lekarz Norbert Taraszkiewiczlekarz Norbert Taraszkiewicz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lekarz Norbert Taraszkiewicz

Urolog

Godny polecenia, kompetentny i zna się na swojej pracy. Bardzo pomocny i uprzejmy Pan doktor, zawsze wyrozumiały i tylko takich potrzebujemy.

nieprzyjemny, niesympatyczny i zleca zle leki, ktore zupelnie nie sa na chorobe - zrobil zle rozpoznanie... nie polecam

Moj tata od roku jest pacjentem pana doktora. Rewelacyjny lekarz i wspaniały człowiek. Zarówno na wizycie prywatnej, jak i w szpitalu. Jedyny lekarz, któremu moj tata zaufał🙂 A co najważniejsze, po zaproponowanym leczeniu zdecydowana poprawa!!! Polecam!

znakomity specjalista, konkretny i kompetentny. Poświęca odpowiednią ilość czasu i zna sie na rzeczy, polecam

Lekarz pomimo "młodego" wieku posiada dużą charyzmę,budzi zaufanie,jest bardzo uprzejmy,wystarczająco długo przedstawia rozpoznaną diagnozę, sposób leczenia ,ewentualne skutki podjętych określonych działań bądż ich zaniechania dyskretnie sugerując pacjentowi jakiego ma dokonać wyboru co do dalszego leczenia.A ponadto miłe Panie facet niecodziennej urody. Przystojny niczym dr Kilder. Polecam !

GODNY POLECENIA.WZBUDZA ZAUFANIE.POTRAFI WYTŁUMACZYĆ W CZYM PROBLEM. OBRAZOWO PRZEDSTAWIA METODY LECZENIA.

Byłem operowany i jestem leczony przez Tego lekarza-polecam

Byłem operowany i jestem leczony przez Tego lekarza-polecam