Okulista Kraków

ul. Henryka Sienkiewicza 13/11

Miałam Przyjemność i Ogromny Zaszczyt poznać Zacną Panią Doktor Agnieszkę Papierniak Pani Doktor jest Fachowcem Wysokiej Klasy oraz Kultury Osobistej.Pani Doktor Jest Bardzo Dobrym Człowiekiem podchodzącym do każdego pacjenta z wielką uwagą i troską.Pani Doktor podjęła się bardzo skomplikowanej operacji czego powodem była odwarstwiona siatkówka w jednym widzącym oku .Pani Doktor to Lekarz z powołania Bardzo skrupulatnie Podchodzi do problemu,w 100%Poświęca czas pacjentowi.Pani Doktor Jest Bardzo kompetentna,Życzliwa zaangażowana w proces ...
Opinia dodana przez: Dorota

5 Wojskowy Szpital Kliniczny

Kraków

lek super ,godny polecenia, poswieca duzo czasu dla pacjenta,godny polecenia, wszystko wytlumaczy ,polecam
Opinia dodana przez: ANNA

ul. Michała Żaka 17/72

Jeśli chodzi o podstawowe badania okulistyczne i dobór soczewek/okularów to zdecydowanie polecam, na szczęście nie miałam okazji sprawdzać jak sytuacja wygląda w przypadku poważniejszych dolegliwości. Miło, rzeczowo, bez pośpiechu i wielkich kolejek, a do tego w bardzo uczciwej cenie.

Ukryta 14

Bardzo dokladnie tlumaczy sposob leczenia. Uprzejma ciepla wyrozumiala osoba. Swietny specjalista.Godna polecenia.

lek. med. Anna Piwowarczyk

Okulista dziecięcy, Okulista

wizyta już od 100

Centrum Okulistyki OCULUS
Zyblikiewicza 5/71
31-029 Śródmieście, Kraków

Witam. Zwykle raczej nie biore udziału w internetowych rankingach, ale po przeczytaniu wypowiedzi pacjentki niezadowolonej z dr Piwowarczyk postanowilam się wypowiedziec. Jestem pacjentka pani dr od trzech lat, w ramach NFZ. Nigdy nie mialam najmniejszego powodu do narzekania. Pani dr jest świetnym lekarzem, fachowcem, bbardzo dbajacym o pacjenta. Nie wiem, cz,ego oczekiwala pani niezadowolona, może po prostu miała potrzebę wyladowania złego humoru. Cóż, to tylko świadczy o ludziach... Serdecznie polecam ...

ulica Zachodnia 5/7a

Chyba niezla okulistka, mozna polecic, bylam na NFZ ,choc to nie prywatna wizyta trwala dostatecznie dlugo, aby postawic diagnoze, a tylko Pani Doktor dobrze dobrala mi okulary. Inni okulisci opierali sie na dawnych pomiarach (czyzby z braku czasu, czy lenistwa?) i ciagle zle widzialm przez okulary. Dr Skupinska dobrala je precyzyjnie

NZOZ AKmed
Twardowskiego 33A
Kraków

mam 22 lata, od 6 roku zycia nosilem okulary, mialem okropnego zeza. Po kilku latach lekarz prowadzacy stwierdzil ze akulary mi nie pomoga aby zlikwidowac zeza i konieczny jest zabieg operacyjny. mialem moze wtedy 12 lat przerazilem sie i za zadne skarby nie chcialem isc na zabieg. po dwoch latach mama namowila mnie zeby jednak isc na ten zabieg. pod koniec 2003 roku lekarz wypisal skierowanie do szpitala okulistycznego w ...

Katedra i Klinika Okulistyki i Onkologii Okulistycznej CMUJ ul.
ul. Kopernika 38 Kraków

witam
Mam 32 lata od 13 lat lecze się u Pani doktor, która mi operowała oko lewe 3 razy natomiast prawe miałam laserowane 3 razy, oko lewe za poźno zoperowane (i jako jedyna Pani doktor się podjeła gdyż za długo niedotleniona siatkówka była i nikt nie chciał się tknąć) przez moją niedbałość ale za przyczyną Pani Doktor nie mam ciemości całkowitej i jestem bardzio wdzieczna

Teraz jezdze ...

Kraków

polecam. Pani doktor kompetentna i miła. Moje problemy z oczami zdecydowanie zmalały, z czego jestem bardzo zadowolona.Pani Doktor to Człowiek o wielkim sercu,empatii i kompetencji. Jeżeli nie wykonuje jakiegos zabiegu to poleca innego dobrego lekarza.
pacjentka

Brożka 1

Spełniłby całkowicie moje oczekiwania, gdybym wyszła tylko z receptą na nowe okulary /jak od poprzednich/, ale po szczegółowych badaniach postawił nieoczekiwaną dla mnie diagnozę.

Okuliści w Krakowie