lek. dent. Norbert Stępień

Super lekarz podejście do pacjenta na 6 trudne przypadki zawsze profesjonalnie wykonane .Życzę szybkiego powrotu do zdrowia 😉😉😉😉😉😉😉😉😉😁😁😁😁

Serdecznie polecam profesjonalne podejście do pacjenta, nie żaden rzeźnik miałam usuwaną 8 przez Pana doktora w sumie to korzeń wszystko odbyło się bez komplikacji a miałam haczykowate korzenie. Sprzęt na bardzo wysokim poziomie, polecam serdecznie szystkim bojącym się dentysty: ) w gabinecie nie odczuwa się nawet specyficznego zapachu dla dentysty.

Bardzo polecam Pana Doktora. Pełen profesjonalizm, poświęcenie uwagi pacjentowi, najlepszy dentysta z jakim udało mi się współpracować.