Śląskie Neurologopeda

Oligofrenopedagog, Neurologopeda

Logopeda
Długa
Radzionków

Pani Kasia Śmietańska pomogła mojemu 7 letniemu synowi uporać się z wadą wymowy w nadzwyczajny sposób. Michał uwielbia swoją nauczycielkę i obecnie bardzo tęskni za zajęciami, których nie ma już potrzeby kontynuować. W ciągu zaledwie 9 miesięcy urodziła nam się poprawna mowa. Uporaliśmy się wspólnie z zaburzeniami szeregów: s,z,c sz, ż, cz, dż, oraz z zębowymi (wypadającymi) d i t.
Pani Kasia to znakomity logopeda i terapeuta - także sfrustrowanych ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Józef Oczadły

Kościuszki 16
40-047 Katowice

Leczyłam się już jako osoba dorosła (reranie). Po kilku wizytach "nauczyłam" się mówić, choć na początku w ogóle sobie tego nie wyobrażałam. Gorąco polecam.

mgr Anna Madej

Pszów

Osoba kompetentna i bardzo wyrozumiałą dla dziecka. Syn bardzo chętnie ćwiczy z Panią Anią!
Polecamy:)
Opinia dodana przez: Rafał

mgr Kamila Czarnik

Vitamed

Oświęcim

Świetny specjalista. Bardzo dokładnie bada i tłumaczy rodzicom. Indywidualne podchodzi do pacjenta. Bardzo miła i z świetnym podejściem do dzieci. Pomogła naszej córci. Dziękujemy i polecamy w 100%.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Neurologopeda Lubliniec mgr Izabela  Rabus-Kaczmarczyk

mgr Izabela Rabus-Kaczmarczyk

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

NZOZ Pogotowie Ratunkowe "SAWMED"
ulica Majdanek 6
42-700 Lubliniec

Super podejście do dziecka i bardzo trafne porady. Terapia prowadzona profesjonalnie, w miłej atmosferze, rodzice kierowani jak postępować w domu by wzmacniać efekty.
Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Agata

mgr Sabina Szober

centrum medyczne LOGMED
Wadowicka 71
Oświęcim

Pani Sabina jest świetnym fachowcem, znającym się doskonale na tym co robi. Po bezskutecznej, rocznej terapii u innego logopedy zwróciliśmy się w końcu do pani Sabiny i to było doskonałe posunięcie. Pani Sabina na pierwszej wizycie sprawdziła nie tylko źle wymawiane głoski, ale całość mowy i wyjaśniła dokładnie na czym polega problem. W trakcie terapii za każdym razem uzasadniała w jakim celu mamy robić dane ćwiczenia. Powtarzanie ich w domu ...
Opinia dodana przez: Karolina

Iwona Królak

ulica Wiśniowa 7
43-300 Bielsko-Biała

Chodziłem do Pani Iwony na terapię ponieważ miałem problemy z wymową litery "r", jestem zadowolony . Szybka pomoc , miła atmosfera i precyzyjne podejście do pacjenta . Polecam
Opinia dodana przez: Dariusz

mgr Monika Hołda

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

polecam panią Monikę Hołda, otoczyła naszego synka fachową opieką, jest to bardzo ciepła i serdeczna osoba, niezwykle cierpliwa. Terapia naszego dziecka nie była i nadal nie jest łatwa, bo jest to dziecko z cechami autyzmu.
Uzyskaliśmy od tej pani duze wsparcie iwiele cennych rad.Terazszukamterapeuty integracjisensorycznej bo doradziła nam, że to też pomoże synkowi.Cieszę się, że ją spotkaliśmy i że nasze dziecko coraz więcej mówi i ma z nami lepszy kontakt. ...
Opinia dodana przez: Agnieszka J.

mgr Iwona Kowol

Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im.Dr Daaba

Kochcice

Wspaniała Pani logopeda, pozdrawiam gorąco;*;]
Opinia dodana przez: Rav1990

Marzena Janik

Zadole 44a lok. 38
40-719 Katowice

Poznaliśmy Panią Marzenę w Ośrodku wczesnej interwencji, tam tez zorientowaliśmy się ze nas synek ma prawie plaska główkę i po 1,5 roku rehabilitacji i specjalnym masażu ma śliczna główkę i właśnie skończyliśmy ciesze się ze trafiliśmy na dobrego specjalistę i przemiła osobę, super podejście do dzieci i oddanie temu co się robi serdecznie pozdrawiam i polecam Ewa K
Opinia dodana przez: EWA