Nietrzymanie Moczu

Urolog Wołów lek. med. Aleksander Biały

Prywatny Gabinet Urologiczny Aleksander Biały Przychodnia Rejonowa
ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 34
56-100 Wołów

Doskonały diagnosta, lekarz pełen empatii, ogromna wiedza i doswiadczenie. Doktor leczyl mojego ojca. Gdyby kazdy lekarz byl jak dr Biały, społeczeństwo by na pewno mniej narzekało na służbę zdrowia. Jeden z najlepszych urologow w rejonie Wołowa i Wrocławia.
Opinia dodana przez: Ewa Jaskółowska-Dzombić
Ginekolog estetyczny Kraków lek. med. Tomasz Basta

lek. med. Tomasz Basta

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Minął już miesiąc od mojej ostatniej wizyty w klinice Intima Clinic u doktora Basty i muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona. Zgłosiłam się do kliniki z problemem suchości pochwy. Pan doktor polecił mi wykonanie zabiegu laserowego. Byłam pod dużym wrażeniem już od samego początku tej wizyty, bo przed przystąpieniem do zabiegu wszystko zostało mi szczegółowo wyjaśnione, dzięki czemu miałam stosunkowo mało obaw co do samej jego formy. Myślę, że to ...
Opinia dodana przez: AnnaKar

Gabinet Seksuologiczny Krzysztof Bojar
Głęboka 10 lok. 31
Lublin

Bardzo dobry lekarz. Zawsze spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Jeżdżę już do Pana Doktora od roku i bardzo jestem zadowolona z tych wizyt. Jest to lekarz, który tak naprawdę się mną zajął w odróżnieniu od innych lekarzy u których bywałam. Jest to lekarz wzbudzający zaufanie, kompleksowo podchodzący do problemu zdrowotnego. Zawsze w razie potrzeby można do Pana Doktora zadzwonić i zapytać o radę. Uważam Panie Doktorze, że jestem w najlepszych ...
Ginekolog Chorzów lekarz Bogdan Czarnecki

Gabinet Ginekologiczny i Diagnostyki USG Bogdan Czarnecki
Dąbrowskiego 62C
Chorzów

Wizyta z USG. Polecam. Sprawnie, szybko i wygodnie. Miły człowiek, dobry lekarz. A najlepsze to, ze nie pcha sie tam, gdzie nie potrafi. W lekarzach to bardzo cenne, ze nie podejmują pewnych działań jeśli nie maja pewności, ze robią to dobrze. Po prostu odesle we właściwe miejsce jeśli jest taka potrzeba. Ceie go za to.
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: monab1

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Lekarz niezwykle uprzejmy, potrafi dożo poświecić pacjentowi, nie zbywa, kompetentny i dobrze przygotowany do swojej funkcji. Korzystam z jego porady lekarskiej już parę lat. Godny zaufania i polecenia.
Ks. Stanisław Kopeć
Opinia dodana przez: Stanisław

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!
Ginekolog położnik Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.
Opinia dodana przez: przyszła mama

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.
Neurolog Warszawa dr n. med. Paweł Gołębiewski

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Nie rozumiem negatywnych opinii, chyba były o innym lekarzu. Panu doktorowi z czystym sumieniem dam 5/5, pełne zaufanie :) polecam!
Opinia dodana przez: Kasia