Filtruj terminy

Okulista Katowice

Katowice

REWELACYJNY LEKARZ. Gorąco polecam. Uratowała mi oczy, przywróciła szanse na normalne życie. DZIĘKUJE!
Opinia dodana przez: Adam

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice

Pani dr Ewa Mielniczuk- to niewątpliwie wybitna specjalistka-praktyk w dziedzinie leczenia jaskry- chyba pod tym względem stanowi na Śląsku elitę lekarzy w tym zakresie. Wielka wiedza, fachowość, doświadczenie, przy tym wysoka kultura osobista. Pracuje na ten moment, niestety tylko Klinice na Ceglanej, dlatego z tego powodu ma ograniczone możliwości poświęcenia pacjentowi więcej czasu i wytłumaczenia mu zawiłości choroby- ale to nie jej wina tylko systemu w Polsce i chyba wina ...
Opinia dodana przez: K.

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice

Leczyłam się u Okulisty 4 lata ,przez tyle lat przepisal mi tylko rutinoskorbin i wapno.Moje oko się pogarszało jak widzial ze juz nie moze wyciągnąc kasy ,podziekowal mi za leczenie .Oficjalnie i powiedzial Tu juz sie nie da nic zrobić .Byłam u drugiego lekarza w zorach gdzie pracuje w klinice w Katowicach ,przy takim badaniu gdzie pan doktor mial rentgena w oczach identycznie mi powiedzial co moj pierwszy okulista.Trafilam na ...
Opinia dodana przez: Anna

alergomed
katowice ul żelazna1
Katowice

Lecze się u p.dr Wiśniewskiej od 2011 r.jestem zadowolona , poniewaz w sposob zrozumialy wyjasnia postęp choroby i przyczyny postepujących zmian.Wkrótce czeka mnie zabieg usunięcia zaćmy .Wierzę ,ze odbędzie się bez komplikacji.
Opinia dodana przez: Jadwiga

NZOZ EuroMedic

40-555 Katowice

Rzeczowy, jestem po 1 wizycie, pan doktor może i nie uśmiecha się i nie rzuca dowcipami, ale nie o to chodzi,jest uprzejmy i fachowy, do tej pory nikt nie zrobił na mnie takiego wrażenia swoją wiedzą i podejściem ,polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

NZOZ PANOPTIKUM
Boczna 2/5
40-593 Katowice

Świetna lekarka, leczę się u niej już kilka dobrych lat, bardzo uprzejma i z ogromna wiedzą, polecam też tym którzy mają większe problemy ze wzrokiem niż tylko krótkowzroczność.
Opinia dodana przez: B.

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Szanowny i Drogi Panie Doktorze chcę tą drogą podziękować Panu Doktorowi za wspaniale przeprowadzoną operację mojego oka.Chcę wyrazić moje najwyższe uznanie i szacunek dla profesjonalizmu doświadczenia medycznego, za ciepło i taki ludzki, koleżeński stosunek do mojej skromnej osoby, emerytowanego Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych w Giżycku. Pan Doktor doskonale zna swoją wartość, zaangażowanie zawodowe, osiągnięcia w tej wyjątkowej dyscyplinie medycznej.My pacjenci chcemy to podkreślić z całą wyrazistością!
Z okazji Świąt Bożego ...
Opinia dodana przez: W.Macicki

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Byłam już u wielu okulistów i proszę uwierzyć że Pani doktor jest najlepsza. Jest lekarzem z powołania, cierpliwa, posiada ogromną wiedze i na prawdę chce pomóc. Na prawdę warto wybrać Panią doktor.
Opinia dodana przez: Angelika
Okulista Katowice lek. med. Piotr Jaworski

lek. med. Piotr Jaworski

Okulista

wizyta już od 100

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia
Opinia dodana przez: Kasia

samodzielny publiczny szpital kliniczny nr.5

40-952 Katowice

Dziś byłam u pani doktor z synem. Jestem pod wielkim wrażeniem zarówno podejście do dziecka jak i kompetencje są na najwyższym poziomie. Szczerze polecam.Szkoda tylko ,że muszę jechać aż do Katowic.
Mirella

Okuliści w Katowicach