Filtruj terminy

Okulista Katowice

alergomed
katowice ul żelazna1
Katowice

Lecze się u p.dr Wiśniewskiej od 2011 r.jestem zadowolona , poniewaz w sposob zrozumialy wyjasnia postęp choroby i przyczyny postepujących zmian.Wkrótce czeka mnie zabieg usunięcia zaćmy .Wierzę ,ze odbędzie się bez komplikacji.
Opinia dodana przez: Jadwiga

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice

Adam Cywinski to góru polskiej okulistyki,nie ma w tym ani grama przesady,nie tułajcie sie po innych klinikach,bo marnujecie czas -dokładnie tak było w moim przypadku,facet o ogromnej wiedzy,wie co robic,a avastin do wnetrza oka podaje tak,ze az sie chce tego...tym bardziej ze celnie trafia i efekty sa przecudne,nawet o takich nie marzyłam,mam dopiero 33 lata,ale swoja sciezke po okulistach juz wydeptałam,nie wazne gdzie mieszkacie poswieccie czas i troche kasy,a gwarantuje ...
Opinia dodana przez: jadwiga

NZOZ EuroMedic

40-555 Katowice

Rzeczowy, jestem po 1 wizycie, pan doktor może i nie uśmiecha się i nie rzuca dowcipami, ale nie o to chodzi,jest uprzejmy i fachowy, do tej pory nikt nie zrobił na mnie takiego wrażenia swoją wiedzą i podejściem ,polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

NZOZ PANOPTIKUM
Boczna 2/5
40-593 Katowice

Świetna lekarka, leczę się u niej już kilka dobrych lat, bardzo uprzejma i z ogromna wiedzą, polecam też tym którzy mają większe problemy ze wzrokiem niż tylko krótkowzroczność.
Opinia dodana przez: B.

40-851 Katowice

Szanowny i Drogi Panie Doktorze chcę tą drogą podziękować Panu Doktorowi za wspaniale przeprowadzoną operację mojego oka.Chcę wyrazić moje najwyższe uznanie i szacunek dla profesjonalizmu doświadczenia medycznego, za ciepło i taki ludzki, koleżeński stosunek do mojej skromnej osoby, emerytowanego Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych w Giżycku. Pan Doktor doskonale zna swoją wartość, zaangażowanie zawodowe, osiągnięcia w tej wyjątkowej dyscyplinie medycznej.My pacjenci chcemy to podkreślić z całą wyrazistością!
Z okazji Świąt Bożego ...
Opinia dodana przez: W.Macicki

40-851 Katowice

Byłam już u wielu okulistów i proszę uwierzyć że Pani doktor jest najlepsza. Jest lekarzem z powołania, cierpliwa, posiada ogromną wiedze i na prawdę chce pomóc. Na prawdę warto wybrać Panią doktor.
Opinia dodana przez: Angelika

samodzielny publiczny szpital kliniczny nr.5

40-952 Katowice

Dziś byłam u pani doktor z synem. Jestem pod wielkim wrażeniem zarówno podejście do dziecka jak i kompetencje są na najwyższym poziomie. Szczerze polecam.Szkoda tylko ,że muszę jechać aż do Katowic.
Mirella

40-851 Katowice

Nie polecam.Dwie próby usunięcia gradówki i wszystkie nieudane.Kupę pieniędzy rozeszło się bez zamierzonego celu.
Opinia dodana przez: Łukasz

ulica Odrodzenia 5
40-622 Katowice

Nie dla mnie.Od lekarza u którego zostawiam Co kilka miesięcy większe pieniądze niż u innych wymagam kompetencji, jednej linii leczenia,uprzejmosci do mnie i dziecka,rzetelnego leczenia,pamieci do pacjentow,konkretnej godziny wizyty i możliwości uzyskania informacji o moim dziecku dla innych specjalistow do konsultacji.Tego zabrakło
Tego czego nie oczekuje to podejścia rodem PRL, umawiania wszystkich na jedną godzinę, chaosu, obcesowego podejścia do dzieci i rodziców, anegdot o stanie kultury pacjentów, braku informacji do ...
Opinia dodana przez: Pacjent

ul. Wróbli 18 A/3
40-534 Katowice

Lekarz wzbudzający zaufanie. Troszczący się o pacjenta, sympatyczny. Wizyta nie była szybka, lekarza na spokojnie się mną zajmował, nie spieszył się. Dopytywał, gruntownie przeprowadził badanie. Byłam u pana dr na ulicy Warszawskiej. Bardzo pozytywne wrażenie. Dobry specjalista.

Okuliści w Katowicach