lekarz Anna Latos

Alergolog

Ta Pani jeśli można tak ją nazwać, ma okropne podejście do pacjenta. Byłam pierwszy raz na wizycie u tej osoby i dodam także brak kultury i szacunku do człowieka. Brak pomocy, robienie z ludzi idiotów i głupie odzywki a nawet przekleństwa. Przyjmowanie pacjentów według swoich upodobań... więcej niegrzecznych myśli nie napisze! Odradzam!!!

Poszlam do pani doktor z moim dzieckiem bo tak doradzili mi znajomi ze to bardzo dobry specjalista. Potwierdza, te opinie i teraz ja polecam tego lekarza znajomym i tym ktorzy naprawde szukaja specjalisty na wysokim poziomie

Bardzo dobra lekarz pomogl mi w chrobie ktorej nie potrafili wyleczyc inni. polecam wszystkim. super dokladna i poswieca wiele czasu dla pacjenta

ja leczylam she u pani doktor rok czasu. i pomimo tego ze byly to wizyty darmowe bardzo dobrze wspominam nasza wspolprace. pani doktor jest bardzo dokladna i kompetentna

nie dbałe podejście do pacjenta, błędy w wypisywanych receptach

nie dbałe podejście do pacjenta, błędy w wypisywanych receptach

ten lekarz pomylił specjalności ja bym postulował weterynarie nie będę opisywał sprawy ale zachowanie tego lekarza jest poprostu beznadziejne

ten lekarz pomylił specjalności ja bym postulował weterynarie
nie będę opisywał sprawy ale zachowanie tego lekarza jest poprostu beznadziejne

Była to opieka w szpitalu. Lekarka podeszła poważnie do sprawy.

Była to opieka w szpitalu. Lekarka podeszła poważnie do sprawy.