Okulista Kraków

witkowice

Dziękuję z całego serca Pani dr Ewie Filipowicz za to że znowu normalnie widzę.
/.... zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił. …/
Mam 64 lata . 1,5 roku temu w wypadku samochodowym na skutek silnego urazu głowy doznałem porażenia nerwu VI objawiającego się silnym zezem zbieżnym obydwu oczu.
Po kilku miesiącach, nerw się częściowo zregenerował ale zez, pomimo pewnej poprawy pozostał.
Poszukiwania specjalisty ...

Rynek Dębnicki 8

W przypadku mojego dziecka zdecydowanie jestem niezadowolona. I nie polecalabym tej pani doktor. Najpierw wmawiala mi ze dziecka nie bedzie widziało, a potem ze nie bedzie mogło chodzić do normalnej szkoły. Tm zrobiła mi najwieksza krzywdę. Nie potrafiła przepisać wlasciweych okularów, a w zasadzie moje dziecko nie kwalifikowalo sie na okulary tylko na szkła kontaktowe. Po przyjęciu na oddział celem badania w znieczuleniu ogólnym trzymała moje 4miesieczne dziecko od godziny ...

Sienkiewicza 9 lok. 1

Sprawne, szybkie i bezbłędne wykonanie zabiegu usunięcia zaćmy i wszczepienia sztucznej soczewki. Zero komplikacji. Moje odczucia potwierdziło badanie kontrolne (w innym ośrodku i przez inną okulistkę). Polecam!
Opinia dodana przez: JERZY

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53

Pani Małgorzata jest bardzo sympatyczną osobą i profesjonalistką ponieważ bardzo szybko pozbyłem się uciążliwej dolegliwości
Opinia dodana przez: Chris

Szpital Wojskowy
ul. Wrocławska
Kraków

Spytał, czy noszę soczewki a potem powiedział, no dobra sprawdzimy. Po prostu mi nie uwierzył :) Spytał też czym się zajmuję a na koniec zapytał czy naprawdę...itd. Przyszedłem do lekarza i spotkałem się z brakiem zaufania z jego strony. Nie spotkałem się jeszcze z takim podejściem. Nieuprzejmy człowiek.

Prywatny Gabinet Okulistyczny Dr n.med. Joanna Słomska
Kraków, ul. Mikołajska 26

Szczerze polecam dr Słomską. Kompetentny, rzeczowy i cierpliwy lekarz. Osoba warta zaufania. Przeprowadza wnikliwy wywiad i dokładne badania.

Cegielniana 24/26

Bardzo uprzejma i miła Pani Doktor. Przyjęła mnie z bolącym okiem i zajęła się wnikliwie moim przypadkiem, mimo iż już kończyła swoją pracę. Jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna, ponieważ już kilka dni chodziłam po różnych poradniach okulistycznych a nawet pogotowiu i nie doczekałam się w nich pomocy, a tu spotkałam się z życzliwością i zrozumieniem. Takich lekarzy nam potrzeba! Teraz wiem, gdzie się udać i jestem spokojna o swoje oko. ...
Opinia dodana przez: Mufa

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U

Pan doktor Słoka przeprowadził u mnie zabieg usunięcia zaćmy , przy okazji zabiegu skorygował moją wadę wzroku z - 25 dioptrii na - 1,5 . Jeat to jedyny znany mi prawdziwy lekarz ,który nie patrzy ma pieniądze a raczej zajmuje się pacjentem , byłem u naprawdę znanych okulistów w Łodzi , Warszawie gdzie zainteresowanie pacjentem jest naprawdę słanbe .

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Badanie wykonane raczej pobieżnie. Pani doktor nie była zbyt wylewna jeśli chodzi o informacje na temat leczenia i zdawkowo odpowiadała na pytania. Odniosłem lekkie wrażenie, jakbym był w gabinecie nieproszonym gościem. Być może miała po prostu gorszy dzień, ale ja się więcej na wizytę nie wybiorę.

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U

Doskonały specjalista, perfekcja, bardzo trafne diagnozy i skuteczne leczenie, wysoka kultura osobista, lekarz przyjazny pacjentom. Od wielu lat ja i maż jesteśmy pacjentami pana doktora. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Maria

Okuliści w Krakowie