lekarz Nina Bejm-Wilczyńska

Pani Doktor zasugerowała dziś abym sobie kupiła suplement, czy tez inny niepewny środek z wit D bez recepty, twierdząc ze to to samo co lek na receptę :) Nie polecam - mój poważny niedobór musi czekać na wizytę u bardziej kompetentnego internisty.

Skorzystałam z wizyty u Pani doktor podczas paskudnej grypy z temperatura 38 stopni w 14 tygodniu ciazy. Niestety oprócz tego ze mam zaczerwienione gardło nie dowiedziałam się nic...cała wizyta trwała może 4 minuty. Do tego Niby wykształcona pani doktor a nie zna zupełnie prawa i nie zgodziła wypisac się opieki dla mojego męża, po wytłumaczeniu jej ze nam to przysługuje kazała iść do innego internisty który to wypisze bo...tak. Nie dosc ze lekarz jaki fachowiec fatalny to jeszcze jako człowiek lekceważy pacjenta. Nigdy więcej nie skorzystam z „wiedzy” tej pani.

Niestety, kolejny absolwent szkoły medycznej, który ignoruje wywiad, a pacjenta traktuje jak bezmózgie stworzenie. Bardzo młoda kobieta, której jeszcze ewidentnie brakuje doświadczenia w pracy z pacjentem, i która wychodzi z niesłusznego założenia, że "cóż ten pacjent bez wykształcenia medycznego wie!" Litości! Mamy inną epokę, gdzie do gabinetu wchodzą ludzie wykształceni i inteligentni, do których trzeba dziś podejść inaczej. Z przykrością stwierdzam, że jest to przedstawicielka starej i przeterminowanej szkoły, tzw. bufonady, gdzie "z pacjentem się nie rozmawia tylko go leczy", przez co dochodzi do braku diagnozy i w konsekwencji pacjent cierpi dłużej. No cóż, dzisiejszy lekarz staje w obliczu bardzo wymagającego pacjenta, co go wpędza w kompleksy, chyba, że jest dobrze przygotowany. Tej Pani nie polecam.

Znakomity lekarz, wspaniały człowiek. Bardzo mi pomogła. Lekarz prócz wiedzy i doświadczenia powinien mieć empatię i wielkie serce. Tu niczego nie zabrakło.