Nietrzymanie Moczu

Urolog Wołów lek. med. Aleksander Biały

Prywatny Gabinet Urologiczny Aleksander Biały Przychodnia Rejonowa
ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 34
56-100 Wołów

Doskonały diagnosta, lekarz pełen empatii, ogromna wiedza i doswiadczenie. Doktor leczyl mojego ojca. Gdyby kazdy lekarz byl jak dr Biały, społeczeństwo by na pewno mniej narzekało na służbę zdrowia. Jeden z najlepszych urologow w rejonie Wołowa i Wrocławia.
Opinia dodana przez: Ewa Jaskółowska-Dzombić
Ginekolog estetyczny Kraków lek. med. Tomasz Basta

lek. med. Tomasz Basta

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Trafiłam do pana doktora z polecenia, jak to się często zdarza. I był to strzał w dziesiątkę. byłam mocno niezadowolona z wyglądu mojego krocza. Jak rozmawiałam z koleżankami to mówiły mi, że przecież tam nigdy nie jest ładnie, to nie usta czy piersi. Ale jakoś nie mogłam się z tym pogodzić. Dr Tomasz Basta uświadomił że możliwa jest kosmetyczna poprawa, jeden zabieg.
Opinia dodana przez: marla
Wizyty domowe Poznań lekarz Łukasz Wojnar

lekarz Łukasz Wojnar

Wizyty domowe, Urolog

wizyta już od 200

Roth Medica ( pierwsze piętro- brak windy)
ul. Niecala 1/5
Grunwald, Poznań

bardzo polecam, dużo mnie nauczył, jak mam postępować w swojej ciężkiej chorobie. Dobra rada, dobrze mi służy. Nawet odbyła się wizyta domowa, specjalnie na moje polecenie.
Opinia dodana przez: Andrzej
Ginekolog Chorzów lekarz Bogdan Czarnecki

Gabinet Ginekologiczny i Diagnostyki USG Bogdan Czarnecki
Dąbrowskiego 62C
Chorzów

Wizyta z USG. Polecam. Sprawnie, szybko i wygodnie. Miły człowiek, dobry lekarz. A najlepsze to, ze nie pcha sie tam, gdzie nie potrafi. W lekarzach to bardzo cenne, ze nie podejmują pewnych działań jeśli nie maja pewności, ze robią to dobrze. Po prostu odesle we właściwe miejsce jeśli jest taka potrzeba. Ceie go za to.

lekarz Dariusz Gaszek

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: monab1

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!
Ginekolog położnik Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.
Opinia dodana przez: przyszła mama

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.
Dermatolog Warszawa lek. med. Barbara Bojar

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Kompetentna, bardzo mi pomogła, wyleczyła: trafna diagnoza + odpowiednie leki, a przy tym przemiła! Bardzo polecam!