Okulista Kraków

dr n. med. Jolanta Dubiel

Szpital Rydygiera
ul,Krakowska 4
Kraków

Lekarka najpierw przyjęła mnie w prywatnym gabinecie - cena 200 zł. Następnie stwierdziła że konieczne jest jeszcze jedno badanie, ale ona nie ma takiego aparatu i poleciła umówić wizytę w drugim miejscu, gdzie przyjmuje prywatnie, a taki aparat jest. Na miejscu w rejestracji szpitala prywatnego okazało się, że w tym dniu nie ma osoby, która obsługuije ten aparat, ale 200 zł kolejne zostało pobrane. Niepoważna osoba, nie polecam i nie ...
Opinia dodana przez: Anna

dr hab. n. med. Barbara Jakubowska

Okulista, Internista

Kraków

Myślałam, że tylko ja mam takie złe wrażenia po wizycie w klinice u tej pani. Byłam z moją mamą 82 lata, chodzę z nią do wszystkich lekarzy żeby lepiej wytłumaczyć historię choroby i pomagać mamie się poruszać a Pani Jakubowska wyprosiła mnie za drzwi. Potem była zdziwiona, że nie o wszystkim ją poinformowano. A jak to miałam zrobić z korytarza? Mama również skarżyła się, że okulistka była nieuprzejma.

lekarz Anna Napora-Krawiec

Sienkiewicza 9 lok. 1

Fajna Pani Lekarz. Miła, uprzejma, bardzo kompetentna, cierpliwa. Diagnoza prawidłowa. , ,, ,, , ,, , ,, ,, , , , ,, , , ,, , , , , , ,, , , , ,, , , ,

Ps Bardzo ładna Pani.

dr n. med. Katarzyna Sajak-Hydzik

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36

B.dziekuje P doktor za ratownie wzroku mojego za komfort psychiczny i poczucie bezpieczenstwa w czasie zabiegu.P doktor uratowala mi lewe oko,i nadal ratuje.moj wzrok za co jestem b. wdzieczny Pani Doktor.Oraz za opieke medyczna dla calego personelu oddzialu B \DZIEKUJE BARDZO
Opinia dodana przez: roman dud.zic../

lekarz Agnieszka Kostka

Cegielniana 24/26

Bardzo uprzejma i miła Pani Doktor. Przyjęła mnie z bolącym okiem i zajęła się wnikliwie moim przypadkiem, mimo iż już kończyła swoją pracę. Jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna, ponieważ już kilka dni chodziłam po różnych poradniach okulistycznych a nawet pogotowiu i nie doczekałam się w nich pomocy, a tu spotkałam się z życzliwością i zrozumieniem. Takich lekarzy nam potrzeba! Teraz wiem, gdzie się udać i jestem spokojna o swoje oko. ...
Opinia dodana przez: Mufa

Iwona Szendzielorz

Sienkiewicza 9 lok. 1

Według mnie nie ma lepszego specjalisty jeśli chodzi o operacje zaćmy w Krakowie. Obie moje babcie przechodziły zabieg u p. doktor i nie miały żadnych powikłań. Świetny lekarz!
Opinia dodana przez: Renata

Weneta Stręk

Scanmed

Kraków

operowala rowniez mojego 3 letniego syna niestety operacje musimy powtorzyc dzis moj synek ma 7 lat niewiem dlaczego ma tak byc ale p.doktor????????????nie palam sympatia do niej jest oschla i niezbyt sympatyczna,ale to tylko moje zdanie.
Opinia dodana przez: madlen

lekarz Mariusz Lepak

ulica Strzelców 7/10

Byłam u Pana doktora juz 3 raz.kompetenty i miły lekarz! bardzo dokładny, polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Anna Kostrzewa

ul.Galla=-kraków
Kraków

Jestem bardzo zadowolona z wizty. Byłam ostatnią pacjętką tamtego dnia, ale nie czulam się pospieszana ani zbywana.
Pani doktor wysłuchała, zbadąla dokładnie, podarziła co i jak, przy skierowaniu na specjalistyczne badania nawet podała adresy i nr telefonu, godzie mogę je z robić szybko i na NFZ.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Paloma Kulisiewicz

Okulista dziecięcy, Okulista

ulica Rzeźnicza 2

pani doktor wzbudza zaufanie jest w zargonie ,,fajna babka,,
mialem zabieg usuniecia gradowki malo bolalo dalo sie przezyc
pozdrawiam czterokich

Okuliści w Krakowie