lekarz Norbert Pietrzak

Ortopeda, Traumatolog

Bardzo dobry lekarz , można powiedzieć że profesjonalista w sprawach ortopedii . Po zerwaniu wiązadeł w kolanie po pół roku leczenia wróciłem do grania w piłkę nożną i nie mam problemów z nogą.

Przed samymi świetami 18 Grudnia złamałem rękę w nadgarstku a że było to paskudne złamanie z powikłaniami to pierwsza reakcja Pana Doktora to była skierowanie mnie na oddział na operację tej ręki gdyż twierdził że bez operacji nie da tego rady poskładać.Nie miałem ochoty na same święta iść do szpitala wiec poprosiłem aby doktor spróbował mi tą rękę jakoś złożyć do kupy.Razem z obsługą męczyli mnie ze 3 godziny ale w końcu ręka wylądowała w gipsie a ja świeta spędziłem z rodziną a dzisiaj nie czuje że ta reka była złamana Polecam tego lekarza każdemu kto bedzie potrzebował pomocy Ortopedy .Świetny fachowiec i miły kontaktowy człowiek

jest uprzejmym dobrze sie znajacym specjalista nie czeka na lapowke tylko pomaga horym

polecam, godny zaufania i dobry specjalista jest dla pacjenta mily potrafi wytlumaczyc i podjac odpowiednia decyzje

jest to świetny lekarz, w porównaniu do innych lubartowskich, ktorzy pomio tego że sie miało rękę powaznie złamaną i nawet jeśli bedzie miał miejsce stan apalny nawet nie nastawia. do inych bym sie nie odwazyła pójść z wizytą, bo inni zrobia tylko z człowieka kalekę, o czym sama się przekonałam (niestety). jest to swietny lekarz, godny polecenia, który fakt, czasem nie przebiera w słowach i potrafi być dość bzpośedni. ale jeśli chodzi o diagnozę, trafia bezbłędnie,jest szczery, i naprawdę bardzo sobię cenię jako lekarza ortopedę, zwlaszcza jesli chodzi o urazy kolana. naprawe godny polecenia lekarz