Okulista Kraków

lekarz Jolanta Hess

luxmed

Kraków

Świetna specjalistka. Jestem pod opieką Pani Hess już ponad 11 lat i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor bardzo dobrze opiekuje się moimi (bardzo wymagającymi i wrażliwymi) oczami, zawsze wykonuje wszystkie badania (dno oka, ciśnienie); wspaniale dobrała mi okulary oraz soczewki. Za każdym razem wyczerpująco odpowiada na moje pytania. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Janusz Bryk

Okulista

Zespół Przychodni Specjalistycznych "Diab-End-Cor" Sp. z o.o.
ulica Batorego 3

Nie polecam tego lekarza z całego serca!!!
Moja babcia (90lat) nie mogła się przez pół roku doprosić o skierowanie do szpiatala na podcięcie podwijającej się powieki! Co miesiąc przepisywał kropelki a ją oko ciągle bolało i co rusz miała zapalenie (nie dziwne skoro rzesy podrażniały oko)
Omijać szerokim łukiem!!!!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Rafał Pawlikowski

Okulista

Oddział Kliniczny Kliniki Okulistyki i Onkologii Okulistycznej - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
Kopernika 36

Lekarz z klasą. Fantastyczny fachowiec.Wysoka kultura osobista. Ma podejście do pacjenta. Wytłumaczy, jak potrzeba powtórzy jeszcze raz. Polecam wszystkim. Takich dobrych lekarzy jest bardzo mało. Rewelacja. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Jowita

dr n. med. Krzysztof Morawski

Prywatny Gabinet Okulistyczny

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, życzliwy i bardzo miły. Od lat mam problem z oczami i uważam, że dokonałam dobrego wyboru decydując się na dr Morawskiego. Polecam.

lekarz Agnieszka Szoturma

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Wspaniała lekarka z ciepłym i serdecznym podejściem do małego pacjenta. Od ponad 2 lat jesteśmy pod jej opieką i nawet razu nie odczułam "niedosytu" po wizycie. Wszystko wytłumaczy, doradzi. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor.

dr n. med. Joanna Kobylarz

Rynek Dębnicki 8

W przypadku mojego dziecka zdecydowanie jestem niezadowolona. I nie polecalabym tej pani doktor. Najpierw wmawiala mi ze dziecka nie bedzie widziało, a potem ze nie bedzie mogło chodzić do normalnej szkoły. Tm zrobiła mi najwieksza krzywdę. Nie potrafiła przepisać wlasciweych okularów, a w zasadzie moje dziecko nie kwalifikowalo sie na okulary tylko na szkła kontaktowe. Po przyjęciu na oddział celem badania w znieczuleniu ogólnym trzymała moje 4miesieczne dziecko od godziny ...

lekarz Małgorzata Anzel

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53

Pani Małgorzata jest bardzo sympatyczną osobą i profesjonalistką ponieważ bardzo szybko pozbyłem się uciążliwej dolegliwości
Opinia dodana przez: Chris

Edyta Sacha

Prywatny Gabinet Okulistyczny Edyta Sacha
ul. Szybka 37/2A
Kraków

zawodowiec w każdym calu, nie zostawia pytań bez odpowiedzi, zaangażowana, dokładna i skupiona na pacjencie, polecam z czystym sumieniem :)
Opinia dodana przez: manuela

lekarz Agnieszka Grudzień

"Klinika Krakowska"- Przychodnia Specjalistyczna
ulica Mehoffera 6

Odradzam i przestrzegam. Lekarka nie przyjmuje reklamacji. Po przebadaniu oczów, wystawieniu recepty na okulary i po wykupieniu (szkła kosztowały 360 zł),okazało się że przez lewą soczewkę widzę nie ostro. Po ponownym przebadaniu lekarka stwierdziła że nowej recepty nie wypisze. W chamski sposób wyprosiła mnie z gabinetu grożąc wezwaniem ochrony. Okulary są nieprzydatne i nie wiem co dalej robić.
Opinia dodana przez: Józef

Elżbieta Giżowska-Siedlecka

POLIMED
Oś Piastów 40

Jak najbardziej polecam. Mój przypadek nie wymagał długiego i przewlekłego leczenia, jednak leki zostały odpowiednio dobrane, wszystko szybko wyleczone. Pani doktor jest miła i sympatyczna, a do tego to była przyjemna wizyta - co prawda krótka, ale nie wiem co miałabym tam dłużej robić.
Opinia dodana przez: Monika S.

Okuliści w Krakowie