Okulista

Okulista Warszawa lekarz Izabella Wójcicka-Balińska

Surowieckiego 8

Bardzo nieuprzejmy okulista. To była niemiła wizyta. Nie otrzymałem informacji po które zwróciłem się do lekarza i musiałem zaraz po tej wizycie pójść do innego.
Pacjent

Okulista dziecięcy, Okulista

Gabinet okulistyczny
Hetmańska 47E
Elbląg

Panią Agnieszkę polecił mi kolega, gdy szukałam lekarza okulisty, który podjął by się zbadania oczu mojemu 11 miesięcznemu wnukowi.
Byłam niezwykle zaskoczona sposobem komunikacji Pani doktor z dzieckiem, jej cierpliwości i staranności w postawionej diagnozie.
Ponownie spotkałam się z Panią doktor gdy udałam się po pomoc ze swoją 84 letnia mamą.
Znakomity i nietuzinkowy specjalista, świetny lekarz..
Kompetencje Pani doktor, zaangażowanie, życzliwość, uprzejmość, podejście oraz wnikliwa diagnostyka są nieocenione.
Nie ...

wizyta już od 100

Przychodnia Lekarska Hygeia
ul. Bema 80
82-300 Elbląg

Do Pana doktora zgłosiłem się z dość wstydliwym dla mnie problemem, z gradówką. Zapisałem się do przychodni Hygeia na pierwszy wolny termin i trafiłem właśnie do doktora Kanclerza. Jak się okazało moja przypadłość wymagała leczenia operacyjnego. Zabieg wykonano w warunkach ambulatoryjnych. Pan doktor cierpliwie i dokładnie objaśnił mi na czym ten zabieg będzie polegał, co będzie po kolei robione. Uspokajał mnie i podtrzymywał na duchu, dzięki czemu byłem spokojniejszy.
Tak ...
Opinia dodana przez: Paweł Kotowski
Okulista Warszawa dr n. med. Nebi Sherkawey

Centrum Medyczne Wellmed Długa
Długa 27

Wspaniały, konkretny i uprzejmy lekarz. Na moje szczęście trafiłam do Pana Doktora po wcześniejszej złej diagnozie u innego lekarza. Pan Doktor dobrał odpowiednie leki, po których od razu nastąpiła poprawa. Oby więcej takich lekarzy. Bardzo polecam i będę polecać :)
Opinia dodana przez: Ania
Okulista Toruń lekarz Tomasz Łuczak

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

Polecam. Prawdziwy fachowiec. Operowałem u niego zaćmę związaną z cukrzycą. Żadnych komplikacji a do tego miła atmosfera. Polecam Grzegorz
Opinia dodana przez: Grzegorz
Okulista Lublin dr n. med. Joanna Tomaszewska

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Bardzo dobry lekarz z super podejsciem do dzieci. Pani doktor jest miłą i komunikatywną osobą. Rzetelnie wykonywane badania. Polecam
Okulista Warszawa lek. med. Aneta Bembenek

lek. med. Aneta Bembenek

Okulista, Medycyna estetyczna

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Włodarzewska 81

Pani Aneta jest miłym lekarzem, który zna się na swojej pracy. Bardzo kompetentna i otwarta osoba;) polecam:)
Okulista Warszawa lekarz Agnieszka Kordaś-Czempińska

Surowieckiego 8

Wspaniały lekarz, z ogromnym doświadczeniem, zrozumieniem dla pacjenta, potrafi słuchać. w trudnych i nagłych sytuacjach można zawsze liczyć na Panią Doktor. Nawet jeżeli ma bardzo dużo pacjentów, umówi się następnego dnia z samego rana - i co najważniejsze przyjdzie!!!
Opinia dodana przez: maria