera ćwiczenia. Terapia przynosi efekty. Moje dziecko bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Weronika

mgr Katarzyna Śmietańska

Neurologopeda, Logopeda

Logopeda
Długa
Radzionków

Pani Kasia Śmietańska pomogła mojemu 7 letniemu synowi uporać się z wadą wymowy w nadzwyczajny sposób. Michał uwielbia swoją nauczycielkę i obecnie bardzo tęskni za zajęciami, których nie ma już potrzeby kontynuować. W ciągu zaledwie 9 miesięcy urodziła nam się poprawna mowa. Uporaliśmy się wspólnie z zaburzeniami szeregów: s,z,c sz, ż, cz, dż, oraz z zębowymi (wypadającymi) d i t.
Pani Kasia to znakomity logopeda i terapeuta - także sfrustrowanych matek:). To ciepła, wyrozumiała osoba, o wielkiej cierpliwości i cudownym podejściu do pacjentów. Prawdziwa profesjonalistka. Jest wymagająca również wobec rodziców, od których oczekuje aktywności, systematyczności i współpracy w terapii oraz w ćwiczeniach prowadzonych z dzieckiem. Efekt jej działania zaczyna być szybko dostrzegany, co więcej utrzymuje się trwale. Ja i mój syn bardzo jesteśmy wdzięczni Kasi za autentyczną troskę o Michałka, za ten wspólny czas spędzony na ćwiczeniach logopedycznych, a przede wszystkim za oszałamiający efekt. Dziękujemy! i oczywiście polecamy wszystkim i zalecamy każdemu, kto potrzebuje pomocy w zakresie poprawności wymowy.:)

Opinia dodana przez: Joanna

Ośrodek Wczesnej Interwencji
ul. 1- go Maja 2
83-110 Tczew

Fantastyczna specjalistka. Dla naszego synka 'ciocia Ilonka'. Patrzy na dziecko całościowo. Widzi więcej niż lekarze. Potrafi pomoc.

Opinia dodana przez: ewa

Centrum Leczenia Zaburzeń Mowy
ul. Kościuszki 2 (budynek przychodni, I piętro)
Ostróda

Pani Edyta przyjmuje w przychodni logopedycznej w USK w Olsztynie. Perfekcyjny z niej specjalista. Polecam!.

mgr Marzena Mieszkowicz

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
Baczyńskiego 3 lok. 71
09-409 Płock

Wspaniała osoba, pomaga dzieciom ale także wskazuje rodzicom jak mają pomagać swoim dzieciom w pokonaniu ich wad, ponieważ praca z dzieckiem nie kończy się w gabinecie logopedycznym. Bardzo miła osoba, ma bardzo dobre podejście do dziecka, SERDECZNIE POLECAM.

lekarz Józef Oczadły

Kościuszki 16
40-047 Katowice

Leczyłam się już jako osoba dorosła (reranie). Po kilku wizytach "nauczyłam" się mówić, choć na początku w ogóle sobie tego nie wyobrażałam. Gorąco polecam.

mgr Anita Pociecha

ul. Bobrza 12/30
Wrocław

Zdecydowanie Tak, Pani Anita kompleksowo podchodzi do swoich pacjentów. Serdecznie polecamy wszystkich niezdecydowanym

mgr Jagoda Tuchowska

Neurologopeda, Wizyty domowe

ul. Żwirki i Wigury 29
32-050 Skawina

Moja terapia pod okiem Pani Jagody trwa już dwa lata. Był to czas, dość intensywnych ćwiczeń, który dzięki wsparciu Pani Jagody przyniósł bardzo dobre efekty. Dodatkowo forma prowadzenia zajęć jest bardzo interesująca, miła oraz radosna.

Opinia dodana przez: Grzegorz