Specjalizacja:
-Internista

Wykształcenie:
-Akademia Medyczna w Warszawie
-IIo specjalizacji w zakresie Chorób Wewnętrznych
-IIo specjalizacji w zakresie ...

Specjalizacja:
-Endokrynolog dorośli
-Internista

Wykształcenie:
-Akademia Medyczna w Warszawie
-IIo specjalizacji w zakresie Chorób Wewnętrznych
-IIo specjalizacji w zakresie Endokrynologii (2007r.)

Znajomość języków obcych:
-Język angielski
-Język rosyjski

Chciałabym, aby wszyscy lekarze mieli tyle doświadczenia, wiedzy i empatii co p.Doktor. Jego diagnoza i leczenie uratowały mnie. Jego kompetencja idzie w parze z "ludzkim" traktowaniem pacjenta. Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Wspaniały lekarz ,godny polecenia w 100% Leczę się już bardzo długo To jest jeden z tych lekarzy który nie tylko słucha ale rzetelnie się zajmuje pacjentem nigdy nie musiałam prosić o żadne badania, zawsze to doktór jeszcze coś dodatkowo sprawdza.Warto długo czekać na wizytę. Polecam

nie znam ceny-jest w pakiecie p. dr miewa humory jak każdy z nas.Prowadzi swoisty PR z pacjentami.Trudno oceniać mi jego kompetencje.Faktycznie jak już ktoś napisał wcześniej nie chce być internistą skoro przyjmuje jako endokrynolog.Obiecuje,że się zastanowi nad problemem a potem zapomina.

nie znam ceny-jest w pakiecie

Polecam ! Pan doktor poświęca dużo czasu pacjentowi, konsultuje, dokładnie analizuje wyniki badań, po prostu interesuje się pacjentem i zwyczajnie chce pomóc. POLECAM ! Oby każdy miał takie podejście do pacjenta !

Cudowny człowiek, wspaniały lekarz. Wnikliwy, rzeczowy, miły. Rozmowa z nim i wizyta nie jest krępująca. Jeśli ktoś szuka dobrego internisty lub/i endokrynologa to polecam. Ja będę do niego chodzila do końca życia:-)

Wspaniały lekarz. Kompleksowo podchodzi do problemu. Jest kompetentny i bardzo miły

Pan drGaweł jest kompetentny, wyjaśnia wszystkie niepokojące mnie roblemy zdrowotne.Jest dostepny, można do niego zadzwonić lub pisać w nagłych przypadkach. Madużą wiedzę i wyjaśnia pacjentowi sposób leczenia w sposób przystepny.

dr Gaweł zdiagnozował precyzyjnie moją chorobę, dziękuję.

dr Gaweł zdiagnozował precyzyjnie moją chorobę, dziękuję.

kosztu niestety nie znam - mam pakiet medyczny, który tą wizytę pokrywa.

kosztu niestety nie znam - mam pakiet medyczny, który tą wizytę pokrywa.

Kompetentny, uprzejmy, cierpliwy. Polecam

Kompetentny, uprzejmy, cierpliwy. Polecam

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49