Nie Pamiętam Drgas

Okulista

Kompleksowo i konkretnie. Ważne, że leczy a nie ściemnia jak masa innych. Śmiało można polecić.

Byłam niedawno u tego Pana. Jestem pod wrażeniem przyjęcia, kompetencji i trafnej diagnozy. Wcześniej męczyłam się z bólem oczu kilka miesięcy i nikt nie mógł mi pomóc. Po jednej wizycie i w końcu trafnym leczeniu jestem jak nowa. Nie zauważyłam również żadnych "zapachów" jak sugerowano w poprzednich opiniach. Polecam tego okulistę,

Lekarz bardzo miły, wszystko wytłumaczył, pokierował gdzie dalej leczyć dziecko. Zaskoczona jestem opiniami o niemyciu bo ja nic takiego nie wyczułam. Polecam wszystkim znajomym. A koszt wizyty (50 zł) podałam taki jaki podała mi pani w recepcji w razie jakbym nie zamawiała u nich okularów

Miły, wydaje się kompetentny, gada sensownie, ale mógłby się umyć, bo jego zapach może zwalić z nóg.

Młody, sympatyczny. Nie myje się, ale ma wiedzę. Szkoda tylko, że aby dostać się na badania, które zleca trzeba czekać 10 miesięcy, ale taka to już beznadziejna Polska. Przeprowadza dokładne badanie podczas wizyty a przed nim byłam u innej okulistki, która nawet nie postawiła mnie przed tablicą. Mam go z polecenia.

Wciąż poszukujesz "Okulista Tuchola"?

Pl. Kaszubski 1
86-200 Chełmno
Zdrowe Oczy
Skłodowskiej 73
87-100 Toruń
Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk
Gabinet Okulistyczny