dr n. med. Nikola Niewęgłowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Jestem Absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w patologii ciąży. Prowadzę pacjentki z nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, cholestazą, z poronieniami nawykowymi w wywiadzie.

Całkowicie zgadzam się z opinią wystawioną przez MS, przy czym słowo "niesympatyczna" to i tak delikatne określenie zachowania tej pseudolekarki. Nie wiem, skąd te pozytywne oceny na innych portalach.

Pani Doktor bardzo niesympatyczna, wręcz opryskliwa. Krzyczy, powoduje wyrzuty sumienia. Lekarz kompletnie bez powołania. Radziłabym się zastanowić Pani Doktor nad swoim zachowaniem. Bardzo zniechęca do wizyt a tak nie powinno to wyglądać. Brak merytorycznej dyskusji. Bardzo bardzo źle.