Filtruj terminy

Okulista Gdańsk

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk

Lekarz godny zaufania, wspaniały specjalista, a przy tym miła,sympatyczna, pełna empatii. Z całą odpowiedzialnością polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Luiza

Partyzantów 72
80-230 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz z tz. powołania ,wysokie kompetencjie a do tego lubi swoich pacjentów i swój zawód.Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Halina

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk

Odwiedziłam nową poradnie w Gdyni. Obsłudze lekarskiej i pomocniczej nic nie można zarzucić ale dało się odczuć iż jest to nowy obiekt bo rejestratorki biegały między piętrami a pielęgniarki nie ukrywały zagubienia. Mimo to ilość urządzeń medycznych i zaangażowanie lekarza w moje problemy okulistyczne utwierdziło moją pozytywną opinię o Lagunie.

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm
Chałubińskiego 23
80-807 Gdańsk

znalazłam tyle pozytywnym opini , że chciałabym trafić do dr Michalskiej prywatnie bo potrzebuję pilnej konsultacji.Może ktoś wie czy dr .ma prywatna praktykę.Byłabym wdzięczna za podpowiedź.Mój email kaczorki4@wp.pl
Opinia dodana przez: jagoda

ulica Opata Jacka Rybińskiego 8
80-637 Gdańsk

Zdecydowanie polecam, fachowość pod każdym względem, idealnie dobrane szkła
po wizycie, co nie można powiedzieć o wizycie w innym gabinecie.
Opinia dodana przez: Endrju

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Gdańsk-Południe"
ulica Jeleniogórska 3
80-180 Gdańsk

Pan doktor poświęcił mi około 5 minut na badanie wzroku. Przepisał receptę na 2 pary okularów, do bliży oraz do dali. Całe szczęście przy zamawianiu okularów poddałem się ponownemu badaniu wzroku w salonie optycznym. Moje zdziwienie było wielkie gdy okazało się, że Pan Doktor "nie trafił" z doborem żadnego ze szkieł (czyli 4 !) i "przeoczył" mój astygmatyzm. Gdybym zaufał jego diagnozie, posiadał bym aktualnie 2 pary bezużytecznych okularów, deficyt ...
Opinia dodana przez: Maciej

Bohaterów Getta Warszawskiego 13 lok. 2
80-230 Gdańsk

po błędnej diagnozie straciłam masę pieniędzi na niewłąściwe leczenie, musiałam zrezygnować z pracy w wyniku pogarszającego się stanu zdrowia i mślę o skierowaniu sprawy na drogę sądową.
kk

ul. Ignacego Paderewskiego 11
80-169 Gdańsk

Jak tylko chwilę porozmawiałem wiedziałem, że trafiłem do świetnego fachowca. Byłem spokojny o dobór okularów i mój wzrok. Pani doktor była cierpliwa jak anioł mimo, że byłem z żoną, czwórką moich dzieci i wszyscy mieliśmy badany wzrok. Mam pełne zaufanie do Pani doktor jest uczciwa i pasjonuje się okulistyką. To gwarancja dobrze dobranych okularów i zdrowych oczu.
Opinia dodana przez: Leszek

Katarzyna Kreft

Okulista dziecięcy, Okulista

Subisława 24 (Endomed)
Gdańsk

Bardzo dobry lekarz, rzeczowo udzieliła informacji i dała wyraźne zalecenia, u dziecka nastąpiła poprawa bardzo dużej wady wzroku, korzystam od 3 lat, polecam.

Wyczółkowskiego 63
80-147 Gdańsk

Pod kontrolą Pani Profesor jest cała moja rodzina. Znajomi ktorym polecilam profesor tez byli zadowoleni z leczenia. Pani Profesor jest wysokiej klasy specjalistom. Bardzo rzetelnie bada, tlumaczy sluzac pacjentowi swoja wiedza.

polecam
Urszula