lek. med. Nikodem Przybyłko

Neurochirurg

Pierwszy raz byłam u pana doktora. Wizyta przebiegł profesjonalnie i sympatycznie.Przeanalizował mój rezonans i postawił diagnozę .Lekarz znający się na swojej pracy .Dlatego zdecydowałam się być zoperowana przez pana doktora .Bardzo polecam dr.Nikodema Przybyłko .

Polecam Pana doktora Nikodema wczoraj zabieg PLDD w Bielsku Białej.Pan doktor zna się na swojej pracy wytłumaczy wszystko co związane jest z choroba kręgosłupa.Z Renozansu magnetycznego powiedział mi że mam jeden kręg pęknięty.

Byłem w poradni u dra. Wizyta przebiegla profesjonalnie i wyjątkowo sympatycznie, Przeanalizował mój rezonans, zobrazował mi przebieg leczenia, opowiedział wszystko na temat potencjalnych zagrożeń. Zdecydowałem się być zoperowany przez tego lekarza.

Mialem u Pana Doktora wykonywany zabieg laserowy na przepuklinę kręgosłupa lędźwiowego. Bóle nogi ustąpiły całkowicie, a nie musiałem mieć dużej operacji którą proponowali inni lekarze. Polecam.

W trakcie pierwszej wizyty dokładnie wypytał o mój wywiad chorobowy, po czym zalecił dokładne badania i na podstawie zdjęć postawił diagnozę - przepuklina dysku szyjnego. W krótkim terminie od diagnozy wykonał zabieg, dzieki ktoremu mogę na co dzien funkcjonować bez bólu. Polecam !!!!