Filtruj terminy

Okulista Katowice

ulica Wyszyńskiego 30/4
40-005 Katowice

Cudowna osoba. Empatyczna, kompetentna .Lekarz godny polecenia. Po kilku wizytach u innych okulistów, po których nabawiłam się traumy, Pani doktor wytłumaczyła, uspokoiła i wyleczyła. Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Jolanta

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach
Szopienicka 65
40-431 Katowice

Bardzo miła i uprzejma. Dobrze zna swoją specjalność. Mimo niezwykłej urody nie jest zarozumiała. Każdego pacjenta traktuje niezwykle życzliwie.
Opinia dodana przez: Tadeusz

Przychodnia EMC Silesia
ulica Morawa 31
40-353 Katowice

Jest lekarzem sumiennym-rzetelnym,posia-
dającym dużą wiedzę w zakresie okulistyki
a w dodatku jest bardzo uprzejmą osobą.
Opinia dodana przez: Edward

ulica Uniwersytecka 12/99
40-007 Katowice

Pani dr bardzo miła i kompetenta, nigdy, żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu na badanie, czuć że jest się u profesjonalisty
Opinia dodana przez: Beata

Centrum Medyczne Angelius Provita
Fabryczna 13d
40-611 Katowice

Pani Doktor Stępień to Wyjątkowy Lekarz,Bardzo Dobry Człowiek.Moim zdaniem to Najlepszy z Okulistów Fachowiec .Pani Doktor Uratowała mi jedyne oko widzące,spokojnie Wytłumaczyła mi na czym będzie polegała operacja,Pani Doktor przygotowała mnie do zabiegu ,na bloku operacyjnym Podeszła do mnie podtrzymała na duchu,Naprawdę Rewelacja,zabieg zakończył się Ogromnym sukcesem czego efektem jest że jestem osobą samodzielną,pracującą i widzącą.Indywidualny Plan działania oraz program farmakoterapii jaki Pani Doktor wdrożyła w moje leczenie cały czas ...
Opinia dodana przez: Dorota

Ułańska 7
40881 Katowice

Pani doktor to wybitna specjalistka z niezrównanymi umiejętnościami i świetnym podejściem do pacjenta.
Na Oddzialu Okulistyki Doroslych w Uniwesyteckim Centum Klinicznym w Katowicach zgłosiłam się z ostrym atakiem jaskry po nieudanej operacji w innej klinice. Sytuacja była beznadziejna ponieważ zupełnie straciłam wzrok w jednym oku.
Mimo fatalnych rokowań, Pani Machalska podjęła się tej niezwykle trudnej operacji. Dzięki jej staraniom, wiedzy i fenomenalnym umiejętnościom odzyskałam wzrok!
To chyba najlepszy dowód jej ...
Opinia dodana przez: Danuta

Aleja Korfantego 58
40-137 Katowice

BARDZO DZIĘKUJĘ za to widzę znowu jak barwny jest świat,ręce doktora to skarb z którego mogą korzystać pacjenci ze wspaniałymi efektami
Opinia dodana przez: Gabriela

Katowice

Pierwsza wizyta u Pana Radoslawa i mialem dwie opcje leczenia drastyczna i mniej drastyczna po rozmowie i doradzeniu wybralem pierwszą opcje☺mysle ze bedzie ok ale to dopiero dowiem sie na wizycie kontrolnej.Ogolnie pełny profesjonalizm i podejscie do pacjenta.polecam
Opinia dodana przez: Michał

Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice

bardzo polecam! Pani doktor wydaję się być bardzo kompetentna, odpowiada cierpliwie na pytania i w miarę tłumaczy wszelkie wątpliwości, mnie to wystarczy.

Prywatne Centrum Medyczne NZOZ
ulica Kotlarza 6
40-139 Katowice

Miałam Przyjemność i Ogromny Zaszczyt poznać Zacną Panią Doktor Agnieszkę Papierniak Pani Doktor jest Fachowcem Wysokiej Klasy oraz Kultury Osobistej.Pani Doktor Jest Bardzo Dobrym Człowiekiem podchodzącym do każdego pacjenta z wielką uwagą i troską.Pani Doktor podjęła się bardzo skomplikowanej operacji czego powodem była odwarstwiona siatkówka w jednym widzącym oku .Pani Doktor to Lekarz z powołania Bardzo skrupulatnie Podchodzi do problemu,w 100%Poświęca czas pacjentowi.Pani Doktor Jest Bardzo kompetentna,Życzliwa zaangażowana w proces ...
Opinia dodana przez: Dorota

Okuliści w Katowicach