Okulista Kraków

Medicus
ul. Lubicz 25/15 (NAFTA)

Nie jestem zadowolona z tego lekarza. Na wizycie trzeba ciągnąć za język żeby usłyszeć diagnozę. Mam dużą wadę wzroku i często łapie jakies infekcje oka. Leczenie odbywa sie na zasadzie chybił trafił. Najczęściej jest to chybił... Mojego męża leczył na jaskrę, przez 1,5 roku. A okazało się, że stan jego oczu spowodowała alergia... To chyba mówi samo za siebie...Nie polecam.
Opinia dodana przez: Jaga

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Doskonały lekarz. Szybka trafna diagnoza, konkretne i dokładne leczenie, zabieg przeciwjaskrowy -trabeculektomia przeprowadzony bardzo profesjonalnie, bez bólu i powikłań. Bardzo uprzejma ,miła i życzliwa dla pacjentów. Należy do wyjątkowo kulturalnych, rzadko dziś spotykanych lekarzy. Operowana byłam w wojewódzkim szpitalu w Krakowie Na Wzgórzach.
Opinia dodana przez: anna

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Tak jak piszą inni lekarz z dystansem, niezbyt wylewny, ale uśmiech na twarzy też zauważyłam ( mógłby to robic częściej :)))). Bardzo dobry specjalista, trafna diagnoza i leczenie. Jednym słowem profesjonalista. Polecam, a Panu życzę sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym. Bożena
Opinia dodana przez: Bożena

Szyllinga 24

Szybko tanio i do rzeczy. Wystarczył jeden telefon aby umówić się na wieczorna wizytę. Sama wizyta była sprawna i bezproblemowa :)
Opinia dodana przez: asioR57

Medicus
ul. Lubicz 25/15 (NAFTA)

Wspaniały lekarz. Uratowała mi wzrok, a rokowania były bardzo złe. Znakomity chirurg. Jestem pod stałą kontrolą Pani doktor
Opinia dodana przez: Bogdan

ulica Floriańska 24/3

Nowoczesny gabinet i świetne podejście i kontakt z pacjentką. Niestetydługo oczekiwałam wizyty, jednak wszystko się udało i Pani pomogła w moich problemach.

Prywatny Gabinet Okulistyczny Edyta Sacha
ul. Szybka 37/2A
Kraków

zawodowiec w każdym calu, nie zostawia pytań bez odpowiedzi, zaangażowana, dokładna i skupiona na pacjencie, polecam z czystym sumieniem :)
Opinia dodana przez: manuela

ulica Zwierzyniecka 27/6

Jestem pacjentką p.dr. Bajer od wielu lat. Pani doktor jako jedyna spośród kilkunastu(!)wcześniejszych lekarzy potrafiła dobrać mi takie szkła,w których widzę i które "przyjmują" moje oczy. Poprzednio, u innych lekarzy było to niemożliwe i wręcz byłam posądzana o histerię. Płaciłam za wizyty, kupowałam diametralnie różne szkła i ...dalej nie mogłam czytać. Na pierwszej wizycie p.Bajer z anielską cierpliwością badała mnie aż 3 godz.( choć rejestracja następnego pacjenta jest co pół ...
Opinia dodana przez: lrojewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MW-med
ulica Dobrego Pasterza 207A

Chcialam opereacje zacmy laserem,ale na to nie bylo refundacji.Dr.Miniewicz stwierdzil,ze skoro jestem ubezpieczona nie ma sensu placic t on miwykona te operacjie u siwbi w szpitalu Wojskowym.Bylam zachwycona podejsciem.opieka i operacja>Nie zgadzam sie z opinia poprzednika ktory twierdzi jakoby sklanial pacjentow aby korzystali z jego platnych uslug.POLECAM!!!!!

Kraków

Lekarz na prawde sie zna. Porobił mi badania i stwierdził co mi dolega, wszystko mi powoli i dokladnie tlumczyl . Jestem bardzo zadowolona. Niestety musze chodzic na wizyty prywatne i i tak czekac z 3 tygodnie , 4 na wizyte poniewaz tylu ma pacjentow. a na NFZ to termin bym miala roczny...

Okuliści w Krakowie