dr Norbert Foltyński

Urolog

Witam na mojej stronie. Jestem urologiem i prowadzę prywatny Gabinet Urologiczny oraz pracuje w Oddziale Urologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr.2 w Jastrzębiu Zdroju.

W gabinecie urologicznym wykonujemy diagnostykę chorób układu moczowego oraz płciowego u mężczyzn. Zajmujemy się także leczeniem zaburzeń potencji, dysfunkcji seksualnych.

Poświęcę Państwu całą swoją uwagę i umiejętności by właściwie rozpoznać i skutecznie wyleczyć Państwa dolegliwości. Zapewniamy dyskrecję...

Nie zawiodłem się na doktorze.Problem częsty w moim wieku z prostatą ,ale dobrze i szybko zdiagnozowany i szybkie leczenie z dobrym efektem.Konkretną diagnoza i leczenia.Dobry kontakt i rzetelnie odpowiada na pytania.

Doktor zaskoczył mnie podejsciem do choroby-miły,uprzejmy.Szybka diagnoza i zabieg.Troche się bałem bo jednak usłyszeć złą diagnoze to szok.Ufam mu i polecam innym pacjentą.

Miła i uprzejma wizyta z pomocnymi radami,lekami i zaleceniami.Polecam i ja napewno mam już rzetelnego doktora.

Rzetelny.kompetentny i przede wszystkim pomógł mi w dolegliwościach .Jestem zadowolony z leczenia ambulatoryjnego i tego w szpitalu .bardzo dziękuję i polecam

Bardzo miły i rzetelny doktor.Byłem z tata i jestem bardzo zadowolony bo wytłumaczył mi i tacie wszystko,dał leki,które zmniejszyły objawy.Polecam

Miałem problem z oddawaniem moczu i doktor mi bardzo pomógł.Bałem się iść do lekarza ale naprawde miły człowiek,wszystko wyjaśnił na temat prostaty,włączył leki a co najwazniejsze pomógł.Polecam

rzeczowy, rzetelny, uprzejmy .Bardzo dobre podejście do pacjentów. Oby więcej takich fachowców.Polecam z czystym sumieniem

Godny polecenia lekarz. Trafiłem przez przypadek z prostatą i się nie zawiodlem. Uprzejmy i mily.

Rzetelny lekarz który mnie pozytywnie zaskoczył.Uprzejmy.Kompleksowa wizyta z wytłumaczeniem choroby -powiekszonego gruczołu krokowego.Teraz się dużo o tym mówi a mimo wszystko miałem opory żeby sprawdzic czy wszystko jest w porządku.Polecam.

jak będę dużym chłopcem, (przyjdzie mi na to poczekac), też będę się tu leczyc. I już teraz rezerwuje wizytę z 20 letnim wyprzedzeniem. W sumie tak trzeba.

Wciąż poszukujesz "Urolog Jastrzębie-Zdrój"?

Gabinet Urologiczny Andrzej Krentorz
Osińska 27a