Nieplodnosc

Urolog Wołów lek. med. Aleksander Biały

Prywatny Gabinet Urologiczny Aleksander Biały Przychodnia Rejonowa
ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 34
56-100 Wołów

Doskonały diagnosta, lekarz pełen empatii, ogromna wiedza i doswiadczenie. Doktor leczyl mojego ojca. Gdyby kazdy lekarz byl jak dr Biały, społeczeństwo by na pewno mniej narzekało na służbę zdrowia. Jeden z najlepszych urologow w rejonie Wołowa i Wrocławia.
Opinia dodana przez: Ewa Jaskółowska-Dzombić

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Nic dodać , nic ując wspaniały specjlaista, wysoka kultura osobista,przesympatyczny lekarz :-), wspiera duchowo... a najważniejsze jest zdrowie psychiczne..Ocena : 6 ( celująca )

Serdeczności,
Pacjentka M.Sz.

Indywidualna Praktyka Lekarska Ewa Łączkowska
Jagiellońska 109/21
85-001 Bydgoszcz

Urolog Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.
Opinia dodana przez: Mariusz
Ginekolog położnik Starogard Gdański dr Marek Dawicki

dr Marek Dawicki

Ginekolog położnik, Ginekolog

wizyta już od 100

Gabinet Marek Dawicki
Gdańska 34a
83-200 Starogard Gdański

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Nie ma problemów, bardzo dobre podejście do pacjentek, nie owija w bawełnę tylko konkretnie tłumaczy na czym polega problem.
Opinia dodana przez: Sylwia

wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Niedawno pani doktor Nieć pomogła mi w problemie nieregularnych miesiączek. Niestety, u mnie w rodzinie to chyba dziedziczne, siostra miewa podobne problemy. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tę lekarkę – po zleconych badaniach wprowadziliśmy w życie leczenie, które bardzo mi pomaga. Okazało się, że na szczęście w moim przypadku problem nie jest aż tak poważny, bo mogło być dużo gorzej, ale teraz wiem, że jakakolwiek nie byłaby diagnoza – ...
Opinia dodana przez: AngPyr
Ginekolog onkolog  dr n. med. Wojciech Kolawa

dr n. med. Wojciech Kolawa

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Doktor Kolawa to prawdziwy lekarz z powołania. Jest znakomitym specjalistą, profesjonalistą, a dodatkowo bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem. Potrafi rozmawiać z pacjentkami na każdy temat, odpowie na wszystkie pytania. Zawsze poświęci swojej pacjentce tyle czasu ile potrzeba, nigdy nie pośpiesza i nie patrzy na zegarek. Jest bardzo delikatny i taktowny, a przy tym ma niesamowite poczucie humoru, tak więc rozmowa z nim (nawet na trudne tematy) to czysta przyjemność. Dla ...
Opinia dodana przez: Liliana
Dietetyk Poznań mgr Sławomir Kula

mgr Sławomir Kula

Dietetyk

wizyta już od 20

Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania
Osiedle Na Murawie 5B
Winogrady, Poznań

to naprawdę świetny specjalista. jego wiedza jest ogromna i bardzo specjalistyczna. dzięki niemu udało mi się schudnąć 10 kg i pozbyć zaparć!
Opinia dodana przez: Piotr
Ginekolog położnik Wrocław lek. med. Justyna Surdyka

Żmigrodzka 13/8
51-118 Wrocław

chodzę do Pani Doktor od 3 lat- wcześniej byłam u Niej w Stabłowicach. To miła i rzeczowa osoba, spokojnie odpowiada na wszystkie pytania, delikatna w badaniu. Polecam
Opinia dodana przez: MagdalenaZ.