Mazowieckie Neurologopeda

mgr Marzena Mieszkowicz

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
Baczyńskiego 3 lok. 71
09-409 Płock

Wspaniały logopeda. Już w rozmowie telefonicznej, gdy zamawiałam wizytę czułam, że to niesamowita kobieta, idealny terapeuta dla mojego dziecka i to się potwierdziło. Pani Marzka ma cudowne podejście do mojego dziecka, które uchodzi za nieśmiałe, wycofane, bez szans.... Jestem pod wrażeniem jak zmieniał się syn z wizyty na wizytę. Terapia jest zakończona absolutnym sukcesem. Dziękuję Pani Marzko za trud, poświęcenie, wiedzę, która się przełożyła na konkretne działania i sukces. Mój syn miał czterech logopedów wcześniej, a praca z Panią Marzka po 6 miesiącach dała efekty, których naprawdę się nie spodziewaliśmy. Brak mi słów uznania. Mój synek nie był łatwym podopiecznym, ale udało się i bardzo dziękuję. Uczestniczyłam we wszystkich zajęciach, było to i dla mnie niesamowicie kształcące, bo Pani Marzenka tłumaczyła na bieżąco swoje działania, ma bardzo obszerną wiedzę nie tylko w tematach logopedycznych. Jestem bardzo zadowolona, bo wszyscy w rodzinie i w szkole podziwiają sukcesy mojego synka, stąd polecam tę niesamowitą logopedkę innym rodzicom. Naprawdę warto! Mój synek skończył terapię, ale ciepło, wesoło wspomina swoje zabawy i pyta kiedy odwiedzimy "ciocię". Możemy to zrobić, ale już tylko po to, aby się do siebie uśmiechnąć i powspominać czas, gdy syna wyciągałyśmy spod biurka... Teraz jest inaczej, bo mój syn mówi dużo, zdaniami i poprawnie. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę te słowa napisać. DZIĘKUJĘ!
Walczewska Anna

Neurologopeda Warszawa mgr Elżbieta Radkowska

mgr Elżbieta Radkowska

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Nad wyraz kompetentny logopeda, dla którego dobro pacjenta jest nadrzędnym celem. "Stety/niestety" córeczka jest pod opieką pani mgr Elżbiety Radkowskiej już ponad 7 lat. Dzisiaj wiem, że wybór tej osoby to była słuszna decyzja. Dziękujemy!

Opinia dodana przez: Anna
Neurologopeda Warszawa mgr Anna Derlatka

mgr Anna Derlatka

Terapeuta, Pedagog

Gabinet Logopedyczny Logospec
Kondratowicza 18/415
Targówek, Warszawa

Polecam zajęcia w logospec. Wspaniałe miejsce, przyjazne nie tylko dzieciom. Pani Ania jest bardzo skutecznym logopedą. Skorygowała moja wadę wymowy i dzięki temu nie wstydzę się już przemawiać publicznie i czuję się bardziej pewny siebie. Polecam logospec- to zdecydowanie najlepszy logopeda w Warszawie!

Opinia dodana przez: Dariusz

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii
Zagórze

Moja córka miała przyjemność chodzić na terapią do Pani Anety. W ciągu roku zrobiła zdumiewające wszystkich efekty! Bardzo lubiła te zajęcia, chętnie na nie chodziła i pracowała z nami w domu. Pani Aneta ma w sobie cos takiego, że przyciąga do siebie dzieci, emanuje ciepłem i dobrą energią. Jako rodzice także czuliśmy się zaopiekowani i otrzymywaliśmy cenne wskazówki. Dziękujemy.

Ula mama Nicoli

Ula mama Nicoli

Opinia dodana przez: Ula

Kalinowej Łąki 12/1

Fantastyczna osoba, które w niezwykle ciekawy sposób prowadzi zajęcia. Żadne dziecko się nie nudzi - mój starszy syn jest mocno zawiedziony, że już nie musi chodzić do Pani Iwony. Pani Iwona nie dość, że ogromnie serdeczna i sympatyczna to ma niezwykłe podejście do maluchów - nawet tych rozbrykanych, wymyślając im kolejne interesujące zadania. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Agnieszka Kowalczyk

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Edukacyjno-terapeutyczne Centrum Rozwoju i Rehabilitacji "ORTOSENSIS"
Okólna 43
05-270 Marki

Zdecydowanie polecam panią Agnieszkę i jej metodyke oraz podejście do rehabilitacji dzieci. Polecam oddział w Markach ortosensis.

mgr Aneta Piasecka

Aneta Piasecka
Centrum Edukacji i Rozwoju ul. Warszawska 7 Sochaczew
96-500 Sochaczew

Bardzo profesjonalny specjalista! Jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu,z czystym sumieniem. Pani jest bardzo miła, uprzejma. Moje dziecko uwielbia zajęcia z Panią Anetą. No i widać duże postępy! Oby więcej takich specjalistów!

Anita Pęksyk-Sokalska

Aeskulap
Krakowska 5/7
26-610 Radom

Pani mgr w sposób indywidualny podchodzi do każdego dziecka jak i osoby dorosłej. Wkłada dużo serca w terapię. Dzieci ja uwielbiają tak jak mój syn:)

dr hab. n. hum. Agnieszka Dłużniewska

Gabinet logopedyczno - pedagogiczny
Otolińska 21 lok. 206 A
09-407 Płock

co za bzdurna opinia tu jest napisana na temat Pani Dłużniewskiej. Podejrzewam, że to jakaś zakompleksiona osoba (konkurencja). Mam doświadczenia z dwoma logopedami. Panią Mieszkowicz i Panią Dłużniewską. U pierwszej Pani byłam jak córka miała 2 latka - uważam to spotkanie za porażkę. Córka jest nie ufna, ostrożna do obcych. Pani na pierwszym spotkaniu wzięła córkę posadziła na podłodze, skrzyżowała nogi, oczywiście próbowała ją czymś zainteresować, ale córka nie była zainteresowana żadnymi rzeczami, którymi próbowała ją Pani zainteresować bo była trzymana na siłę. Nie chciała z nią siedzieć wyciągała rączki, żeby ją zabrać. Pani Mieszkowicz tłumaczyła nam (mi i mężowi), żebyśmy zobaczyli, że nic jej się nie dzieje. Ok, nie dzieje jej się krzywda, ale bierze ja na siłę, na dodatek obca osoba, trzyma i nie nie chce puścić do mamy. Przypominam: córka jest nie ufna przy pierwszych spotkaniach z obcymi. Teraz spotykamy się z Panią Agnieszką Dłużniewską. Rewalacyjna osoba. Miła, ciepła, na spokojnie podchodzi do dziecka, nic nie robi na siłę, na pierwszym spotkaniu obejrzała jej buźkę, córcia jej nawet bez problemu pokazała, ale wszystko było robione powolutku. Dodam, że Pani Mieszkowicz nawet nie przyszło do głowy, żeby od tego zacząć czyli sprawdzić jej języczek, wędzidełko itp. Polecam z pełną świadomością Panią Dłużniewską i również z pełną świadomością nie polecam Pani Mieszkowicz!!!