Filtruj terminy

dr Małgorzata Michalska

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm
Chałubińskiego 23
80-807 Gdańsk

Lekarz budzący zaufanie , kompetentny, konkretny. Badanie poparte opisem schorzenia, oraz propozycją leczenia , którą mnie satysfakcjonuje już kilka miesięcy.

lekarz Piotr Półjanowski

Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Gdańsk-Południe"
ulica Jeleniogórska 3
80-180 Gdańsk

Pan doktor poświęcił mi około 5 minut na badanie wzroku. Przepisał receptę na 2 pary okularów, do bliży oraz do dali. Całe szczęście przy zamawianiu okularów poddałem się ponownemu badaniu wzroku w salonie optycznym. Moje zdziwienie było wielkie gdy okazało się, że Pan Doktor "nie trafił" z doborem żadnego ze szkieł (czyli 4 !) i "przeoczył" mój astygmatyzm. Gdybym zaufał jego diagnozie, posiadał bym aktualnie 2 pary bezużytecznych okularów, deficyt ...
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Cezary Ciechanowski

Centrum Medycyny Rodzinnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
ulica Dębinki 7
80-211 Gdańsk

Absolutnie nie polecam facet arogancki i cyniczny , wizyta 30 sekund umiem czytać ? Tak. To znaczy ze zdrowy . Pomijam oczywiście ze się spóźnił . Potem okazało się ze robi to nagminnie a potem nadrabia . Żadnej diagnostyki
Opinia dodana przez: Dawid

dr Katarzyna Górska-Butowska

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm
Chałubińskiego 23
80-807 Gdańsk

Z czystym sumieniem polecam! Bardzo staranna i kompetentna osoba. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Prawdziwy lekarz z powołania. Jak tylko może proponuje terminy z NFZ, tak aby nie obciążać pacjenta dodatkowy kosztami wizyty prywatnej. Nawet, gdy jest niewielkie podejrzenie jakiegoś schorzenia, to natychmiast wysyła na dodatkowe badania, aby mieć pewność, że wszystko w porządku. Cieszę się, że trafiłem do gabinetu Pani Doktor.

lekarz Ewa Kościelna

Okulista

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk

Bardzo miła Pani. Super specjalista. Polecam.

lekarz Joanna Murawska

ul. Jana Kozietulskiego 21/5
80-156 Gdańsk

Bardzo jestem wdzięczny pani doktor za wszystkie operacje ratowania mojej odklejającej się siatkówki. Pani doktór wykazała duże zaangażowanie w opiekę mną zarówno przed zabiegiem jak i po zabiegu.Precyzyjne przekazała wszelkie informacje na temat zabiegu i tego co może być później. Pomimo iż zabieg był bardzo trudny,przy takim lekarzu człowiek nie odczuwa strachu i obawy Dziękuję!.Wszystkim będę polecać panią doktor. Pozdrawiam Adam Lewandowski (chrapiący na stole (:
Opinia dodana przez: adam

dr Agnieszka Panasik

Okulista

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk

Lekarz godny zaufania, wspaniały specjalista, a przy tym miła,sympatyczna, pełna empatii. Z całą odpowiedzialnością polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Luiza

dr hab. n. med. Barbara Iwaszkiewicz-Bilikiewicz

Bohaterów Getta Warszawskiego 13 lok. 2
80-230 Gdańsk

po błędnej diagnozie straciłam masę pieniędzi na niewłąściwe leczenie, musiałam zrezygnować z pracy w wyniku pogarszającego się stanu zdrowia i mślę o skierowaniu sprawy na drogę sądową.
kk

lekarz Ewa Krzyżanek

NZOZ CM KARDIORYTM
Mariana Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

Pani doktor przyjęła mnie dziś na SOR-ze jako lekarz dyżurny. Miła, sympatyczna, przeprowadziła dokładne badanie oka, omówiła stan chorobowy, zapisała leki oraz podała sposób stosowania. Już po dwóch dawkach poczułem znaczne polepszenie komfortu oka.

lekarz Iwona Antkowiak

PORADNIA W GDAŃSKU
AL. ZWYCIĘSTWA 30
80-219 Gdańsk

Arogancka,nieuprzejma, nie lubiąca ludzi, zero empatii.Nie polecam zdecydowanie.W przypadku nagłego zaniewidzenia nie zgodziła się przyjąć pacjenta poza kolejnością, odmówiła też przyjęcia odpłatnie.Strzeż nas panie Boże przed takimi przedstawicielami służby zdrowia.

Okuliści w Gdańsku