Okulista Kraków

ZAKŁAD OPTYCZNY MAŁGORZATA ŁOCHOWSKA
ul. Na Błonie 1

Wizyta u Pani doktor była czystą przyjemnością. Niezwykle uprzejma osoba. Potrafiąca poświęcić czas pacjentowi, stawiając go pierwszym miejscu.
Opinia dodana przez: Krzyszof

ul. Budziszyńska 60

Lekarz świetny, cierpliwy,kompetentny, tryska w prost pozytywną energią, bada bardzo (jak żaden inny) dokładnie i wszystko wyjaśnia w czym tkwi problem.

Św. Krzyża 5

Pani doktor to wyjątkowy lekarz o niespotykanej cierpliwości wobec pacjenta, wysokiej kulturze osobistej. Jest godna polecenia, profesjonalna i bardzo dokładna w badaniu, taka sama wobec pacjentów prywatnych w gabinecie prywatnym jak i na oddziale okulistycznym na Kopernika. Jej siła spokoju i opanowania bardzo pomaga w przezwyciężeniu lęku przed operacją.
Opinia dodana przez: Lidia

OP DDA KCTU
Jerzmanowskiego
Kraków

Zdecydowanie polecam! Fantastyczne podejście do pacjenta. Profesjonalna diagnoza, a do tego Pani doktor zależy, aby pacjent wszystko dobrze zrozumiał i wiedział co mu dolega. Poza tym pani doktor jest cierpliwa i bardzo miła.
Opinia dodana przez: Marek

FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Długa 38/118 (I piętro)

Od kilku lat korzystam z usług Pani A.Taranek i dlatego z pełną odpowiedzialnością mogę polecić jako okulistę z wiedzą i powołaniem. Traktuje pacjenta ze szczególną uwagą i uprzejmością. Ostatnio miałam usuwane znamię w okolicach oka- nie ma śladu po skalpelu i szwach, a sam zabieg nie był tak stresujący, jak się spodziewałam. Szczerze polecam tego lekarza a Pani doktor bardzo dziękuję za wszelką pomoc, jaką doświadczyłam w ciągu ostatnich lat.
Opinia dodana przez: Ewa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kozłówek" Sp. z o.o.
ulica Spółdzielców 17A

Cierpliwy, konkretny, dobry i mądry Człowiek.Dziękuję za poświęcony czas i uwagę. Za dobre słowo.Polecam...
Opinia dodana przez: Ania

Optyk Koczorowski
ul. Pilotów 6

Od kilkunastu lat okresowo korzystam z porad Pani Doktór, osoby o wysokich kwalifikacjach. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy.

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW

Pani doktor jest osoba godna polecenia. Ma kompleksowe podejscie do pacjenta, jest mila, uprzejma , wyslucha co daje komfort pacjentowi . Diagnozy sa bardzo trafne .
Opinia dodana przez: Grazyna

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Wspaniała lekarka z ciepłym i serdecznym podejściem do małego pacjenta. Od ponad 2 lat jesteśmy pod jej opieką i nawet razu nie odczułam "niedosytu" po wizycie. Wszystko wytłumaczy, doradzi. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor.

Prywatny Gabinet Okulistyczny

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, życzliwy i bardzo miły. Od lat mam problem z oczami i uważam, że dokonałam dobrego wyboru decydując się na dr Morawskiego. Polecam.

Okuliści w Krakowie