Okulista

Okulista Warszawa lekarz Izabella Wójcicka-Balińska

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8

Bardzo nieuprzejmy okulista. To była niemiła wizyta. Nie otrzymałem informacji po które zwróciłem się do lekarza i musiałem zaraz po tej wizycie pójść do innego.
Pacjent

Okulista Warszawa dr n. med. Katarzyna Chmielewska

Centrum Okulistyki Okoland
Osowska 84 lok. U1
Praga-Południe, Warszawa

Powód wizyty - zaświadczenie do porodu. Pani doktor wystawiła błędną diagnozę - poinformowała mnie, że choruję na jaskrę i jest ona niezwykle zaawansowana (mimo że badania które zleciła nie potwierdziły choroby i nie otrzymałam żadnych szczegółowych informacji od Pani doktor). Pomimo faktu że zależało mi na porodzie naturalnym otrzymałam zaświadczenie że tylko cesarskie cięcie a po porodzie kazała mi znaleźć specjalistę który będzie mnie leczył, szybko. Wystraszona skonsultowałam się z ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
Okulista Elbląg lekarz Agnieszka Nicpoń

lekarz Agnieszka Nicpoń

Okulista dziecięcy, Okulista

Gabinet okulistyczny
Hetmańska 47E
Elbląg

Panią Agnieszkę polecił mi kolega, gdy szukałam lekarza okulisty, który podjął by się zbadania oczu mojemu 11 miesięcznemu wnukowi.
Byłam niezwykle zaskoczona sposobem komunikacji Pani doktor z dzieckiem, jej cierpliwości i staranności w postawionej diagnozie.
Ponownie spotkałam się z Panią doktor gdy udałam się po pomoc ze swoją 84 letnia mamą.
Znakomity i nietuzinkowy specjalista, świetny lekarz..
Kompetencje Pani doktor, zaangażowanie, życzliwość, uprzejmość, podejście oraz wnikliwa diagnostyka są nieocenione.
Nie ...

wizyta już od 100

Przychodnia Lekarska Hygeia
ul. Bema 80
82-300 Elbląg

Uważam że Pan Doktor jest wspaniały i bardzo dobrym fachowcem.. Bardzo miły i uczciwy , nie obiecuje wiele ale dokonuje niesamowitych rzeczy. Byłem po zabiegu zaćmy w mojej miejscowości i po roku wzrok mi się tak pogorszył że bardzo słabo widziałem i byłem załamany. Pan doktor nie obiecywał mi że będę aż tak dobrze widział. Po przeprowadzeniu operacji dziś minął już rok i cieszę się wspaniałym wzrokiem i dziękuję mu ...
Opinia dodana przez: Zygmunt
Okulista Warszawa dr n. med. Nebi Sherkawey

Centrum Medyczne Wellmed Długa
Długa 27

Wspaniały, konkretny i uprzejmy lekarz. Na moje szczęście trafiłam do Pana Doktora po wcześniejszej złej diagnozie u innego lekarza. Pan Doktor dobrał odpowiednie leki, po których od razu nastąpiła poprawa. Oby więcej takich lekarzy. Bardzo polecam i będę polecać :)
Opinia dodana przez: Ania
Okulista Toruń lekarz Tomasz Łuczak

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

Polecam. Prawdziwy fachowiec. Operowałem u niego zaćmę związaną z cukrzycą. Żadnych komplikacji a do tego miła atmosfera. Polecam Grzegorz
Opinia dodana przez: Grzegorz
Okulista Lublin dr n. med. Joanna Tomaszewska

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Bardzo dobry lekarz z super podejsciem do dzieci. Pani doktor jest miłą i komunikatywną osobą. Rzetelnie wykonywane badania. Polecam
Okulista Warszawa lek. med. Aneta Bembenek

lek. med. Aneta Bembenek

Okulista, Medycyna estetyczna

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Włodarzewska 81

Pani Aneta jest miłym lekarzem, który zna się na swojej pracy. Bardzo kompetentna i otwarta osoba;) polecam:)