Okulista Kraków

witkowice

Dziękuję z całego serca Pani dr Ewie Filipowicz za to że znowu normalnie widzę.
/.... zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił. …/
Mam 64 lata . 1,5 roku temu w wypadku samochodowym na skutek silnego urazu głowy doznałem porażenia nerwu VI objawiającego się silnym zezem zbieżnym obydwu oczu.
Po kilku miesiącach, nerw się częściowo zregenerował ale zez, pomimo pewnej poprawy pozostał.
Poszukiwania specjalisty ...

Dziękuję z całego serca Pani dr Ewie Filipowicz za to że znowu normalnie widzę.
/.... zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił. …/
Poszukiwania specjalisty w sprawach zeza zaprowadziły mnie do Pani dr Ewy Filipowicz.
Pomimo sporej odległości od Krakowa (ok.500 km) zdecydowałem się na wizytę.
Już na pierwszej wizycie Pani dr Ewa Filipowicz z całkowitym przekonaniem stwierdziła że mój problem da się naprawić. Przyjąłem tą wiadomość trochę sceptycznie, ale zdecydowałem się.
Odbyły się dwie operacje. Po pierwszej operacji (gorszego) prawego oka, widziałem znacznie lepiej, ale jeszcze miałem podwójne widzenie. Po pół roku odbyła się operacja lewego oka.
Bałem się na drugi dzień co zobaczę po zdjęciu opatrunku. Ale w końcu ten moment nastąpił......
Nie mogłem uwierzyć że to możliwe - widzę wyraźny obraz s t e r e o s k o p o w y .
Jestem szczęśliwy.
Dziękuję Pani dr Ewie Filipowicz i całemu zespołowi, za pomyślne przeprowadzenie skomplikowanych operacji. Życzę dalszych wielu sukcesów, zdrowia i wszelkiej pomyślności.
Stanisław.

Rynek Dębnicki 8

W przypadku mojego dziecka zdecydowanie jestem niezadowolona. I nie polecalabym tej pani doktor. Najpierw wmawiala mi ze dziecka nie bedzie widziało, a potem ze nie bedzie mogło chodzić do normalnej szkoły. Tm zrobiła mi najwieksza krzywdę. Nie potrafiła przepisać wlasciweych okularów, a w zasadzie moje dziecko nie kwalifikowalo sie na okulary tylko na szkła kontaktowe. Po przyjęciu na oddział celem badania w znieczuleniu ogólnym trzymała moje 4miesieczne dziecko od godziny 24.00 do godziny 12 w południe na czczo. Nie potrafiła wziąć do badanie najpierw maluchów. Wszystkie dziesiątka czekały. W pierwszej kolejności szły osoby dorosłe. To był naprawdę horor. Dzięki Bogu spotkałam przypadkowo panią z małym dzieckiem w klinice w Witkowicach i ona poleciła mi panią doktor w Warszawie . Naprawdę wszystko sie zmieniło. Począwszy od badania. Nie było juz żadnych znieczulen, aż do doboru szkiel kontaktowych. Prypomne ze chodzilo o kilku miesieczne dziecko. Ja te panos doodle zdecydowanie odradzam.

Sienkiewicza 9 lok. 1

Sprawne, szybkie i bezbłędne wykonanie zabiegu usunięcia zaćmy i wszczepienia sztucznej soczewki. Zero komplikacji. Moje odczucia potwierdziło badanie kontrolne (w innym ośrodku i przez inną okulistkę). Polecam!

Opinia dodana przez: JERZY

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53

Pani Małgorzata jest bardzo sympatyczną osobą i profesjonalistką ponieważ bardzo szybko pozbyłem się uciążliwej dolegliwości

Opinia dodana przez: Chris

Szpital Wojskowy
ul. Wrocławska
Kraków

Spytał, czy noszę soczewki a potem powiedział, no dobra sprawdzimy. Po prostu mi nie uwierzył :) Spytał też czym się zajmuję a na koniec zapytał czy naprawdę...itd. Przyszedłem do lekarza i spotkałem się z brakiem zaufania z jego strony. Nie spotkałem się jeszcze z takim podejściem. Nieuprzejmy człowiek.

Prywatny Gabinet Okulistyczny Dr n.med. Joanna Słomska
Kraków, ul. Mikołajska 26

Szczerze polecam dr Słomską. Kompetentny, rzeczowy i cierpliwy lekarz. Osoba warta zaufania. Przeprowadza wnikliwy wywiad i dokładne badania.

Cegielniana 24/26

Bardzo uprzejma i miła Pani Doktor. Przyjęła mnie z bolącym okiem i zajęła się wnikliwie moim przypadkiem, mimo iż już kończyła swoją pracę. Jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna, ponieważ już kilka dni chodziłam po różnych poradniach okulistycznych a nawet pogotowiu i nie doczekałam się w nich pomocy, a tu spotkałam się z życzliwością i zrozumieniem. Takich lekarzy nam potrzeba! Teraz wiem, gdzie się udać i jestem spokojna o swoje oko. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Mufa

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U

Pan doktor Słoka przeprowadził u mnie zabieg usunięcia zaćmy , przy okazji zabiegu skorygował moją wadę wzroku z - 25 dioptrii na - 1,5 . Jeat to jedyny znany mi prawdziwy lekarz ,który nie patrzy ma pieniądze a raczej zajmuje się pacjentem , byłem u naprawdę znanych okulistów w Łodzi , Warszawie gdzie zainteresowanie pacjentem jest naprawdę słanbe .

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Badanie wykonane raczej pobieżnie. Pani doktor nie była zbyt wylewna jeśli chodzi o informacje na temat leczenia i zdawkowo odpowiadała na pytania. Odniosłem lekkie wrażenie, jakbym był w gabinecie nieproszonym gościem. Być może miała po prostu gorszy dzień, ale ja się więcej na wizytę nie wybiorę.

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U

Doskonały specjalista, perfekcja, bardzo trafne diagnozy i skuteczne leczenie, wysoka kultura osobista, lekarz przyjazny pacjentom. Od wielu lat ja i maż jesteśmy pacjentami pana doktora. Szczerze polecam

Opinia dodana przez: Maria

Okuliści w Krakowie