Lekarze Nowy Sącz

Chirurg ogólny, Lekarz rehabilitacji medycznej

Przychodnia ARTMED
LWOWSKA 240
33-300 Nowy Sącz

Jestem osobą ze znacznym stopniem niepełnosprawności, poruszam się na wózku inwalidzkim. W przychodni ARTMED u lekarza Piotra Budzyńskiego byłem 14.06.2021r. w poczekalni spędziłem 2.5 h, na prośbę żeby lekarz przyjął mnie poza kolejnością lekarz odmówił powiedział że mi się nie należy ten przywilej. Pacjenci nie mają wyznaczonych godziny przyjęcia, są tylko godziny pracy lekarza a pacjenci spędzają po kilka godzin w ciasnej poczekalni narażając się na zarażenie COVID. Zdecydowanie odradzam ...
Opinia dodana przez: Jerzy

Beata Satarow

Pediatra

Nowy Sącz

Masakra!!! Z takim brakiem kompetencji już dawno się nie spotkałem.
Brak jakiegokolwiek indywidualnego podejścia to pacjenta. Dziecko nigdy jeszcze nie chorowało (2lata) i pani pseudodoktor stwierdziła ze nie zna dziecka po czym zastosowała iniekcje leku, który powinien być podawany w warunkach szpitalnych i skierowała do szpitala.
Bardzo opryskliwa z tonem rozkazującym. zero szacunku do pacjenta.
Diagnoza - zapalenia gardła.

Oczywiście szybka konsultacja u innego pediatry, który ...

lekarz Danuta Molenda

Psychiatra

Jagiellońska 44
33-330 Nowy Sącz

Wspaniały człowiek i fachowiec. Patrzący na pacjenta w całości {dokładny wywiad o stanie zdrowia}. Miła, sympatyczna, ciepła, mająca czas, dokładna w doborze leków.

lekarz Maria Workiewicz-Kwaśniewska

Pediatra

Remedium

Witam

Mieszkam od 3 lat w Nowym Sączu i jak większość osób leczę córki u Pani doktor. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Pani doktor jest kompetentną osobą, ma podejście do dzieci. Fakt leczy antybiotykami jak jest konieczność, jak większość lekarzy.
Uważam, że jest lekarzem z powołania.
Oprócz lekarza pediatry ma prawdopodobnie specjalność pulmonologiczna.

Polecam Rodzicom i ich dzieciom tego właśnie lekarza pediatrę.

Pozdrawiam

lekarz Janusz Stettner

Ginekolog

Nowy Sącz

Nie polecam tego lekarza. Prowadził mi ciąże. Chodziłam cały czas prywatnie co dwa tygodnie. Twierdził, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Prosiłam o sprawdzanie długości szyjki to cały czas słyszałam że ciąży nie traktuje się w kategorii liczb i wręcz śmiał się ze mnie do mojego męża. Kiedy od ok 30 tygodnia zaczął boleć mnie mocno brzuch stwierdził ,że czas ciąży to kraina mlekiem i miodem płynąca. W 34 ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Joanna Krzak

ul.Młyńska 9
33-300 Nowy Sącz

Pani Doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta ,leczenie na najwyższym poziomie ,rzetelna i uparta jak się chwyci to wyleczy wszystko... Dziękuję bardzo i serdecznie polecam 😁
Opinia dodana przez: Iwona Baran

lekarz Ryszard Jonakowski

Neurolog

ul. Rokitniańczyków 10b
33-300 Nowy Sącz

Wizyta odbyła się punktualnie, doktor o wszystko szczegółowo mnie wypytywal, nie czułam się ignorowana:) zostałam zbadana i opukana, wystawiono mi skierowanie na dalsze badania i do lekarza innej specjalizacji. Z przyjemnością pojawię się znowu, tym bardziej że powyższy opis to wizyta w ramach NFZ.

dr n. med. Gabriela Brzóska-Butscher

Lekarz rodzinny

CM Batorego
Nowy Sącz Batorego 77
33-300 Nowy Sącz

Wspaniały lekarz, kompetentny, się co robi nigdy nie odmawia pomocy . Stara się zrozumieć pacjenta.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Witold Woch

Nefrolog

ul.Młyńska 9
33-300 Nowy Sącz

Polecam, w końcu jakiś lekarz wytłumaczył mi jak działa mój organizm, Tylko stosować rady.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Paweł Sowa

Psychiatra

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Długosza 22
Nowy Sącz

Zupełnie nie rozumiem nieprzychylnych komentarzy. W mojej ocenie Pan doktor jest niespotykanie ciepłym i empatycznym człowiekiem. Zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba i wysłucha ze wszystkim. A już ostatnie o co można go posądzić to brak kultury, o co został tu oskarżony. Mam wrażenie, jakbym czytała o innym lekarzu. Ja żadnych problemów z wizytami nie miałam, diagnozy były trafione a leczenie skuteczne. Będę polecać tego lekarza każdemu.
Opinia dodana przez: Pacjentka z Krk