Niepłodność

Urolog Wołów lek. med. Aleksander Biały

Prywatny Gabinet Urologiczny Aleksander Biały Przychodnia Rejonowa
ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 34
56-100 Wołów

Doskonały diagnosta, lekarz pełen empatii, ogromna wiedza i doswiadczenie. Doktor leczyl mojego ojca. Gdyby kazdy lekarz byl jak dr Biały, społeczeństwo by na pewno mniej narzekało na służbę zdrowia. Jeden z najlepszych urologow w rejonie Wołowa i Wrocławia.
Opinia dodana przez: Ewa Jaskółowska-Dzombić
USG Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin

Polecam Pan Doktor jest doskonałym ginekologiem i lekarzem.Moją wizytę oceniam bardzo wysoko.Interesuje się faktycznym stanem zdrowia pacjentki ,zajmuje się nią w sposób profesjonalny ,rzeczowy,skupiony na problemie.Lekarz z powołania.Bada bez pośpiechu,delikatnie wszystko świetnie objaśnia i odpowiada na każde pytanie.Atmosfera podczas wizyty bardzo miła i co najważniejsze trafna diagnoza i leczenie. Pierwsza wizyta u P.Doktora była ok.15 lat temu gdy miałam problem z piersią,szybka diagnoza .Pózniej P. prowadził moją drugą ciążę .Chciałam ...

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Nic dodać , nic ując wspaniały specjlaista, wysoka kultura osobista,przesympatyczny lekarz :-), wspiera duchowo... a najważniejsze jest zdrowie psychiczne..Ocena : 6 ( celująca )

Serdeczności,
Pacjentka M.Sz.
Wizyty domowe Poznań lekarz Łukasz Wojnar

lekarz Łukasz Wojnar

Wizyty domowe, Urolog

wizyta już od 200

Roth Medica ( pierwsze piętro- brak windy)
ul. Niecala 1/5
Grunwald, Poznań

bardzo polecam, dużo mnie nauczył, jak mam postępować w swojej ciężkiej chorobie. Dobra rada, dobrze mi służy. Nawet odbyła się wizyta domowa, specjalnie na moje polecenie.
Opinia dodana przez: Andrzej

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 250

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie, nie traktuje wątpliwości jako podważanie autorytetu i kompetencji, stwarza miłą atmosferę przy której nawet największy introwertyk poczuje się komfortowo i pewnie. Doktor zachwyca szeroką wiedzą medyczną nie tylko w swoich dziedzinach, nie zalecza objawów tylko podchodzi do problemu holistycznie. Co więcej, jest bardzo pomocny, potrafi uspokoić pacjenta, a nawet nie ma nic przeciwko aby dalsze leczenie było wykonywane pod nadzorem ...
Opinia dodana przez: Marlena
Urolog Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.
Opinia dodana przez: Mariusz

dr hab. n. med. Aleksandra Jezela-Stanek

Genetyk kliniczny

wizyta już od 200

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Pani doktor to świetny specjalista, konsultowała mnie i męża. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Miła, dokładna i cierpliwa pomimo wielu zadanych pytań. Szczerze polecam Panią doktor.
Ginekolog estetyczny Kraków lek. med. Iwona Gawron

lek. med. Iwona Gawron

Ginekolog estetyczny, Ginekolog onkolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Ja trafiłam ze sprawą z zakresu ginekologii estetycznej. Kiedyś bardzo wstydziłam się tego jak wyglądam tam na dole i nie sądziłabym nawet, że kiedykolwiek będę o tym pisać. Teraz problem mam już daleko za sobą i z dumą piszę o swojej przemianie. Problemem były zbyt duże wargi sromowe. Teraz z pomocą Pani Iwony, mogę cieszyć się pięknym wyglądem tam na dole. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Danuta