lek. dent. Norbert Stępień

Super lekarz podejście do pacjenta na 6 trudne przypadki zawsze profesjonalnie wykonane .Życzę szybkiego powrotu do zdrowia 😉😉😉😉😉😉😉😉😉😁😁😁😁

Serdecznie polecam profesjonalne podejście do pacjenta, nie żaden rzeźnik miałam usuwaną 8 przez Pana doktora w sumie to korzeń wszystko odbyło się bez komplikacji a miałam haczykowate korzenie. Sprzęt na bardzo wysokim poziomie, polecam serdecznie szystkim bojącym się dentysty: ) w gabinecie nie odczuwa się nawet specyficznego zapachu dla dentysty.

Najlepszy dentysta na świecie. Słów brakuje, żeby opisać profesjonalizm doktora. Nie tylko znakomity lekarz, ale także cudowny bezkonkurencyjny człowiek.

Bardzo polecam Pana Doktora. Pełen profesjonalizm, poświęcenie uwagi pacjentowi, najlepszy dentysta z jakim udało mi się współpracować.