Okulista

Godny polecenia lekarz. Moja córka miała problem z gradówką, najpierw jej zaczęła maleć z jednej strony a potem zaczęła rosnąć. Na szczeście dzięki odpowiedniemu leczeniu jakoś udało nam się ją zwalczyć. Poza tym ma bardzo dobre podejście do dzieci jak mało który lekarz.
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Kamilla Barchan-Kucia

OkoEkspert
ul. Zagórska 15
Kielce

Pani doktor w pełni zasługuje na pozytywną opinie. Kompetentne podejście, badanie przeprowadzone dokładnie, bez pośpiechu co uważam za ogromny plus. Dodatkowo Pani doktor to bardzo sympatyczna osoba, która zawsze powita nas z uśmiechem na twarzy :)
Opinia dodana przez: Justyna K

dr n. med. Piotr Tesla

Boguckiego 6

W 2005 roku miałem wypadek w pracy(wbiłem sobie w lewe oko nóż)nóż wszedł 1,5 cm.Miałem ogromne szczęście w nieszczęściu że wypadek był w tą noc co ostry dyżur w Klinice na Sierakowskiego i akurat lekarzem dyżurnym był dr.Piotr Tesla.Panu Tesli zawdzięczam to że mam własne oko a nie sztuczne.Naprawdę polecam wszystkim tego lekarza.Jego profesjonalizm i podejście do pacjenta jest wręcz fenomenalne.Gdybym mógł to wystawiłbym mu pomnik.Aha gdyby ktoś jeszcze szukał ...
Kielce Okulista dr n. med. Andrzej Wójcicki

dr n. med. Andrzej Wójcicki

Optyk, Okulista

Wójcicki Andrzej, dr nauk med. Spec. chorób oczu. Gabinet okulistyczny
Jurajska 10
25-640 Kielce

Super lekarz bardzo miły doradzi pomoże na każde pytanie da odpowiedź Fachowa pomoc naprawdę godny polecenia:)))
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Aleksander Rafalski

Dobrska 22a
62-700 Turek

Najpierw przeczytałam opinie bo czekała mnie wizyta u lekarza. Poszłam z duszą na ramieniu ponieważ pomyślałam że spotka mnie to co inni opisywali. Jednak zostałam pozytywnie zaskoczona miły, pozytywny człowiek, kompetentny. Na moje pytania dotyczące wady wzroku udzielał wypowiedzi wyczerpujacej. Zastanawiają mnie te negatywne opinie. Czeka mnie kolejna wizyta mam nadzieję że równie miła.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Iwona Rokita-Wala

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice

Doktor Anioł! Pani dr Iwona wykonuje swoją prace z pasją. Od pierwszej wizyty po ostatnią jest w pełni zaangażowana i empatyczna. Chętnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości pacjenta przez co zabieg (w moim przypadku usuwanie zaćmy) przebiegła miło i sprawnie. Cieszę się że trafiłam w ręce Pani dr Iwony, którą polecam wszystkim tym którzy potrzebują pomocy w zakresie okulistyki.
Opinia dodana przez: Stefania D

dr n. med. Marek Prost

Centrum Medyczne MML
Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E

Nikomu nie polecam tego Pana . Leczył mojego syna w Centrum Zdrowia Dziecka . Pierwsze operacje na oba oczka syn miał przeprowadzone gdy miał 9 miesięcy ( zaćma obu oczu ) Gdy syn miał 5 lat dowiedziałam się przez przypadek , że ma na obu oczach zaćmę wtórną ( zażądałam od okulistki na przychodni w CZD zaświadczenia o stanie zdrowia dziecka ) Wtedy wyznaczono synowi termin przyjęcia na oddział - ...

lekarz Jacek Trzyna

WSzZ

82-300 Elbląg

Byłam u doktora ze skierowaniem na HRT.Ciepły człowiek o dużej wiedzy,skierował mnie na zbieg laserowy,który sam wykonał.Teraz ciśnienie w oku mam prawidłowe,bardzo dziękuję doktorze.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Marcin Tarnowski

Okulista dziecięcy, Okulista

wcm

Chwałkowice, Opole

Byłam u tego lekarza na NFZBardzo miły lekarz, który dobrze dobrał mi okulary (wcześniej źle dobrane). Jest konkretny i nie traci czasu na zbędne przedłużanie wizyty, ale zapytany o niepokojące kwestie, dokładnie wytłumaczył. Poza tym zleca dokładniejsze badania, aby poznać pełen obraz choroby.Polecam!
Opinia dodana przez: Lil

lekarz Mariusz Budzyń

Eudomed
Szewska 12
33-100 Tarnów

Lekarza poleciła mi znajoma. Zdecydowanie przyłączam się do wszystkich dobrych opinii tutaj. Doskonały specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, przyjemna atmosfera w gabinecie ( pomimo tego, że była to wizyta na fundusz;))
Opinia dodana przez: Mimi