Filtruj terminy

Okulista Katowice

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Bardzo serdeczne podziękowanie składam Panu Docentowi za uratowanie mojego lewego oka Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem oraz prawdziwym człowiekiem dla chorych, raz jeszcze Panu dziękuję za pomyślną operację - pacjent H. Copik

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

W 2011 r. Pani Doktor przeprowadziła u mnie operację opasania gałki ocznej (odwarstwienie siatkówki - nietypowe jak na mój młody wiek).
Do dziś odwiedzam Ją na wizytach kontrolnych, mimo że mieszkam w Warszawie i mam dostęp do wielu specjalistów, ale u Pani Doktor badanie jest przeprowadzane dokładnie, uważnie i bez pośpiechu - czuję, że jestem w dobrych rękach.
Rzeczowa, sympatyczna, konkretna, dobrze tłumaczy zawiłości terminologii okulistycznej,
w razie potrzeby ...
Opinia dodana przez: Marta

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Świetny lekarz i sympatyczna osoba, która dba o pacjenta. U pani dr leczę się od około 6 lat i jestem bardzo zadowolony. Oprócz mnie do przychodni uczęszcza także moja żona i syn i także oni są zadowoleni z kompetencji pani dr i jej indywidualnego podejscia do pacjenta. Pani dr pamięta doskonale kazdą poprzednią wizytę nawet jeśli taka miała miejsce kilka miesięcy wstecz, słucha pacjenta, tłumaczy problem oraz stara się pomóc. ...

Barbary 21
40-043 Katowice

Pani doktor uprzejma kompetentna dokładnie bada przeprowadza wywiad. Tłumaczy przebieg choroby i leczenia. Skuteczna diagnoza. Opinia przydatna u specjalisty w szpitalu na Ceglanej. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.
Opinia dodana przez: Ewa

oko med
łabędziowa 8 /11
Katowice

Podejście Pani doktor do małego pacjenta jest rewelacyjne. Córka lat 3 została tak zagadana i wciągnięta w badanie przez zabawę, że się nie zorientowała kiedy było zrobione :-) teraz się pyta czy idziemy do pani doktor z fotelem windą :)

alergomed
katowice ul żelazna1

Witam,
chciałabym tylko potwiedzic to, co piszą wszystkie osoby z pozytywną opinią na temat dr Jochan.
To jeden z naprawdę nielicznych lekarzy z powołania; do tego przemiły,przesympatyczny człowiek, który juz przy pierwszej wizycie sprawia, że czujesz się wyjątkowo; jakbyś był jednym jedynym pacjentem Pani Doktor.Miałąm ogromny problem, od kilku lat nic nie widzę na jedno oko z powodu ucisku guza oczodołu na nerw wzrokowy;z tym się nawet jakos pogodziłam. Niestety ...
Opinia dodana przez: Karina

specjalistyczna praktyka lekarska
Panewnicka 29/1
40-730 Katowice

Osoba urzekająca, genialna jeśli chodzi o wiedzę. Piękna kobieta, a przy tym bardzo skromna - przykład dla wszystkich lekarzy jak powinien wyglądać i pracować profesjonalista.
Dzięki pani Profesor znowu wyglądam dobrze :) (operacja zeza w niewidzącym oku, które uciekało przez jaskrę). Pani Profesor operowała mi oko przywracając mnie do życia towarzyskiego - niestety ludzie nie rozumieją, że oko komuś ucieka, oceniają wygląd.

Jestem bardzo wdzięczny za czas ...
Opinia dodana przez: Michał

Sobańskiego 81c
40-685 Katowice

BARDZO SYMPATYCZNA,CIEPLA I PROFESJONALNA W KONTAKCIE PACJENT-LEKARZ.DOKĄD NIE BYŁA PEWNA P. DOKTOR, ŻE ZROZUMIAŁAM WYJAŚNIENIA DOTYCZĄCE POWODÓW UCIĄŻLIWEGO LECZENIA NIE UWAŻAŁA WIZYTY U NIEJ ZA ZAKOŃCZONĄ.ZRESZTĄ JESTEM JEJ BARDZO WDZIĘCZNA,BO DZIĘKI NIEJ URATOWAŁAM SIE PRZED GROŻNYMI SKUTKAMI MEJ CHOROBY.

NZOZ CENTRUM STOMATOLOGII RODZINNEJ "ZDROWIDENT" s.c. Magdalena Kwiatek-Stańczyk, Sławomir Zaremba
Grabowa 2
40-172 Katowice

Wspaniały człowiek, godny polecenia, specjalista. Wyjątkowe podejście do pacjenta, "bez nadęcia" ;) . Po zabiegach na zaćmę na dwoje oczu, przywrócił mi komfort widzenia. Gdy inny lekarz stwierdził, że już nic nie da się zrobić z narastającą tkanką, Pan dr zrobił z tym porządek od ręki.
Z serdecznymi pozdrowieniami, bardzo wdzięczna pacjentka z Lęborka.
Opinia dodana przez: Bożena

Wojewodzka przychodnia specjalistyczna

40-038 Katowice

Po pierwszej wizycie - wow, super lekarz, zna się na rzeczy. Po kilku miesiącach jednak okazuje się, że mam źle dobrane okulary, boli mnie regularnie przez to głowa i po prostu źle widzę (o czym uprzedzało 2 innych lekarzy, ale zaufałam pani doktor). W przychodni (państwowej niestety) terminy na miesiąc/dwa do przodu, ale zgodnie z poradą recepcjonistki podchodzę do gabinetu pani doktor. Niestety, kazała mi czekać 20 minut, tylko po ...

Okuliści w Katowicach