Odbudowa Zebow

RTG Katowice lek. stom. Piotr Puchała

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Opinia dodana przez: Kasia
Stomatolog Warszawa lek. dent. Małgorzata Wiśniewska

Periogabinet. Stomatologia
Kopernika 6

Stomatolog Kraków lek. dent. Katarzyna Turlej

CDC CRACOW DENTAL CENTRE
ul. Rydlówka 19/LU09

Wspaniały Lekarz!! Zgłosiłam się do Pani doktor żeby odzyskać pewność siebie. Zbyt pochopnie dałam sobie usunąć zęba, miałam źle przeprowadzone leczenia kanałowe. Pani doktor na wizycie konsultacyjnej zaproponowała dwa warianty leczenia uwzględniające korony i licówki lub same korony. Podczas realizacji planu leczenia czyli od etapu 1 nazwanego przez panią dr wyprowadzeniem (leczenie wypełnień, powtórne leczenie kanałowe) przeszliśmy do etapu protetycznego korony + licówki :) mój uśmiech jest nieziemski, piękny i wogóle czuję się wspaniale w nowej odsłonie. Dodatkowo podczas etapu protetycznego obecny był również dr Tomasz Organa, który konsultował prawidłowość mojego zgryzu (nazywa się to okluzja, czy dysfunkcje). W każdym bądź razie wszystko jest w porządku. Dziękuję całemu zespołowi CDC. Gorąco polecam!!! Pełen profesjonalizm!

Opinia dodana przez: Monika
Stomatolog Gdańsk lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

DentiCo Stomatologia IMPLANTY, MIKROSKOP, ORTODONCJA
Kołobrzeska 5
80-390 Gdańsk

Znalazłem w Gdańsku dentystę z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Długo odkładałem wizytę u dentysty z obawy przed kolejnym bólem, aż znalazłem w internecie stronę Dentico. Umówiliśmy pierwszą wizytę przez e-mail, bo nie było mnie jeszcze w Polsce. Od samego początku zastałem miłą atmosferę i umówiliśmy się na kolejne wizyty. Już tego samego dnia mogliśmy zacząć, bo czekało nas sporo pracy w dość krótkim czasie. W dwa tygodnie mam już zrobione wszystkie zęby, a każdy już krzyczał o wizytę u dentysty. Wszystkie zabiegi ( leczenie kanałowe, ekstrakcje, usuwanie próchnicy i kamienia nazębnego) zostały wykonane bezboleśnie, bezstresowo i bardzo starannie. Od pierwszego do ostatniego dnia dr Jowita i cały zespół specjalistów konsekwentnie realizował założony plan krok po kroku. Na bieżąco otrzymywałem informacje jakich leków używać, jaką używać szczoteczkę. Jestem zadowolony, że zaufałem Dentico, każdy specjalista miał do mnie profesjonalne podejście, od pierwszych kroków w rejestracji, aż do opuszczenia gabinetu ostatniego dnia, nawet dostałem upominek dopasowany do mnie. Będę polecał znajomym. Dziękuję bardzo i do zobaczenia.

Opinia dodana przez: Michał
Stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

Dobrze, że się zdecydowałem. Polecam Pana Lutostańskiego i te gabinety. Czystko, elegancko i dla mnie co najważniejsze bezboleśnie i jak na Warszawskie warunki cena na prawdę przystępna. Istotne było, że lekarz poinformował mnie co i jak i dlaczego tak się dzieje, co będziemy robić i przedstawił jakie są tego koszty, wszystko czarno na białym bez dodatkowego wciskania kosztów na siłę. Jestem zadowolony z całego procesu leczenia. Dla zmotoryzowanych ciężko zaparkować, więc ja następnym razem będę metrem ( 1-2 min od metro Słodowiec ) - to tylko taka mała uwaga.

Opinia dodana przez: Łukasz

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2
45-316 Kolonia Gosławicka, Opole

bardzo miła i kompetentna Pani doktor, polecam! wyjaśniła wszystko, ząbki po zabiegach są przepiękne, równe i białe. Kilka wizyt i efekt spektakularny! Rzadko piszę opinię w internecie, ale teraz wiem, że można polecić. Jestem teraz pod stałą opieką u Pani Poręby. Dziękuję

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Stomatolog Olkusz lek. dent. Arkadiusz Żurek

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Ewelina Chwastecka
Stomatolog Katowice lek. dent. Tomasz Bigas

lek. dent. Tomasz Bigas

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
40-203 Katowice

Przez dłuższy czas poszukiwałam chirurga, który zajmie się wyrwaniem mojej ósemki (dość problematycznej). Przeglądając różne opinie w internecie trafiłam na doktora Bigasa Z Katowic , weszłm na stronę jego Kliniki i podjęłąm decyzje, bo nowoczesny sprzet też do diagnostyki i szeroki zakres usług jaki oferuja mnie przekonał całkowicie. Umówiłam się na konsultacje - bezpłatne!!!! To sie nie zdarza przecież w innych gabinetach. Uśmiechnięty i sympatyczny doktor , profesjonalista, wyrwał bezproblemowo mi zęba, wczesniej oczywiscie rtg... dla mnie to wyrwanie było dramatem wręcz - oczywiście przed , a po zabiegu śmiałam sie z siebie- oczywiście wielka zasługa dra i jego pewnej ręki i fachowości - za co ogromnie dziękuje!!!

Opinia dodana przez: alexa
Stomatolog Kraków dr n. med. Iwona Tomaszewska

Stomatologia Tomaszewska
Al. Słowackiego 58/4
Krowodrza, Kraków

Postanowiłam wystawić opinię Pani dr Tomaszewskiej, ponieważ uznałam, że warto doceniać dobrych lekarzy. Jestem osobą bardzo wymagającą, zwłaszcza jeśli chodzi o usługi medyczne. Szczególnie zwracam uwagę na poświęcony mi czas i na dokładność. W gabinecie Pani dr czuje się wyjątkowo, nie jak kolejny pacjent, poświęca mi dużo czasu, a to w jaki sposób... rzetelnie i pewnie wykonuje zabiegi sprawia, że mam do niej pełne zaufanie. Polecam!

Opinia dodana przez: Klaudia
Stomatolog Gdańsk lek. dent. Marek Markiewicz

lek. dent. Marek Markiewicz

Stomatolog, Protetyk

Noskowskiego 9/U2
80-170 Gdańsk

Leczyłem ostatnio u Pana Marka 3 zęby. Tyle się niestety nazbierało przez kilka lat niechodzenia do dentysty. Zabiegi są wykonywane profesjonalnie, rzeczowo tłumaczy metodę leczenia zębów oraz daje pacjentowi możliwość wyboru. Poza tym pacjent może zobaczyć stan swoich zębów na ekranie monitora. Leczenie kanałowe bezbolesne i stosunkowo niedrogie. Ma sympatyczne asystentki a podczas zabiegu można pooglądać filmy przyrodnicze na ekranie zamontowanym nad fotelem . Zdecydowanie polecam :)