Filtruj terminy

Okulista Gliwice

dr n. med. Krystyna Tarnowska

Zwycięstwa 41 lok. 1
44-100 Gliwice

Absolutnie nie polecam dr Tarnowskiej. Przyjmuje pacjentów w NYCZ OPTYK przy ul. Zwycięstwa.

Z całym szacunkiem, ale pani doktor jest już starą kobietą i powinna ustąpić miejsca młodszym lekarzom, ze świeżym spojrzeniem i zapałem.
Wizyty u pani Tarnowskiej trwają min. 40 minut, podczas których człowiek nie dowiaduje się niczego.

W moim przypadku pani doktor nie potrafiła sobie przypomnieć nazwy leku i ostatecznie mi go nie przepisała !!!

Marek Rzendkowski

NZOZ PRYZMAT-OKULISTYKA
Gliwice ul.Tarnogórska 70/1
44-100 Szobiszowice, Gliwice

Świetny specjalista.Godny polecenia.Darzę Pana Doktora pełnym zaufaniem.leczę się u Pana Doktora kilka lat.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Monika Jara-Wieczorek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRYZMAT-OKULISTYKA
ul. Tarnogórska 71
44-100 Gliwice

Wspaniała lekarka, profesjonalnie, kompleksowo i szczegółowo bada oraz wyjaśnia. Świetne podejście do dzieci zarówno nastolatek, jak i ruchliwych, dociekliwych oraz opornych młodszych. Bardzo uprzejma, a zarazem konkretna. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Beata Adamus-Sitkiewicz

Radan - Med Sp. z o. o. Zakład Lecznictwa
ulica Basztowa 3
44-164 Gliwice

Pani doktor jest lekarzem z powołania. Posiada odpowiednie podejście zarówno do dorosłego, jak i małego pacjenta. Dla mnie jako rodzica ważne jest by lekarz posługiwał się nie tylko specjalistycznymi określeniami, ale również posiadał umiejętność wytłumaczenia obecnego stanu zdrowia dziecka w sposób jak najbardziej przystępny. Pani doktor pomogła nam wyleczyć oko niemowlaka, dzięki czemu ominął nas pobyt w szpitalu.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Małgorzata Rudawiec

Okulista

Poradnia Lekarzy Specjalistów ZDAN-MED Sp. z o.o.
Norberta Barlickiego 10
44-100 Gliwice

Jestem jej wieloletnią pacjentką i moim zdaniem najlepsza okulistka do której chodziłam!
Bardzo miła i uprzejma.

lekarz Jolanta Woźnica

Jana Pawła II 14e lok. 2
44-100 Gliwice

Świetny specjalista i dobry człowiek. Studentka Akademii Medycznej w Warszawie, lekarka "starej daty", dla której nie liczył się kontrakt z NFZ ale pacjent. Niestety, od 8 lat nie żyje.
Opinia dodana przez: K

dr n. med. Wojciech Rokicki

Żabińskiego
Stare Gliwice, Gliwice

Fachowiec w pełni tego słowa znaczeniu,kompleksowe badania i diagnoza na miejscu,podczas wizyty.Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Piotrulek

lekarz Grażyna Mróz-Semeniuk

Okulista

GZLS w Gliwicach Fundacji "Unia Bracka"
ulica Bojkowska 20
44-100 Gliwice

Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor nieuprzejma, pomimo braku zgody klienta na dodatkowe i niewymagane badanie medycyny pracy powiedziała że nie da zgody na pracę bez badania. Pierwszy raz zakrapiane oczy na badaniach do pracy.

lekarz Karolina Grochowicz

Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEMEZIS"
Zwycięstwa 61

Okuliści w Gliwicach