lekarz Nina Kulińska-Szybist

Laryngolog dziecięcy

Lekarz godny polecenia- kompetentny, uprzejmy, wszystko dokładnie tłumaczy, ma świetne podejście do dzieci. Spotkałam niewielu lekarzy z tak dużą wiedzą, jak u dr Kulińskiej-Szybist. Dziękujemy!

Bardzo bardzo pomogła mojemu synowi, który przeszedł ostre zapalenie ucha. Dzięki jej szybkiemu działaniu, wszystko dobrze się skonczyło. Dziękuję Mama Maćka

Dziękuję
Mama Maćka

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pani doktor . Naprawdę byliśmy u wielu lekarzy . Zaangażowana konkretna przesympatyczna Pani doktor . Pomogla naszemu synkowi i teraz mamy spokojne noce. Potwierdzam powyższe opinie mimo szalonej bieganiny którą ma na co dzień Pani doktor ma super podejście do dzieci.. Nie owija w bawełnę jak to robią inni lekarze ale konkretnie stawia diagnozę i mówi jaki mamy wybór i jakie są konsekwencje. Bardzo dziękujemy Pani doktor !. Rodzice Witusia

Pani doktor jest super wszystko wytłumaczy ma czas i cierpliwość. Bylam z 3 dzieci i są ruchliwi a pani doktor nie dała sie wyprowadzić z równowagi i jest bardzo miła zna się na rzeczy polecam

Pani Nina jest super lekarzem. Podziwiam ją za to, że pomimo swojej codziennej bieganiny w Prokocimiu jest uśmiechnięta, życzliwa dla dzieciaczków. Zabiegi robi profesjonalnie. Jest też " równa" nie uderzyła jej woda sodowa do głowy. Pani Nino dzięki wielkie za wszystko!

Bardzo dobra, kompetentna a przy tym uprzejma i miła Pani doktor, zaangażowana i godna polecenia. Zaznaczam że nie leczymy się u Niej prywatnie.

Polecamy! ! Taką klasę i pomoc jaką Pani doktor wobec mojej córki pokazała, w ciężkich i groźnych dla nas chwilach w USA Prokocim to brak słów żeby opisać. Bardzo pozytywnie, zaangażowanie 200 % . Dziękuję, mama Laury.

Pani dr Szybist to b dobry lekarz i jak nie wielu państwowych lekarzy naprawdę wykazuje chęć pomocy dzieciakom w USD jest bardzo zapracowana w tej przychodni biega z zabiegu na zabieg przyjmuje dzieci w przychodni i konsultuje te ze szpitala jedne przyjmuje na oddział a inne wypisuje totalny koszmar !! Mimo krótkiego czasu jaki poświęca na zbadanie małego pacjenta naprawdę widać ze robi co może i stara się pomóc jak dla nas zawsze miła i uśmiechnięta odpowiada na każde pytanie budzi ogromne zaufanie i podkreslam że nie opisuje wizyty prywatnej.

bardzo miła pani !! nie słuchać tych co takie brednie piszą, co prawda byłam u niej prywatnie ale to nie ma znaczenia, bardzo zadowolona jesteem :)

Miałam tę wątpliwą przyjemność być na wizycie z dzieckiem u pani doktor w USD. Pani doktor bardzo, ale to bardzo nie uprzejma. Z progu pytanie "po co państwo tu przyszliście?"....!!!?????!!! no chyba nie po zakupy, jak do sklepu, tylko po poradę, skoro do lekarza (tak mi się przynajmniej wydaje). Nie powiedziała mi nic ponadto, co usłyszałam od laryngologa, u którego dziecko było do tej pory leczone, a który mając wątpliwości zaproponował wizytę u innego specjalisty (o zgrozo!!!!! trafiłam niestety do pani doktor). Przyjechaliśmy z konkretnym problemem, którym pani doktor się nie zajęła, jedynie oczywistymi tematami, czyli powiększonymi migdałkami. Szkoda tylko było mojego czasu i niepotrzebnego stresu u mojego dziecka. Absolutnie nie polecam!!!!!!!!