Filtruj terminy

Okulista Gdańsk

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm
Chałubińskiego 23
80-807 Gdańsk

Z czystym sumieniem polecam! Bardzo staranna i kompetentna osoba. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Prawdziwy lekarz z powołania. Jak tylko może proponuje terminy z NFZ, tak aby nie obciążać pacjenta dodatkowy kosztami wizyty prywatnej. Nawet, gdy jest niewielkie podejrzenie jakiegoś schorzenia, to natychmiast wysyła na dodatkowe badania, aby mieć pewność, że wszystko w porządku. Cieszę się, że trafiłem do gabinetu Pani Doktor.

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk

Bardzo miła Pani. Super specjalista. Polecam.

ul. Jana Kozietulskiego 21/5
80-156 Gdańsk

Bardzo jestem wdzięczny pani doktor za wszystkie operacje ratowania mojej odklejającej się siatkówki. Pani doktór wykazała duże zaangażowanie w opiekę mną zarówno przed zabiegiem jak i po zabiegu.Precyzyjne przekazała wszelkie informacje na temat zabiegu i tego co może być później. Pomimo iż zabieg był bardzo trudny,przy takim lekarzu człowiek nie odczuwa strachu i obawy Dziękuję!.Wszystkim będę polecać panią doktor. Pozdrawiam Adam Lewandowski (chrapiący na stole (:
Opinia dodana przez: adam

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Godny polecenia Lekarz. Świetne podejście do pacjenta, dobrze wyjaśnione wszystkie zagadnienia. Z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Jagoda

Centrum Medyczne LUX MED
al. Zwycięstwa 49
80-309 Gdańsk

bardzo polecam. po raz pierwszy miałam tak dokładnie zbadany wzrok!! okulary super dobrane POLECAM. lekarka naprawdę kompetentna a do tego bardzo miła
Opinia dodana przez: gonia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ulica Kołobrzeska 39F
80-391 Gdańsk

Najlepsza doktor na świecie! Wspaniały okulista, nad wyraz kompetentna! zdecydowanie polecam

Gabinet Vision Express
Podwale Grodzkie 8
80-895 Gdańsk

Kompetentna, dokładnie bada, bardzo uprzejma i zrozumiale tłumaczy chorobę. Uważam, że jest godna polecenia.

pl. Wałowy 3
80-821 Gdańsk

Polecam serdecznie tego lekarza. Zajmował się leczeniem mojej jaskry. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, nie traktuje go jak klienta.
Opinia dodana przez: Ala

gen. de Gaulle'a 8
80-215 Gdańsk

Dla mnie to był cud ze trafiłam do Pani doktor jestem wdzięczna za wszystko bo moje oczy potrzebowały natychmiastowej operacji dziekuje z całego serca

Swissmed
Wileńska 44
84-110 Gdańsk

Jestem zachwycony podejściem dr. Gołębiewskiej do pacjeta. Jest tak wiarygodna, mila i ciepla osoba, ze polecam ja kazdym znajomym i rodzinie. Najlepszy okulista u jakiego kiedykolwiek bylem. Jedyne zastrzezenie to czas oczekiwania w kolejce przed jej wizytami. Lekarz godny polecenia.

Okuliści w Gdańsku