Okulista Kraków

lekarz Małgorzata Orska

Medicus
ul. Lubicz 25/15 (NAFTA)

Wspaniały lekarz. Uratowała mi wzrok, a rokowania były bardzo złe. Znakomity chirurg. Jestem pod stałą kontrolą Pani doktor
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Maria Bajer

ulica Zwierzyniecka 27/6

Jestem pacjentką p.dr. Bajer od wielu lat. Pani doktor jako jedyna spośród kilkunastu(!)wcześniejszych lekarzy potrafiła dobrać mi takie szkła,w których widzę i które "przyjmują" moje oczy. Poprzednio, u innych lekarzy było to niemożliwe i wręcz byłam posądzana o histerię. Płaciłam za wizyty, kupowałam diametralnie różne szkła i ...dalej nie mogłam czytać. Na pierwszej wizycie p.Bajer z anielską cierpliwością badała mnie aż 3 godz.( choć rejestracja następnego pacjenta jest co pół ...
Opinia dodana przez: lrojewska

lekarz Maria Sadowska

Okulista dziecięcy, Okulista

Rajska 10/11

Nie polecam!!Bezwzględna osoba,wprost poinformowała,że nie jest w stanie poświęcić czas mojemu dziecku(u którego stwierdzono bardzo dużą wadę,na jedno oko +12,na drugie +10,dodatkowo astygmatyzm) lecząc go "państwowo" w Prokocimiu,ale bez problemu znajdzie czas w swoim prywatnym gabinecie na Rajskiej.Opryskliwa,brak zrozumienia rodzica,który kompletnie nie zna się na okulistyce,problemem jest odpowiedzieć na pytania.Kompletnie nie nadająca się do dzieci.Nie polecam!!! Dziwie się ,że tacy lekarze pracują własnie w szpitalach dla dzieciaczków.
Opinia dodana przez: Bo

dr n. med. Alina Bednarz

Okulista

Katedra i Klinika Okulistyki i Onkologii Okulistycznej CMUJ ul.
ul. Kopernika 38 Kraków

witam
Mam 32 lata od 13 lat lecze się u Pani doktor, która mi operowała oko lewe 3 razy natomiast prawe miałam laserowane 3 razy, oko lewe za poźno zoperowane (i jako jedyna Pani doktor się podjeła gdyż za długo niedotleniona siatkówka była i nikt nie chciał się tknąć) przez moją niedbałość ale za przyczyną Pani Doktor nie mam ciemości całkowitej i jestem bardzio wdzieczna

Teraz jezdze ...

Jolanta Gil

Sienkiewicza 9 lok. 1

Sprawne, szybkie i bezbłędne wykonanie zabiegu usunięcia zaćmy i wszczepienia sztucznej soczewki. Zero komplikacji. Moje odczucia potwierdziło badanie kontrolne (w innym ośrodku i przez inną okulistkę). Polecam!
Opinia dodana przez: JERZY

lek. med. Łukasz Szmuksta

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Trafiłem do p.doktora przypadkiem.Dokładne,szczegółowe badanie i natychmiast decyzja o skierowanie do chirurgi twarzowo-szczękowej/na cito/Tam zabieg i diagnoza o nowotworze.Swoją decyzją uratował mi wzrok a może i życie/wcześniejsze dwuletnie wizyty lekarskie u różnych lekarzy bez efektów/. Z całego serca polecam Józef .
Opinia dodana przez: Józef

dr n. med. Włodzimiwrz Miniewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MW-med
ulica Dobrego Pasterza 207A

Chcialam opereacje zacmy laserem,ale na to nie bylo refundacji.Dr.Miniewicz stwierdzil,ze skoro jestem ubezpieczona nie ma sensu placic t on miwykona te operacjie u siwbi w szpitalu Wojskowym.Bylam zachwycona podejsciem.opieka i operacja>Nie zgadzam sie z opinia poprzednika ktory twierdzi jakoby sklanial pacjentow aby korzystali z jego platnych uslug.POLECAM!!!!!

dr Marta Kuczma

Kraków

Do pani doktor moja mama dostała się przez polecenie innego lekarza. Jest pacjentką jednooczną, mało brakowało, a jaskra pozbawiłaby ją też drugiego oka. Pani doktor skierowała na zabieg przeciwjaskrowy u jednego z najlepszych specjalistów w Polsce (prywatnie) i prawdopodobnie dzięki temu moja mama jeszcze widzi. Wcześniej lekarze w specjalistycznym szpitalu okulistycznym (NFZ) mówili, że w wyniku powikłań operacja i tak może skończyć się utratą wzroku i ryzyko jest bardzo duże. ...
Opinia dodana przez: Ula

lekarz Małgorzata Pachota

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TERAPIA-MED
os. Niepodległości 2

Po raz pierwszy przyszedłem do okulisty, spodziewałem się konkretnego badania i wywiadu. Niestety 4 minuty wizyty to jak na moje "oko" za mało i bez badania oczu to ja sobie pójdę do kolegi żeby mi zerknął czy jest ok.
Nie Polecam, nie będę polecał, szkoda czasu i pieniędzy!!!
Poza tym wada jaka została u mnie wykryta u innego lekarza ma się nijak do wyniku od Pani MP.
Pani MP powinna ...
Opinia dodana przez: Oczy

dr n. med. Dorota Opławska

ulica Floriańska 24/3

Podczas wizyty czas się nie liczy. Doskonała atmosfera. Możesz pytać o wszystko.Wydaje się że to normalne, ale mam za sobą wizyty gdy wychodząc z gabinetu lekarza nie wiedziałem co mi dolega - dopiero trzeba było się dopytywać. Dr Opławska to specjalista z najwyższej półki. Jest ordynatorem okulistyki w Szpitalu MSWIA na Galla w Krakowie - wiadomo, Oni biorą najlepszych. Jestem w leczeniu przez Nią a wyniki są szokujące, nawet nie ...
Opinia dodana przez: Wiesław

Okuliści w Krakowie