dr n. med. Norbert Gawełdr n. med. Norbert Gaweł - zdjęcie profilowe

-Internista

Wykształcenie:
-Akademia Medyczna w Warszawie
-IIo specjalizacji w zakresie Chorób Wewnętrznych
-IIo specjalizacji w zakresie ...

Specjalizacja:
-Endokrynolog dorośli
-Internista

Wykształcenie:
-Akademia Medyczna w Warszawie
-IIo specjalizacji w zakresie Chorób Wewnętrznych
-IIo specjalizacji w zakresie Endokrynologii (2007r.)

Znajomość języków obcych:
-Język angielski
-Język rosyjski

Wspaniały lekarz, a przede wszystkim człowiek. Dziwi mnie opinia Pani Natalii, znam Pana Doktora od lat i nigdy nie namawiał mnie na wizyty prywatne, a to, że podaje pacjentom swój prywatny numer telefonu jest dowodem na duże zaangazowanie w opiekę nad pacjentem, co jest w dzisiejszych czasach rzadkością. Nie muszę chyba wspominać o możliwości nadużywania przez pacjentów takiej formy kontaktu, co może być dla Doktora dużym obciążeniem.

Wspaniały lekarz, a przede wszystkim człowiek.

Lekarz nie był zainteresowany leczeniem pacjenta w przychodni przyszpitalnej na NFZ, tylko się starał zachęcić do leczenia się w gabinecie prywatnym. Roztaczając wizję okropnych skutków choroby, a zarazem niemożności uzyskania pomocy w ramkach NFZ (rzadkie wizyty), nawet nie przepisał recepty, tylko podał numer telefonu do gabinetu prywatnego. Nie polecam.

Umówiłam się na wizytę do doktora Gawła, endokrynologa. Przeczytałam wcześniej opinie o rzekomej empatii doktora oraz o dokładnym wywiadzie, jaki przeprowadza. Wywiady faktycznie są dokładne, skoro skutkują półtoragodzinnym opóźnieniem w przyjmowaniu pacjentów. Sama się o tym przekonałam. Pan doktor pytał się jakie szkoły skończyłam, które gimnazjum i liceum, czym się zajmuję zawodowo i jakie mam plany. Ten small talk był nie tylko nieco niekomfortowy, lecz także przeważał nad faktyczną częścią wywiadu dotyczącą mojego stanu zdrowia. Poza skierowaniem na komplet badań tarczycy dostałam jeszcze od doktora szereg złotych rad i wskazówek. ...

Umówiłam się na wizytę do doktora Gawła, endokrynologa.
Polecił „takiej ładnej i mądrej dziewczynie” jak najszybciej zaręczyć się i wziąć ślub, dodając przy tym, że w moim wieku już dawno pożegnał się z kawalerstwem. Pod sam koniec wizyty powiedział mi jeszcze z niejakim skołowaniem, że nie poleca mi teraz zaczynać „życia intymnego”, ze względu na podwyższone TSH i zalecił „nie współżyć”. Na moją kilkukrotną prośbę o doprecyzowanie i powiedzenie, co to właściwie znaczy powiedział w końcu, że ciąża przy tak wysokim TSH jest ryzykowna, ale nawet jeśli mi się przytrafi to mam się nie martwić, bo wdrożymy wtedy przyśpieszone leczenie. Zastanawiam się czy pan doktor zdaje sobie sprawę z możliwości współżycia bez konieczności ciąży. Na sam koniec widząc moje zmieszanie dodał coś o ochronie życia od samego poczęcia i powtórzył radę dotyczącą zamążpójścia.

Z czystym sercem polecam zawsze pana Doktora. Świetny lekarz i bardzo sympatyczny człowiek!!!!!!!!!!!

Chciałabym, aby wszyscy lekarze mieli tyle doświadczenia, wiedzy i empatii co p.Doktor. Jego diagnoza i leczenie uratowały mnie. Jego kompetencja idzie w parze z "ludzkim" traktowaniem pacjenta. Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Wspaniały lekarz ,godny polecenia w 100% Leczę się już bardzo długo To jest jeden z tych lekarzy który nie tylko słucha ale rzetelnie się zajmuje pacjentem nigdy nie musiałam prosić o żadne badania, zawsze to doktór jeszcze coś dodatkowo sprawdza.Warto długo czekać na wizytę. Polecam

nie znam ceny-jest w pakiecie p. dr miewa humory jak każdy z nas.Prowadzi swoisty PR z pacjentami.Trudno oceniać mi jego kompetencje.Faktycznie jak już ktoś napisał wcześniej nie chce być internistą skoro przyjmuje jako endokrynolog.Obiecuje,że się zastanowi nad problemem a potem zapomina.

nie znam ceny-jest w pakiecie

Polecam ! Pan doktor poświęca dużo czasu pacjentowi, konsultuje, dokładnie analizuje wyniki badań, po prostu interesuje się pacjentem i zwyczajnie chce pomóc. POLECAM ! Oby każdy miał takie podejście do pacjenta !

dr Gaweł zdiagnozował precyzyjnie moją chorobę, dziękuję.

dr Gaweł zdiagnozował precyzyjnie moją chorobę, dziękuję.

Cudowny człowiek, wspaniały lekarz. Wnikliwy, rzeczowy, miły. Rozmowa z nim i wizyta nie jest krępująca. Jeśli ktoś szuka dobrego internisty lub/i endokrynologa to polecam. Ja będę do niego chodzila do końca życia:-)