lekarz Och Bataa

Bardzo skuteczny i kompetentny lekarz. Łączy nurty medycyny zachodniej i tybetańskiej w holistyczną całość. Z jednej strony empatia, z drugiej dyscyplinowanie pacjenta dają bardzo efektywne i wymierne rezultaty.

Medycyna Dalekiego Wschodu różni się diametralnie od medycyny, jaką znamy. Poszukuje bowiem PRZYCZYNY danej choroby i stara się ją usunąć zamiast leczyć jej objawy przy pomocy środków chemicznej farmacji, które mogą - mimo doraźnej ulgi - być długoterminowo b. szkodliwe lub wręcz toksyczne. To, że droga usuwania przyczyn choroby narzuca pacjentowi dyscyplinę - zmiana trybu życia, odżywiania itd - przeczyć nie podobna, jednakże toruje drogę do LECZENIA, a nie zamydlenia objawów. Wszyscy jesteśmy niewolnikami naszych ciał. Przychodzimy na świat aby działać, zaś nasz wehikuł - ciało - ma nam w ...

Wszyscy jesteśmy niewolnikami naszych ciał. Przychodzimy na świat aby działać, zaś nasz wehikuł - ciało - ma nam w tym służyć. Jak długo i w jakim stanie - zależy w wielkiej mierze od nas samych. Lekarz wskazuje jedynie drogę. Dr med Och Bataa jest gwiazdą na polskim firmamencie lekarzy. W medycynie kto leczy ten ma rację. On leczy!