Filtruj terminy

Okulista dziecięcy, Okulista

Spektrum
Olszewskiego 58
51-646 Wrocław

Bardzo mila, kompetentna, jesli nie jest czegos pewna, konsultuje z innymi lekarzami, wspaniale podejscie do dziecka, wykazuje niesamowita cierpkiwosc. Trafilismy do pani doktor, jak nasz synek mial niecale 3 latka, nigdzie wczesniej, nie chcial wspolpracowac ( nie jest latwym pacjentem), pani Turska podeszla do niego z niesamowita cierpliwoscia i udalo sie zdiagnozowac moje dziecko. Barzo polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Aneta Hill-Bator

Okulista dziecięcy, Okulista

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Bardzo miła pani doktor,kompetentna,polecam !

Bardzo miła pani doktor,kompetentna,polecam !

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Poszłam do Pani doktor, bo coraz gorzej widziałam. Choruję od 7 roku życia na barwnikowy zanik siatkówki. Za cenę wizyty dowiedziałam się, że nic się nie da, nie było sensu mnie leczyć za dziecka. W wieku 7 lat straciłam wzrok do tego stopnia, że miałam przed oczami tylko rozmazane barwne plamy. Kuracja trentalem w Katowicach przywróciła mi wzrok w takim stopniu, że skończyłam normalną szkołę, studia, jednak dla Pani doktor jak to ona mówiłaq to była kwestia psychiki. Poleciałam więc do Odessy z RP. Mimo, ze badano mnie na prymitywnym jak dla naszej okulistyki sprzęcie, to za 400zł przeganiali mnie po Instytucie 2 dni od 8-16 (nie stojąc w kolejkach) Powiedziano mi, że będę zdrowa. Dano mi leki tzw grasicę, która pomaga. Oprócz tego w marcu jadę tam na 10 dni na 2 zabiegi. Jednym z nich ma być jonoforeza, drugiego nie potrafię przetłumaczyć. Swoja opinią chciałam Pani doktor podziękować za to, że się nie da, ze nie ma sensu, a ja mam życie tylko jedno, chcę mieć rodzinę i chcę być szczęsliwa. Dzięki Odessie będę - dzięki Pani doktor nie!!!! Dziękuje, że zapłaciłam za wizytę, która nie trwała nawet 5 min.!!!!

Opinia dodana przez: Wioleta

Wrocławskie Centrum Okulistyczne

50-353 Wrocław

powierzyłam tej lekarce mojego półtora rocznego synka, bo miał niedrożny kanalik łzowy, i 2-krotne płukania nic nie dały. Pani doktor dokonała sondowania, w pełnej narkozie, w asyście znakomitej anestezjolog. Tłumaczyła mi wszystko co będzie z synkiem robione, byłam spokojna, i wszystko się udało. Dziecko nawet się nie zestresowało całą wizytą.

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Byłam u pani doktor na wizycie okulistycznej.Potraktowała mnie przedmiotowo;nie poinformowała o przebiegu badania,a wręcz w sposób oschły krytykowała,że nie patrzę tam gdzie trzeba ( brak informacji).Odnośnie profesjonalizmu tej pani powiem krótko ;przy badaniu wzroku mimo,iż jej powtarzałam że źle widzę w dobranych przez nią szkłach korekcyjnych-wypisała mi receptę.Nie wymagam wiele,ale profesjonalizm stawiam na pierwszym miejscu,empatia też mile widziana.Uśmiechu nie wymagam,ponieważ tej pani za uśmiech nikt nie płaci.Czy polecam tego lekarza? Nie, a wręcz stanowczo odradzam.Dodam jeszcze,że udałam się do innego okulisty i po zbadaniu wzroku przepisał mi inne szkła korekcyjne niż ta pani okulistka.

Opinia dodana przez: Kati