Okulista Kraków

dr n. med. Małgorzata Woś

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Widać, że zna się na fachu. Ma ogromną wiedzę i świetnie ją stosuje w praktyce, bardzo dobry diagnosta. W stosunku do pacjenta zawsze profesjonalna, służy radą, bardzo miła.
Opinia dodana przez: Aśka

lekarz Maria Pociej-Żero

Ukryta 14

Pani dr Maria P.Ż. to doświadczony specjalista. Regularnie korzystamy z usług w OkoMedzie, prowadzi leczenie syna. Mam zaufanie do Pani doktor. Za każdym razem analizuje co było już zrobione, porównuje odczyty z badań, dopytuje. Jest osobą, która tłumaczy zrozumiale, rozmawia z rodzicami. Jest konkretna, ale przy tym zachęcająca do współpracy najmłodszych pacjentów. Niezdecydowanym szczerze polecam.
Opinia dodana przez: P.

dr Renata Cebulska

5 Wojskowy Szpital Kliniczny

Kraków

lek super ,godny polecenia, poswieca duzo czasu dla pacjenta,godny polecenia, wszystko wytlumaczy ,polecam
Opinia dodana przez: ANNA

lekarz Ewelina Jamroż

ul. Michała Żaka 17/72

Jeśli chodzi o podstawowe badania okulistyczne i dobór soczewek/okularów to zdecydowanie polecam, na szczęście nie miałam okazji sprawdzać jak sytuacja wygląda w przypadku poważniejszych dolegliwości. Miło, rzeczowo, bez pośpiechu i wielkich kolejek, a do tego w bardzo uczciwej cenie.

dr n. med. Joanna Słomska

Prywatny Gabinet Okulistyczny Dr n.med. Joanna Słomska
Kraków, ul. Mikołajska 26

Szczerze polecam dr Słomską. Kompetentny, rzeczowy i cierpliwy lekarz. Osoba warta zaufania. Przeprowadza wnikliwy wywiad i dokładne badania.

Ewa Pękacka

Okulista

Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KRAKUS"
Krakusa 10/1

witam, Kierując się opiniami udałam się do Pani doktor -, terminów nie ma długich zadzwoniłam i wizyta tego samego dnia... ale idąc tam chciałam zbadać wzrok i miałam zaczerwienione lewe oko - co się okazało niefortunnie rzęsa wbiła się i zrysowała powłokę dostałam antybiotyk zakładam ze pomoże więc na razie nie oceniam diagnozy jaką postawiła w sumie nic takiego to nie jest ale tutaj zaczyna się naciąganie " Pani Doktor" ...
Opinia dodana przez: Ewas

dr n. med. Małgorzata Woś

Okulista dziecięcy

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Beznadziejne podejście do 2-latka, badanie na siłę, bez tłumaczenia, bez nawiązania kontaktu z dzieckiem i w sumie kontakt z rodzicem również pozostawiał do życzenia. Zakrapianie dziecku oczu na dzień dobry niemal, bez odpowiedniego przygotowania, nawet umycia rąk nie zauważyłam (ciekawe jaka normalna osoba dałaby komuś obcemu pchać palce do oczu..), o pokazaniu aparatury oczywiście mowy nie było. Posadziłam dziecko przy aparacie i już pielęgniarka brała się do przytrzymywania głowy, na ...

dr n. med. Anna Gryczka-Dziadecka

ulica Armii Krajowej 5/222

Dzień dobry,
Staram się nigdy nie wystwiać negatywnych opinii lekarzom, tłumacząc to ich złym dniem, jakie każdy z nas przecież miewa, ale to co spotkało mnie podczas wizyty u Pani doktor
Anny Gryczki-Dziadeckiej pozostanie w mojej pamięci na długo. Poprosiłam lekarza rodzinnego o skierowanie do okulisty na badanie wzroku. 3 lata temu podczas ostatniego badania
wzroku zostały mi dobrane okulary, które niestety już nie spełniają moich oczekiwań - ...
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Ewa Ortyl

Okulista dziecięcy, Okulista

Kraków

Fachowa, kompetentna i uprzejma Pani doktor. Byłam u niej z wizytą z moją 2 miesięczną córeczką i muszę przyznać, że to jeden z najlepszych okulistów dziecięcych w Krakowie. Terminy rejestracji z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem przy wizycie prywatnej - ale warto!!! Polecam

lekarz Halina Karyszewska

Andrzej Piwowarczyk Optyk Studio
Wrocławska 8/8u

Pani Doktor przyjmuje obecnie w salonie optycznym Andrzej Piwowarczyk Optyk Studio na ulicy Wrocławskiej 8/8u w Krakowie (dokładnie na przeciwko Szpitala Wojskowego) tel: 534 755 044
Opinia dodana przez: Anna

Okuliści w Krakowie