Filtruj terminy

lekarz Tamara Borowska

NZOZ Medicus
ulica Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

Chciałbym dać wyważony, ale wiarygodny wpis pozytywny. Byłem 2 razy, przyznaję średnią arytmetyczną przy założeniu, że nie jestem ekspertem w branży. Nie mam, porównania z innymi okulistami, ale trafiłem tu z polecenia osoby, którą uznaje za autorytet w dziedzinie. Wizyta była merytoryczna, z otwartością na inne obszary, dobry wywiad i wskazania do zainteresowania się powiązanymi kwestiami. Poczułem się "zaopiekowany", nie: "odfajkowany", a to liczy się w tym bezdusznym tzw. systemie ...
Opinia dodana przez: marek

lek. med. Zinaida Górska

Gabinet Vision Express
Lipowa 1
44-100 Gliwice

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Jako jedyna postawiła prawidłową diagnozę w moim przypadku i wszystko dokładnie mi wytłumaczyła. Godna polecenia!!!

lekarz Lucyna Zdanowicz

Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej
ul.Zwycięstwa 14/73
44-100 Gliwice

Super okulista - pełna profesjonalistka.

lekarz Anna Wieczerska-Dec

ulica Czwartaków 2/23
44-121 Gliwice

Wspaniała lekarka. Uratowała wzrok mojej mamie, która wcześniej leczyła się u profesorów a oni nie dawali jej szans na poprawę wzroku a wręcz dawali do zrozumienia że go straci. Pani doktor Wieczerska-Dec, natychmiast postawiła trafną diagnozę, zmieniła lekarstwa, następnie przeprowadziła operację. Mama widzi i to widzi o wiele,wiele lepiej. Bardzo miła, sympatyczna i kontaktowa osoba. Polecam tą Panią w 100%, pełen profesjonalizm, dla Niej ta praca to pasja.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Mariola Bawer

Ziemięcicka 21
44-110 Czechowice, Gliwice

Rewelacyjny specjalista. Polecam. Leczę się u Pani doktor od kilkunastu lat i mój wzrok poprawił się znacznie. Z +4.5 na jednym oku mam obecnie +0.5.

Magdalena Foit

Okulista, Okulista dziecięcy

ulica Gruszczyńskiego 3/74
44-100 Gliwice

Byłam u Pani doktor z dwuletnią córką doktor już trzykrotnie . Świetne podejście do dzieci i do rodzica. Rzeczowo tłumaczone, osoba życzliwa, uprzejma, wyrozumiała i bardzo sympatyczna.
Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Roksana

lekarz Małgorzata Calów-Pasternak

Zwycięstwa 5
44100 Gliwice

Leczę się u Pani doktor od trzech lat. Do dziś mogłabym polecić ją każdemu pacjentowi, który szuka bardzo dobrego lekarza okulistę. Niestety po dzisiejszej wizycie stwierdzam,że Pani doktor chyba się - brzydko mówiąc - wypaliła. Dziękuję Pani Doktor za dotychczasowe leczenie, jednakże jedna wizyta i potraktowanie pacjenta tak jak mnie Pani dziś potraktowała pozostawia co najmniej niesmak.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Sławomir Bolek

Szpital Wielospecjalistyczny w Gliwicach
Tadeusza Kościuszki 1
44-100 Gliwice

Wybitny okulista, uratował moje oko w którym miałem hipotonię jako powikłanie po innym zabiegu u innego lekarza.
Po kilku miesiącach niemal ślepego oka znowu widzę na nie wyraźnie.
Pan doktor wykonał u mnie witrektomię z podaniem gazu w szpitalu na Energetyków 44 w Rybniku.
Panie doktorze bardzo Panu dziękuję, anonimowo bo pacjentów zapewne Pan ma tyle ,że trudno ich zapamiętać.
Wdzięczny pacjent , któremu przywrócił Pan radość z życia
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Bożena Kobierecka

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Bardzo rzeczowa i konkretna okulistka, posiadajaca duża wiedzę nie tylko z dziedziny okulistyki, lecz również chorób istniejących w organizmie a mających wpływ na stan oczu. Okulistka warta polecenia

Andrzej Wróbel

Gliwice

Rzeczowy, wrażliwy, kompetentny lekarz, cudowny człowiek. Podejście do pacjenta oraz trafność diagnoz i podjętych decyzji uratowały wzrok zapewne wielu osobom. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: paul

Okuliści w Gliwicach